Whirlpool WSIO 3O34 PFE X

Objednací kód: 9907264 Part No.: WSIO 3O34 PFE X Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 12 měsíců
 
Whirlpool WSIO 3O34 PFE X
 
 
Energetické štitky
 
 
 
 

Je nám líto,

 
 
 

ale tento produkt je beznadějně vyprodán a nebo je pouze dostupný jako dárek k vybranému výrobku.

Vyberte si prosím ze související nabídky níže.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vestavná myčka nádobí 45cm, Energetická třída D, Kapacita 10 sad nádobí, Spotřeba energie 67 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost 44 dB, Spotřeba vody 9 l
Ověřit dostupnost

na prodejnách

12 513 Kč

10 342 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis

 
 
 

Popis produktu:

Vestavná myčka nádobí Whirlpool WSBO 3O24 PFE X se senzorovou technologií 6. smysl. Senzory automaticky měří stupeň znečištění vody a přizpůsobují podle toho parametry mycího programu tak, aby byla spotřeba vody, energie a času co nejoptimálnější. Pomocí této unikátní technologie ušetříte nejen čas, ale i váš rodinný rozpočet. V úsporné energetické třídě A+++ s šířkou 45 cm na jeden mycí cyklus dokáže umýt 10 jídelních souprav nádobí při nízké spotřebě vody, která je pouze 9 l / cyklus. Disponuje elektronickým indikátorem soli, který vás svým rozsvícením upozorní na potřebu doplnění soli. Doplnění leštidla vám zase pomocí rozsvícení připomene indikátor leštidla. Samovyvažovací dveře myčky zůstanou stát v každé poloze a samovolně se nezavřou. Po ukončení hlavní fáze sušení se díky funkci NaturalDry System dvířka automaticky otevřou pro rychlé dosušení přirozenou cirkulací vzduchu. Určitě oceníte i praktický světelný indikátor činnosti. Samozřejmostí jsou nastavitelné nožičky.

Mycí programy
Multizónové mytí vám umožní mýt nádobí podle potřeby. V případě, že potřebujete umýt pouze malé množství nádobí, umožňuje mytí buď pouze v horním, nebo dolním koši. Myčka nabízí odložení startu o 1 - 12 hodin. Z nabízených mycích programů si jistě vyberete ten nejvhodnější:

   Mycí teploty: 4
   Počet programů mytí 7: senzorový program, studený předoplach, sklo 45° C, rychlé 50° C, eko 50° C, denní program 50°, intenzivní 65° C, samočištění.
Technologie 6 .Zmysel
Myčky Whirlpool s technologií 6. Smysl se při plné náplni mohou pochlubit energetickou třídou A+++. Pokud patříte k lidem, kteří chtějí aby při mytí menšího množství nádobí vaše myčka spotřebovala méně energie a vody je pro vás jako stvořená. Senzorová technologie 6. Smysl monitoruje stupeň znečištění vody a na základě toho si upraví průběh programu tak, aby byla spotřeba vody i energie co nejnižší. Díky této technoógii ušetříte čas i peníze.

Multinzónové mytí
Myčka umožňuje i multizónové mytí. Nebude zapotřebí už více čekat, dokud bude myčka naplněna špinavým nádobím. Funkce Multizone umožňuje mýt i pár kousků nádobí kdykoliv. Stačí naložit nádobí, zvolit si ve kterém koši chcete mýt a spotřebič vám ušetří nejen elektřinu a vodu ale i drahocenný čas.

Odstraní skvrny
Mytí a namáčení, zda oplachování velmi znečištěného nádobí již díky PowerClean nebude nutné. Jednoduše nastavíte PowerClean Pro, který se postará díky přesně řízenému proudu vody ze speciálních trysek o zašpiněné pánve či zapékací mísy.

Světelná signalizace
Světelný paprsek, který je promítán na podlahu vám usnadní každodenní provoz. Díky LED signalizaci budete vždy vědět jestli je myčka ještě v provozu.

Systém vnitřních košů
Užijte si více volného času díky myčce. Košové vybavení této plně integrované myčky sestává z horního koše, který je výškově nastavitelný, dolního koše a příborové zásuvky. Horní koš je idaálny pro ukládání, sklenic, šálků nebo menších kusů nádobí. Vínové poháry umožuje uložit bezpečně do sklápěcích klapek, uchycením stopky do příslušné štěrbiny. Dolní koš je vhodný pro ukládání hrnců, pokliček, talířů nebo salátových mís. Je vybaven oporami proti převrácení, které jsou sklopné. V dolním koši se nachází také Power Clean, který používá speciální trysky v zadní části dutiny pro intenzivnější mytí. Třetím košem je příborová zásuvka. Je vybavena i dvěma bočními posuvnými koši. Nabízí extra místo pro optimální ukládání nádobí.

Funkce AquaStop
Systém AquaStop zajišťuje vnitřní i vnější ochranu myčky. Zabraňuje úniku vody v případě poškození přívodní hadice. V případě úniku vody do havarijní nádoby systém zcela zastaví činnost myčky.

Antibakteriální program
Velmi jednoduše pomocí jednoho tlačítka si můžete vybrat program pro dezinfekci. Tento program trvá 90 minut s mycí teplotou 65oC. S přidáním antibakteriálního mytí zajistí hygienickou čistotu pro vaše nádobí.

Program samočištění
Speciální program samočištění je ideální pro údržbu myčky. Prostřednictvím horké vody vyčistí vnitřní prostor myčky. Pracuje s vodou o teplotě 65 ° C, čímž zajistí čisté vnitřek a odstraní nepříjemný zápach.

Sušení NatrualDry
Konvenční systém sušení NaturalDry automaticky otevře dvířka během nebo po fázi sušení, a zajistí tak dokonalé výsledky sušení. Dvířka se otevřou pouze při teplotě, která je bezpečná pro kuchyňský nábytek. Pro doplňkovou ochranu před párou je myčka dodávána se speciálně navrženou ochrannou fólií (závisí na typu modelu).

Značka: Whirlpool
Smart: Ne
Model: WSIO 3O34 PFE X
Délka hadice: 1,55 m
Délka odtokové hadice: 1,5 m


Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 44,8 cm
Výška: 82 cm
Hloubka: 55,5 cm
Hmotnost: 29,6 Kg

Display/Grafika

Typ displeje: LED

Hlučnost

Maximální hlučnost: 44 db

Délka kabelu: 1,3 m

Energetické údaje

Třída energ.účinnosti: D
Spotřeba vody na cyklus: 9 L
Třída účinnosti sušení: A

Funkce

Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 8
Odložený start: Ano
Doba cyklu: 220 min.
AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 10
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano


Více informací

Stránky výrobce:www.whirlpool.cz

Stránky o produktu:https://www.whirlpool.cz/wsio-3o34-pfe-x

Parametry

Funkce

Aquastop: 
Chrání proti úniku vody při porušení přívodní hadice nebo závadě spotřebiče. Při zjištění úniku vody funkce Aquastop zastaví přívod vody.
ano
Odložený start: 
Díky této funkci můžete odložit začátek cyklu (např. praní, mytí, pečení...), u některých přístrojů až o 23 hodin.
ano
Ochrana proti přetečení: 
ano
Množstevní automatika: 
Množstevní automatika vyhodnotí kolik náplně jste do přístroje vložili a upraví množství vody a délku programu.
ano
Displej: 
ano

Fyzické charakteristiky

Počet teplot: 
4
Barva: 
bílá
Počet sad nádobí: 
Udává maximální počet jídelních sad, které je možno do myčky naskládat.
10
Výška [mm]: 
820
Šířka [mm]: 
448
Hloubka [mm]: 
555
Hmotnost [kg]: 
29,6

Hlučnost

Hlučnost [dB]: 
44

Napájení a spotřeba

Energetická třída: 
Třída energetické účinnosti udává, jak náročný je spotřebič na množství spotřebovávané elektrické energie při svém provozu. Měří se za stanovenou normou předepsaných podmínek a na základě výsledků testů je pak měřený spotřebič zařazen do příslušné třídy energetické účinnosti.
D
Spotřeba vody [litrů]: 
Udává roční spotřebu vody. Udávaná hodnota je pro určitý počet cyklů. Spotřeba vody se může lišit podle zvoleného programu a četnosti užívání přístroje. Pro pračky je počet cyklů roven 220. U myček je toto číslo rovno 280.
9

Programy

Čisticí program: 
Program pro čištění samotného spotebiče, který předejde nepříjemným zápachům, který je způsobený používáním nižších teplot, např. při praní nebo mytí.
ano
Eco program: 
Úsporný program, který spotřebuje méně elektrické energie a používá nižší teplotu vody.
ano
Intenzivní program: 
Program pro velmi špinavé nádobí, který používá silnější proud vody k odstranění nečistot.
ano
Program na sklo: 
Program k šetrnému mytí skla, který zabranímu jejímu poškrábání či jinému poškození.
ano
Rychlý program: 
Program určený pro rychlé praní/mytí lehce zašpiněného prádla/nádobí.
ano

Průvodce výběrem

Počet programů: 
8
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Renata (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Opravy spotřebičů Whirlpool zajišťuje přímo výrobce u zákazníka na místě, nebo se svozem. Více informací naleznete na:

V případě dalších dotazů k řešení servisu kontaktujte nás na mailu [email protected], nebo tel.: +420585157507.

 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?