Xiaomi Mi Drone Mini
  • Xiaomi Mi Drone Mini
  • Xiaomi Mi Drone Mini
  • Xiaomi Mi Drone Mini
  • Xiaomi Mi Drone Mini
Objednací kód: 8990459 Part No.: 473439 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců Základní cena: 1 430 Kč
 
Vyprodáno
 
 
 
 

Xiaomi Mi Drone Mini

 
 
 
 
Moderní kvadrokoptéra s pokročilými funkcemi, známými z high-endových modelů. Jednoduché létání v Headless módu a návrat směrem domů jedním tlačítkem umožňují let i úplným začátečníkům
Zjistit dostupnost na prodejnách 
Poznámka Dostupné až 2020!
­ 1 999,- Kč 
Cena nyní: 1 730,- Kč 

1 430 Kč bez DPH

Splátky již od 86 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Mi Drone mini

S touto hračkou si můžete splnit své dětské sny o létání. S Xiaomi Mi Drone mini můžete volně létat astát se nejlepším letcem na hřišti i v okolí. Tento dron je možné propojit s dalším dronem a hrát tak letecké bitvy.

Mini cool hračka, se kterou můžete létat

   1 tlačítko pro vzlet/přistání
   50 m rozsah dálkového ovládání
   25 m výška letu

Výborný v letu, ještě lepší při dělání leteckých triků. Létej vysoko, létej rovnoměrně a leť cool

S Xiaomi Mi Drone Mini si užijete skvělý letový výkon a můžete se naučit s dronem různé triky. Díky skvělému ovládání, hratelnosti i výkonu je možné s dronem létat vysoko a zároveň rovnoměrně. Může vám poskytnout zábavu, o jaké jste ani nesnili, a rozhodně se stanete středem pozornosti všech přihlížejících.

Malé tělo plné technologií
Malé tělo plné technologií - 4jádrový procesor a 5 senzorů. Tělo Mi Drone mini je vybaveno čtyřjádrovým 1,2G SOC master čipem, který může rychle zpracovat různá data shromážděná různými senzory, jako jsou ultrazvukové sondy, barometry, optické snímače průtoku vzduchu, gyroskopy a akcelerometry. V kombinaci s nezávislou konstrukcí trupu absorbující vibrace dokáže dosáhnout přesné výškové polohy a vznášení s pevným bodem, neboť let je stabilní a přesný. Kapacita baterie je 920mAh a životnost baterie je až 10 minut - 920mAh je minimální kapacita baterie. Doba trvání letu je přibližně 10 minut, což je časový limit, který byl naměřen, když je produkt instalován bez ochranného rámu, v prostředí bez větru a dálkově řízen pomocí Bluetooth ovladače.

Pojď hrát vzdušnou bitvu
Rozmanitost hraní vám umožňuje hrát si s jednou osobou. Můžete hrát bitvy se svými přáteli v režimu infračerveného zásahu. Drony lze propojit a pomocí dálkového ovládání hrát 3D bitvu. Bitvy ve vzduchu mívají ostré konfrontace a dopad na nepřátele může být šokující. Svolejte své přátele, bojujte, vyhrajte!
V režimu infračervené bitvy, když dojde k zasažení efektivní úderové polohy přední části nebo zadní části dronu, objem krve dronu postupně klesá. Když objem krve klesne na 0, dron nepřítele už nebude moci pokračovat v letu. O dalším pokračování hry můžete rozhodnou tak, že se buď znovu připojíte do hry nebo ji ukončíte.

Dálkové ovládání, přenos obrazu ve vysokém rozlišení - zaznamenejte vzácné momenty
Dálkové ovládání Mi Drone mini využívá vysokofrekvenční signály Wi-Fi* o frekvenci 5,8 GHz s velkou šířkou pásma, nízkým zpožděním a silnou odolností proti rušení a vzdálenost dálkového ovládání může dosáhnout 50 metrů pro přenos obrazu FPV HD HD. Je vybaven fotoaparátem HD 720p, který vám nabízí nový pohled na autoportréty. Interní úložný prostor 4 GB, na který můžete natáčet, nahrávat, fotit a ukládat své fotografie a videa.

Mini lehké tělo, které můžete bez obtíží nosit a hrát si
Velikost dronu je cca 11 cm a váží jen 88 g. Letecká plocha pro ovládání dronu je okruh 50 m a 25 m do výšky. Dron můžete nosit s sebou a můžete létat kdekoliv.

Vzhled Mi Drone mini je jednoduchý a jedinečný
Velikost dronu je cca 11 cm a váží jen 88 g. Letecká plocha pro ovládání dronu je okruh 50 m a 25 m do výšky. Dron můžete nosit s sebou a můžete létat kdekoliv.
Má vynikající konstrukční provedení a zpracování. Obráběcí proces spojuje perfektně všechny spoje trupu. Rovněž má jedinečný integrovaný design rámové konstrukce. Trup je vyroben ze speciálního kompozitního materiálu s nízkou hustotou a vysokou houževnatostí, který je odolnější proti pádu. Vrtule obsahuje supertvrdý kompozit, který je méně náchylný ke zlomení a vrtule je odolnější.

Technické parametry

   Ovládání: Mobil
   Typ: Kvadrokoptéra
   Typ baterie modelu: Li-Pol
   Doba provozu: 10 minut
   Maximální dosah dálkového ovládání: 50 m
   Maximální rozlišení videa: HD 1280 x 720
   Doporučený věk: od 12 let
   Šířka: 9,1 cm
   Výška: 3,8 cm
   Hloubka: 9,1 cm
   Hmotnost: 880 g
   Obsah balení: Model, baterie


 

Fotogalerie Xiaomi Mi Drone Mini

Poznámka výrobce:

Čínského výrobce telefonů Xiaomi zdobí značná obliba především díky zajímavému poměru ceny a výkonu. Na domácím čínském trhu během několika málo let překonala všechny své konkurenty. Xiaomi byla založena v roce 2010, patří tedy mezi nejmladší značky na trhu. Přesto za krátkou dobu v Číně překonala jak Apple, tak i jihokorejský Samsung.


Stránky o produktu:

https://www.xiaomi-czech.cz/dron/


 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Splatky bez navyseni
zona nula mobily
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše