Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Vít Różański
vrozanski@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

 
Xiaomi Electric Shaver
Objednací kód: 8990461 Part No.: 473434 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců Základní cena + RP: 815 Kč + 3 
 
 
-34%
 
 
 

Xiaomi Electric Shaver

 
 
 
 
Xiaomi Electric Shaver, motor MABUCHI MOTOR 260, 15 sada čepelí, IPX7, suché tak i mokré holení
Zjistit dostupnost na prodejnách 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:


Mi Electric Shaver


  • 3 holicí hlavy / 360° plovoucí systém pro precizní a rychlé holení
  • Frézky s dvojitým břitem
  • Dva rychlostní stupně pro urychlení holení
  • Mokré i suché holení s vodotěsností dle standardu IPX7

Mezi naše základní požadavky na elektrické holicí strojky patří přesné, důkladné a rychlé holení. Také chceme zákazníkům poskytnout pohodlnější zážitek z holení: flexibilní plovoucí hlava se aktivně přizpůsobí konturám v obličeji, elektrický holicí strojek je vyroben z materiálů šetrných k pokožce a způsobem, díky kterému je holicí hlava velmi přesná. I díky dlouhé životnosti baterie a rychlému nabíjení se Mi elektrický holicí strojek stane vašim loajálním a spolehlivým partnerem.

Přizpůsobí se všem konturám v obličeji, aniž by na špatně dostupných místech zanechal sebemenší strniště

3 holicí hlavy / 360° plovoucí systém
Horní ret, brada, tváře, krk – směr růstu vousů se na těchto místech liší. Komplexita kontur v obličeji a směru růstu vousů vyžaduje flexibilnější břit. Díky 360° plovoucímu systému a konstrukci holicí hlavy je Mi elektrický holicí strojek úspěšný i na obtížně dostupných místech, aniž by po sobě zanechal sebemenší strniště.

Okamžité, přesné, pohodlné a efektivní holení s dvoukroužkovými systémem
Mi elektrický holicí strojek je vybaven dvoukroužkovou frézkou a dvoukroužkovými břity, což je o 50 % více oproti strojkům s jedním kroužkem. Počet zubů vnitřního, resp. vnějšího kroužku je 45, resp. 90 zubů. Počet vnitřních a vnějších kroužků je 5 a 10, tedy v poměru 1:2, který dokonale odpovídá rozložení zubů vnitřního a vnějšího kroužku. Efektivně vyvažuje účinnost holení vnitřního kroužku.

Přídavný břit vous nadzvedne a hlavní břit odřízne
Dvouvrstvý břit pro kratší a důkladnější holení
Holení jemných nebo nepravidelně rostoucích vousů nemusí být hračka ani pro ostré holicí strojky. Frézky mívají většinou i vyšší tloušťku (asi 0,1 mm). Na obličeji tak snadno zanechají strniště o výšce asi 0,1 mm. Mi elektrický holicí strojek tento problém řeší pomocí tenkého přídavného břitu o velikosti 0,08 mm, který naleznete na vnějším kroužku hlavního břitu. Přídavný břit vous nadzdvihne a hlavní břit odřízne, takže pokožka zůstane krátce a důkladně oholená.

JFE & SANDVIK
Holicí hlavy jsou vyrobeny z importované, vysoce kvalitní oceli.
Materiál hlavního břitu pochází z dílny japonské značky JFE a přídavný břit je produktem švédské značky SANDVIK.

Elektrochemické obrábění ECM
Frézka je kulatá a hladká a holicí hlava ostrá a odolná proti opotřebení. Pro zamezení opotřebení a deformací způsobených tradičním procesem broušení využíváme poznatků z oblasti výroby zdravotnických prostředků. Proces elektrochemického obrábění nejenže zamezí vzniku ostrých kovových hran, ale také přispívá k odolnosti proti opotřebení. Úroveň odolnosti se tak výrazně zvyšuje. Tři sady břitů a plocha frézky lépe sedí a skvěle se doplňují.

I v boji se silnými vousy si zachovává ostrost a preciznost - Vyšší rychlostní stupeň, hluboké čištění
Mi elektrický holicí strojek je vybaven japonským motorem MABUCHI MOTOR 260 s velkým točivým momentem, vysokým počtem otáček a stabilním výkonem.
Mi elektrický holicí strojek je vybaven dvěma rychlostními stupni: standardem a akcelerátorem. Standardní rychlostní stupeň je vhodný pro uživatele s vysokou hustotou vousů. Akcelerátor umožňující osvětlení holicího břitu při rychlosti holení přibližně 3,9 m/s je vhodný zejména v případě silných vousů. Zapněte Mi elektrický holicí strojek a stisknutím a podržením tlačítka po dobu 1 vteřiny přepínejte mezi standardním rychlostním stupněm/akcelerátorem.

PPG povrch proti viditelným otiskům prstů
Vyhněte se viditelným otiskům prstů, např. při ručním ovládání. Povrch také zvyšuje pohodlí při držení.

Cestovní zámek zabraňuje náhodnému spuštění
Abyste zabránili neúmyslnému dotyku dětí nebo náhodnému zapnutí během cestování, můžete aktivovat cestovní zámek. Dlouhým stisknutím vypnete. Tlačítko se uzamkne na dobu tří vteřin, pro deaktivaci zámku stiskněte tlačítko po dobu tří vteřin.

Kontrolka čištění/poruchy vám připomene, že je třeba holicí strojek vyčistit
Když se v zásobníku Husong nahromadí příliš mnoho vousů a může dojít k narušení výkonu holicího strojku, rozsvítí se kontrolka čištění/poruchy a připomene vám, ať zásobník Husong ihned vyčistíte.

Lze přímo opláchnout a vyčistit, podporuje suché i mokré holení - Vodotěsné tělo podle standardu IPX7
Toužíte po hladším a jemnějším o holení? Poté, co si očistíte tvář, můžete pro zjemnění vousů nanést pěnu na holení. Vousy poté pohodlně oholte Mi elektrickým holicím strojkem. Vodotěsný design Mi elektrického holicího strojku podle standardu IPX7, přímé oplachování, preciznost a pohodlí. Nepoužívejte strojek před koupáním, neboť pěna do koupele, šampon a horká voda, apod., mohou na oholených částech obličeje snadno způsobit podráždění, dokonce i zarudnutí.

Technické parametre
Použití: pánský pro suché i mokré holení
Napájení: Litiová batérie
Čištění: umyvatelné pod tekoucí vodou
Hmotnost: 176 g
Velkikost : 15 x 5 x 5 cm

Obsah balení:
1 x elektrický holicí strojek
1 x nabíjecí základna
1 x čistící kartáček


 

Fotogalerie Xiaomi Electric Shaver

Poznámka výrobce:

Čínského výrobce telefonů Xiaomi zdobí značná obliba především díky zajímavému poměru ceny a výkonu. Na domácím čínském trhu během několika málo let překonala všechny své konkurenty. Xiaomi byla založena v roce 2010, patří tedy mezi nejmladší značky na trhu. Přesto za krátkou dobu v Číně překonala jak Apple, tak i jihokorejský Samsung.


Parametry a specifikace:

Kategorie

Kategorie: 
Domácí spotřebiče
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Splatky bez navyseni
zona nula mobily
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše