Xerox VersaLink C405V_DN
 • Xerox VersaLink C405V_DN
Objednací kód: 8100230 Part No.: C405V_DN Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců Základní cena + RP + AF: 19 998 Kč + 12  + 180  
 
 
 
 
 

Xerox VersaLink C405V_DN

 
 
 
 
Multifunkční laserová barevná tiskárna, kopírka, skener a fax v jednom, rychlost tisku až 35 str./min. černě, 35 str./min. barevně, CPU 1,05GHz, 2GB interní paměť, DADF na 50 listů, automatický oboustranný tisk, USB, LAN
Zjistit dostupnost na prodejnách
­ 24 735,- Kč 
Cena nyní: 24 430,- Kč 

20 190 Kč bez DPH

Splátky již od 1 221 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zvýhodněné produkty

 
 
 
Kabely
Xerox VersaLink C405V_DN

kabel datový pro připojení zařízení k počítači, např. tiskárny

max.:

 1 ks

Normální cena: 

21 Kč

 

39,- Kč 
25,- Kč 
(

 

21 Kč bez DPH)

Navíc ušetříte: 

14,- Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Příslušenství

6 399 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

729 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

2 739 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

2 229 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

3 549 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

2 919 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

3 549 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

2 919 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

3 549 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

2 919 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

4 860 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Xerox VersaLink C405V_DN


Snadno dosažitelnáoptimalizovaná produktivita.

Ihned po vybalení tiskárny Xerox® VersaLink®B400 nebo multifunkční tiskárny VersaLinkB405 se můžete spolehnout na konzistentnía bezproblémové zpracování úloh, kterézefektivní chod vaší firmy. Od jednoduchýchprůvodců instalací, které zvládne každý uživatel,po možnosti podrobné konfigurace – vše jepřipraveno, abyste mohli bez problémů začít.Díky naší osvědčené technologii dráhy papíruzískáte zařízení, které je maximálně spolehlivé.Zařízení VersaLink nabízí spoustu funkcía technologií Xerox, které vám ušetří čas.Jsou navržena tak, aby urychlila sdíleníinformací a optimalizovala neefektivnípracovní postupy. Náhled funkce skenovánía faxování zajistí přesnost data funkceoptického rozpoznávání znaků (OCR)vám rozšíří možnosti využití skenovanýchdokumentů.Tiskněte naprosto v klidu s vědomím,že zařízení VersaLink poskytují řadu funkcík zajištění vysoké úrovně zabezpečení, včetnězabezpečeného tisku a ověřování kartou prořízení přístupu.


Zcela nový způsob práce.

Pomocí přizpůsobitelné pětipalcové barevnédotykové obrazovky můžete klepnutím,tažením a sevřením ovládat úlohy a funkcestejně snadno jako na mobilním zařízení.Předinstalované aplikace Xerox® ConnectKey®umožňují optimalizovat chod kancelářea díky přístupu k rozsáhlé službě Xerox® AppGallery budete moci zařízení rozšířit o novéfunkce, například o aplikaci Xerox® EasyTranslator Service,která dokáže rychle přeložitnaskenované dokumenty do různých jazyků.Úlohy můžete rychle a snadno nastavit díkymožnosti ukládání běžných nastavení pomocípředvoleb. Služba Simple ID umožňuje rychlý,snadný a zabezpečený přístup k předvolbámúloh a k běžně používaným aplikacím pomocípřizpůsobené výchozí obrazovky – pro přístupstačí jednotlivým uživatelům a skupinámzadat ID uživatele a heslo jen jednou.


Maximální mobilita prokaždý styl práce.

Tiskárny VersaLink B400 a multifunkční tiskárnyVersaLink B405 vám nabízejí možnost pracovatkdekoli a jakkoli – s přímým připojením keslužbě Google Drive™, Microsoft® OneDrive®a DropBox™ a s přístupem k dalším možnostemprostřednictvím služby Xerox® App Gallery.Možnost připojení a tisku z více zařízeníje v současnosti pro zaměstnance klíčováa zařízení VersaLink tuto výzvu beze zbytkusplňují prostřednictvím těchto služeba technologií: Wi-Fi a Wi-Fi Direct, Apple®AirPrint®, Google Cloud Print™, doplňkuXerox® Print Service pro Android™, spárováníklepnutím s využitím technologií NFC(Near Field Communication) a Mopria®.Na stránkách www.xerox.com/mobile sedozvíte, proč jsou produkty společnosti Xeroxjedinou volbou dnešních mobilních pracovníků.


Technologie Xerox® ConnectKey® –propojovací centrum pro kompletníkancelářský ekosystém.

Společnost Xerox, která vytvořila modernípracoviště, přináší novou revoluci v oblastiproduktivity. S konzistentním uživatelskýmprostředím v rámci široké škály zařízení,s mobilním a cloudovým připojením a s rostoucíknihovnou aplikací k rozšíření funkcí budetemoci pracovat rychleji, lépe a chytřeji.Intuitivní uživatelské prostředíVelmi výrazně vylepšený, ale přesto důvěrněznámý způsob interakce, který poskytujeprostředí podobné tabletům s ovládacímiprvky dotykové obrazovky, s podporou gesta s možnostmi pro snadné přizpůsobení.Připraveno pro mobilní připojení a cloudOkamžité připojení ke cloudu a k mobilnímzařízením přímo z uživatelského rozhranís přístupem k předinstalovaným cloudovýmslužbám, které vám umožní pracovat kdekoli,kdykoli a jakkoli.Prvotřídní zabezpečeníZískáte kompletní víceúrovňovou ochranudokumentů a dat, ochranu před novými hrozbami,včetně jejich eliminace, a budete moci splnit neboi překročit požadavky na soulad s předpisy.Přístup ke službám nové generaceZískáním úplné kontroly nad tiskovým prostředímse vzdáleným sledováním poskytovanýchslužeb a spotřebního materiálu, se vzdálenoukonfigurací a s jednoduchou integrací řízenýchtiskových služeb Xerox® budete moci pracovatefektivněji a spravovat své prostředky účinně.Brána do světa nových možnostíPřístup k funkcím prostřednictvím aplikacía možnost okamžitého rozšíření možností pomocíslužby Xerox® App Gallery, kde najdete praktickéaplikace určené k optimalizaci digitálníchpracovních postupů, případně můžete našepartnery požádat o inovativní firemní řešeníšité na míru.


Představujeme jedinečnoudotykovou obrazovku.

Seznamte se s naší pětipalcovou barevnoukapacitní dotykovou obrazovkou s uživatelskýmrozhraním, které nabízí novou úroveňvšestrannosti a široké možnosti přizpůsobení.Získáte prostředí známé z mobilníchzařízení s podporou ovládání pomocí gesta s aplikacemi pro konkrétní úlohy, kterémají jednotný vzhled, takže provedení i těchnejnáročnějších úloh bude vyžadovat menšípočet kroků.Vysoce intuitivní rozložení vás provádí každouúlohou, od začátku do konce. Díky přirozenéhierarchii jsou důležité funkce umístěnéu horního okraje obrazovky a běžně používanévolby najdete v popředí a uprostřed. Nelíbí sevám umístění nějaké funkce nebo aplikace?Přizpůsobte si rozložení podle svých požadavků.Tento bezkonkurenční vyvážený poměrhardwarových technologií a softwarovýchfunkcí umožňuje každému uživateli tiskárnyVersaLink B400 nebo multifunkční tiskárnyVersaLink B405 pracovat efektivněji.


 

Fotogalerie Xerox VersaLink C405V_DN

Parametry a specifikace:

Formáty papíru

A4: 
ano

Funkce

NFC: 
ano
Skener a kopírka: 
ano
Fax: 
ano
Skenování do emailu: 
ano
Cloud print: 
ano
Automatický podavač: 
ano
Typ automatického podavače: 
DADF (duplexní)
Automatický oboustranný tisk: 
ano

Fyzické charakteristiky

Barva: 
šedá
Výška [mm]: 
599
Šířka [mm]: 
432
Hloubka [mm]: 
540
Hmotnost [kg]: 
33

Napájení a spotřeba

Spotřeba v pohotovost. režimu [W]: 
82
Spotřeba v klidu [W]: 
4
Spotřeba při zátěži [W]: 
750

Obecné vlastnosti

Barva tisku: 
barevný
Multifunkční: 
ano
Technologie tisku: 
Laserová
Rychlost barevného tisku [stran/min]: 
35
Rychlost černého tisku [stran/min]: 
35
Rozlišení černého tisku [DPI]: 
600x600
Rozlišení barevného tisku [DPI]: 
600x600
Max. pracovní využití [stran/měsíc]: 
80000
Vstupní zásobník [listů]: 
250

Rozhraní

USB 2.0: 
ano
Počet portů USB 2.0: 
1
Wi-Fi: 
ano
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
1
Rozhraní: 
USB 2.0

Skenování

Rozlišení skenování [DPI]: 
600x600
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Máte problém se zakoupeným výrobkem v záruční lhůtě? S reklamací se můžete obrátit přímo na autorizovaný servis. Vyřízení reklamace může být o několik dnů rychlejší, protože se zboží nemusí přepravovat mezi servisem a obchodem, jste v přímém kontaktu s reklamačním technikem a váš problém můžete konzultovat přímo s kompetentní osobou.

V žádném případě se nezříkáme odpovědnosti reklamovat zboží, pouze nabízíme možnost rychlejšího vyřízení.

Informace o autorizovaném servisu

 • Servis: Český servis a.s.
 • WWW: http://www.ceskyservis.cz/sluzby/servisni-sluzby/xerox/
 • E-mail: brno@ceskyservis.cz
 • Tel.: +420 532 140 311
 • Adresa: Český servis a.s.
 • Ulice: Řípská 6
 • Město: Brno - Slatina
 • PSČ: 62700
 • Způsob uplatnění: ONLINE požadavek (svoz servisem) na uvedeném WWW, nebo tel. nebo osobně na všech pobočkách: http://www.ceskyservis.cz/kontakty/
 •  
   
   
   
   
   

  0
   
   
   
   
   
  ­

   
  Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
  Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

   Přihlaste se

    
   ­