WD Purple microSDXC 64GB

Objednací kód: 9146202 Part No.: WDD064G1P0C Záruka spotřebitel/ostatní: 36 měsíců / 36 měsíců
 
WD Purple microSDXC 64GB
 
 
Prodloužená záruka
 
 
 
 
 
 
 
Prémiová paměťová karta, kapacita 64GB, UHS-I, U1, V10, rychlost čtení 100MB/s, zápisu 60MB/s, vhodná zejména pro dohledové systémy.
Ověřit dostupnost

na prodejnách

326 Kč

269 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Související produkt

1 499 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

WD Purple micro SDHC 64GB UHS-I (čtení/zápis: 80/50MB/s)

 • Paměťová karta microSD™ WD Purple™
 • Karta microSD pro dohledové systémy
 • Data vám už nikdy z dohledu nezmizí
 • Sloty microSD vyhovující standardu SDA 5.0
 • Karta microSD Western Digital® WD Purple™ pro dohledové systémy

64GB karta microSD WD Purple™ pro dohledové systémy

Karta microSD WD Purple vychází z rozsáhlé analýzy tří generací průmyslových produktů a je určena přímo pro dohledové systémy. Díky vysoké odolnosti představuje karta microSD WD Purple kamerové úložiště s dlouhou životností, a podporovaná funkce sledování stavu karty vám navíc umožňuje provádět preventivní údržbu. Karta nabízí výjimečný výkon i spolehlivost, které jsou pro stále větší počet dohledových systémů nezbytné kvůli pracovnímu zatížení nepřetržitého nahrávání videa ve vysokém rozlišení. Na kartu WD Purple společnosti Western Digital se můžete spolehnout – představuje ideální úložiště formátu microSD pro dohledové kamerové systémy a periferní zařízení.

Karta microSD™ WD Purple™ společnosti Western Digital byla vyvinuta jako odpověď na specifické požadavky neustále rostoucího trhu s kamerovými dohledovými systémy. Společnost Western Digital při návrhu karty microSD WD Purple využila zkušeností s vývojem více než tří generací prvotřídních průmyslových úložišť. Karta nabízí dlouhou životnost úložiště, odolnost vůči vlivům okolního prostředí a odpovídající úroveň výkonu, kterou kamery a periferní zařízení dohledových systémů vyžadují. Ani ty nejpokročilejší dohledové kamery současnosti nemusejí zachytit důležitý záznam, pokud zrovna dojde ke ztrátě připojení k nahrávacímu zařízení. Úložiště samotné kamery je pro zajištění souvislého nahrávání klíčové, a právě karty microSD s vysokou odolností proto představují pro kamery s nepřetržitým provozem to správné řešení. Díky vysoké odolnosti umožňují karty microSD WD Purple nepřetržité nahrávání až po dobu dvou let.* Díky funkci sledování stavu karty (v kompatibilních kamerách) budete upozorněni, když bude třeba kartu microSD WD Purple zkontrolovat, a můžete tak provádět preventivní údržbu. Spolehněte se na společnost Western Digital, která nabízí bezkonkurenční portfolio úložišť pro dohledové systémy typu edge-to-core. Karta microSD WD Purple představuje to pravé úložiště pro periferní zařízení kamerových dohledových systémů.


Tohle je WD Purple

Navrženo pro dohledové systémy. Tuto kartu zaštiťuje přední značka úložišť pro dohledové systémy, a vy proto můžete mít jistotu, že byla navržena s ohledem na odolnost, výkon a funkce, které jsou pro dohledové kamery s nepřetržitým záznamem a periferní zařízení nezbytné.


Dodejte svým kamerám větší sebevědomí

Vysoká odolnost Karty microSD WD Purple byly navrženy pro nepřetržitý záznam i v případě, že vaše kamery ztratí připojení k NVR. Na svůj dohledový systém se tak můžete vždy spolehnout.


Jedničce na trhu můžete důvěřovat

Zužitkováváme roky zkušeností s průmyslovými výrobky Společnost Western Digital vyvinula již tři generace prvotřídních průmyslových úložišť, což nám nyní umožnilo navrhnout první kartu microSD určenou přímo pro dohledové systémy.


Chytrá správa úložiště

Sledování stavu karty Díky funkci sledování stavu karty (v kompatibilních kamerách) budete upozorněni, když bude třeba kartu microSD WD Purple zkontrolovat, a můžete tak provádět preventivní údržbu.


Odolné úložiště pod střechou i venku

Odolá vlhkosti i teplotám od -25 °C do 85 °C Můžete mít jistotu, že vaše karta byla navržena pro nepřetržitý provoz i v nepříznivém počasí a celé řadě povětrnostních podmínek.


Dlouhé hodiny či dny. Nepřetržité zaznamenávání

Široká nabídka kapacit pro různé kombinace rozlišení, rychlosti snímkování, délky záznamu a nastavení aktivace záznamu.

Ideální pro běžné dohledové kamery s podporou místního úložiště (slot microSD) pro samostatné nahrávání nebo místní zálohu v případě výpadku sítě.

Western Digital, WD, WD Purple, Purple, SD, microSD, dohledový systém, dohledová kamera, dohledová periferie, dohledový záznam, karta microSD pro dohledové systémy, úložiště pro kamery


Parametry

Paměť

Velikost paměti [GB]: 
Velikost paměti udává, jak velký objem dat lze na zařízení uložit.
64
Typy paměťových karet: 
micro SDXC

Rychlosti čtení a zápisu

Rychlostní třída: 
Rychlostní třída udává jaké minimální hodnoty rychlosti čtení a zápisu lze dosáhnout. Např. (Class 10 = 10mb/s čtení a 10mb/s zápis).
Class 10, UHS Speed Class 1
Rychlost čtení [MB/s]: 
Rychlost čtení udává jak rychle lze přenést data z paměťového zařízení na jiné.
80
Rychlost zápisu [MB/s]: 
Rychlost zápisu udává jak rychle lze přenést data na paměťové zařízení.
50
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Libor (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­
  Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?