Xiaomi Mi Air Purifier 2S

 
Xiaomi Mi Air Purifier 2S
 
 
-16%
 
 
Splátková kalkulačka již od 7 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
čistička vzduchu, tři stupně výkonu, max 37 m2, redukuje zápach, odstraňuje ze vzduchu prach a alergeny, tichý provoz, hmotnost 4.5kg, výkon 29W, ELED displej
Objednací kód8990285
Part No.

473159

Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena + RP 3 466 Kč + 4 
ověřit dostupnost
­ 4 990,- Kč 
Cena nyní: 4 199,- Kč 

3 470 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Doporučený

849 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

849 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Xiaomi Mi Air Purifier 2S

Čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 2S je výborným pomocníkem pro všechny, kteří se chtějí aktivně starat o své zdraví a také i pro ty co musí, třeba alergici. Zachytává různé prachy, pachy, mikro částečky a váš vzduch v domě či bytě bude jiný – čistý. Spánek najednou bude klidnější a celkově vašemu tělu pročištěný vzduch prospěje. Vývojáři také mysleli na to, aby čistička citlivě zapadla do vašeho interiéru. O to se postará čistý design a kvalitní materiálové zpracování.


Do všech směrů

360° cylindrický filtr nasává vzduch ze všech směrů mnohem efektivněji než konkurenční přístroje. Kvalitní třívrstvý HEPA filtr od japonského výrobce Toray zachycuje částice až 0,3µm malé a dle zdravotní certifikace zachytí až 99,3% PM2.5 částic. To znamená i třeba pyl v jarním období, nebo i větší částice jako pavučiny, vlasy, chomáče prachu apod. Aktivní kokosovo-karbonová složka filtru odstraňuje formaldehyd, různé nepříjemné pachy a ostatní škodlivé substance. Výměna filtru je velmi jednoduchá a budete automaticky upozornění aplikací, kdy je to zapotřebí.


Proč zrovna Xiaomi Mi Air Purifier 2S?

Ať už doma, venku, nebo v práci, jsme dennodenně vystavováni různým prachům, poletujícím částicím a pylům. Proto je dobré své dýchací cesty a plíce chránit a přemýšlet nad tím, jak těmto nečistotám zabránit pronikat do našeho organismu. Čistička vzduchu omezí zanášení organismu právě těmito škodlivinami.


Silný a tichý typ

Mi Air Purifier 2S je vybaven velmi úsporným a efektivním motorem japonské značky Nidec, který je o 58% úspornější než první generace čističky a v běžném režimu spotřebuje pouze 4,8W. To je ještě méně, než úsporné žárovky. Pokročilá aerodynamika pak redukuje hluk a odpor větru. Proto ve spojení se speciálním nočním režimem můžete nechat čističku pracovat i během spánku ve vaší ložnici.

Nasává vzduch zespodu, aby jej následně skrze filtr poslala čistý vzhůru. K tomu slouží dvojice 9-lopatkových ventilátorů v horní polovině čističky. Ten blíže k filtru generuje vysoký tlak, kterým vzduch natáhne ze spodní části skrze filtr, horní ventilátor pak zvýší rychlost proudění vzduchu, aby jej mohl poslat čistý zpět do místnosti. Oba ventilátory pracují v plné synchronizaci pro zajištění co nejtiššího průchodu vzduchu čističkou.


Laserový senzor znečištění

Velké plus je pro nás také to, že laserový senzor znečištění funguje velmi spolehlivě. V praxi to vypadá tak, že jakmile se v okolí čističky jakkoliv rozvíří prach, čistička okamžitě začne „šlapat“ na plné obrátky.


Ty nejlepší komponenty

Xiaomi spolupracuje s předními výrobci

Čističku vzduchu si nekupujete na měsíc. Aby něco vydržela, Xiaomi spolupracuje s těmi nejlepšími v oboru, výsledkem je pak přístroj s kvalitními komponentami, přitom stále za velmi rozumnou cenu.

Zmiňme na úvod třeba senzor polétavých částic PM2.5 od předního japonského výrobce SHINYEI. V aplikaci Mi Home si tak v reálném čase můžete zobrazit, jak jste na tom s kvalitou ovzduší ve vaší domácnosti. V případě nepříznivých hodnot čistička automaticky zvýší výkon.Xiaomi spolupracuje i s takovými jmény, jako je Samsung nebo LG, kteří mu v případě této čističky dodávají některé plastové díly. Od Honeywellu pak uvnitř najdete různé přepínače, japonský Nidec dodá motor, též japonská společnost Toray pak HEPA filtr, výrobce Sensirion poskytuje senzory teploty a vlhkosti a i takové drobnosti jako šrouby zde naleznete od společnosti Lock, které taktéž zásobuje třeba Apple.


Aplikace Mi Home

Ovládací aplikace Mi Home sdružuje ovládání kompletní chytré domácnosti v podání Xiaomi a jejich partnerů.

Na aplikaci je skvělé, že je připojena skrze Váš Xiaomi účet ke všem prvkům chytré domácnosti kdekoliv na světě. Nemusíte tak být doma, abyste zkontrolovali teplotu, nebo kvalitu ovzduší. Zároveň můžete spustit čističku už třeba ze své kanceláře a než dorazíte domů, bude vzduch krásně čistý.

Aplikace Mi Home Vám zobrazuje jak aktuální teplotu a vlhkost, tak kvalitu ovzduší ve vaší domácnosti prostřednictvím senzorů na čističce. V aplikaci si můžete nastavit, kdy vstáváte a kdy chodíte spát, nebo kdy se vracíte obvykle domů z práce. Čistička se podle takto zadaných hodnot automaticky zapíná a vypíná, jak je potřeba.

Můžete samozřejmě vše nastavovat i zcela manuálně a volit mezi několika výkonnostními režimy.

 • Automatický režim - na základě senzorů teploty, vlhkosti a čistoty vzduchu automaticky nastavuje rychlost čištění pro co nejlepší výsledek.
 • Noční režim - sníží výkon a rychlost ventilátrů, aby vás nerušil při spánku.
 • Vysokorychlostní režim - pro velmi rychlé vyčištění vzduchu spustí ventilátory na maximum. Vzduch se v místnosti vyčistí už po pár minutách.

Technické parametry:

 • Kapacita pro čištění: 310 kubických metrů za hodinu
 • Čištění: 21 - 37 m2
 • Výkon: 29W
 • Pohotovostní režim: 2W
 • Vstup: 100 - 240V
 • Výstup: 24V
 • Frekvence: 50/60 Hz
 • Rozměry produktu: 240 x 240 x 520 mm
 • Hmotnost: 4,5 kg (včetně filtru)
 • Obsah balení: čistička Mi Air Purifier 2S v bílé barvě , 1x HEPA filtr, evropský kabel do zásuvky, podrobný návod v elektronické podobě + videonávod

 

Fotogalerie Xiaomi Mi Air Purifier 2S

Poznámka výrobce:

Čínského výrobce telefonů Xiaomi zdobí značná obliba především díky zajímavému poměru ceny a výkonu. Na domácím čínském trhu během několika málo let překonala všechny své konkurenty. Xiaomi byla založena v roce 2010, patří tedy mezi nejmladší značky na trhu. Přesto za krátkou dobu v Číně překonala jak Apple, tak i jihokorejský Samsung.


Stránky o produktu:

https://www.xiaomi-czech.cz/air2s/


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 
Filtr
Pavel, 2.2.2019 13:50:00

Dobrý den! Nikde není v popisu ani zmínka a filtručističky, jaký je to typ, jakou má životnost nebo zda je umyvatelný. A samozřejmě pokud je potřeba jej za nějkou dobu vyměnit, jaká je jeho cena. Většinou ta bývá poměrně vysoká. Děkuji.

Vít - T.S.Bohemia a.s. (produktový manažer), 4.2.2019 10:48:00

Dobrý den, součástí balení je prachový filtr s možností dokoupení antibacterialního či antiformaldehyde filtru (viz doporučené přísl.) Filtry jsou jednorázové, bez možnosti čištění či omývání. Životnost filtrů je cca 6 měsíců, ale záleží na daném prostředí (může být méně ale klidně i více).

Dostupnost
Foppa, 27.12.2018 15:10:00

Dobry den, zajímá mě jak je to s dostupností této Xiaomi čističky vzduchu. Koukám že všude uvádíte do 21 dnů. Je tomu opravu tak?

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Black Friday
Black Friday
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše