Během velikonočních svátků 19.4. a 22.4. jsou všechny naše prodejny zavřené. Zároveň přepravní služba PPL nebude v sobotu 20.4. doručovat zboží. Děkujeme za pochopení.  

WD Purple micro SDHC 32GB UHS-I (čtení/zápis: 80/50MB/s)

 
WD Purple micro SDHC 32GB UHS-I (čtení/zápis: 80/50MB/s)
 

Víkendové snížení cen (uplatněno)

 
Prodloužená záruka
 
 
 
 
 
 
 
Premiova pametova karta WD, Rychlost cteni 80MB/s, Rychlost zapisu 50MB/s, vhodna zejmena pro dohledové systémy, WDD032G1P0A
Objednací kód9146201
Part No.

WDD032G1P0A

Cena PL 503 Kč ;  DPH 21%
Záruka Doživotně
Základní cena + RP + AF 462 Kč + 2  + 48  
ověřit dostupnost
­ 699,- Kč 
Cena po slevě: 619,- Kč 

512 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Paměťová karta microSD™ WD Purple™
Karta microSD pro dohledové systémy
Data vám už nikdy z dohledu nezmizí
Sloty microSD vyhovující standardu SDA 5.0
Karta microSD Western Digital® WD Purple™ pro dohledové systémy

32GB karta microSD WD Purple™ pro dohledové systémy

Karta microSD WD Purple vychází z rozsáhlé analýzy tří generací průmyslových produktů a je určena přímo pro dohledové systémy.  Díky vysoké odolnosti představuje karta microSD WD Purple kamerové úložiště s dlouhou životností, a podporovaná funkce sledování stavu karty vám navíc umožňuje provádět preventivní údržbu. Karta nabízí výjimečný výkon i spolehlivost, které jsou pro stále větší počet dohledových systémů nezbytné kvůli pracovnímu zatížení nepřetržitého nahrávání videa ve vysokém rozlišení. Na kartu WD Purple společnosti Western Digital se můžete spolehnout – představuje ideální úložiště formátu microSD pro dohledové kamerové systémy a periferní zařízení.

Karta microSD™ WD Purple™ společnosti Western Digital byla vyvinuta jako odpověď na specifické požadavky neustále rostoucího trhu s kamerovými dohledovými systémy. Společnost Western Digital při návrhu karty microSD WD Purple využila zkušeností s vývojem více než tří generací prvotřídních průmyslových úložišť. Karta nabízí dlouhou životnost úložiště, odolnost vůči vlivům okolního prostředí a odpovídající úroveň výkonu, kterou kamery a periferní zařízení dohledových systémů vyžadují. Ani ty nejpokročilejší dohledové kamery současnosti nemusejí zachytit důležitý záznam, pokud zrovna dojde ke ztrátě připojení k nahrávacímu zařízení.  Úložiště samotné kamery je pro zajištění souvislého nahrávání klíčové, a právě karty microSD s vysokou odolností proto představují pro kamery s nepřetržitým provozem to správné řešení. Díky vysoké odolnosti umožňují karty microSD WD Purple nepřetržité nahrávání až po dobu dvou let.*   Díky funkci sledování stavu karty (v kompatibilních kamerách) budete upozorněni, když bude třeba kartu microSD WD Purple zkontrolovat, a můžete tak provádět preventivní údržbu. Spolehněte se na společnost Western Digital, která nabízí bezkonkurenční portfolio úložišť pro dohledové systémy typu edge-to-core. Karta microSD WD Purple představuje to pravé úložiště pro periferní zařízení kamerových dohledových systémů.

"Tohle je WD Purple
Navrženo pro dohledové systémy. Tuto kartu zaštiťuje přední značka úložišť pro dohledové systémy, a vy proto můžete mít jistotu, že byla navržena s ohledem na odolnost, výkon a funkce, které jsou pro dohledové kamery s nepřetržitým záznamem a periferní zařízení nezbytné."

"Dodejte svým kamerám větší sebevědomí
Vysoká odolnost  Karty microSD WD Purple byly navrženy pro nepřetržitý záznam i v případě, že vaše kamery ztratí připojení k NVR. Na svůj dohledový systém se tak můžete vždy spolehnout."

"Jedničce na trhu můžete důvěřovat
Zužitkováváme roky zkušeností s průmyslovými výrobky Společnost Western Digital vyvinula již tři generace prvotřídních průmyslových úložišť, což nám nyní umožnilo navrhnout první kartu microSD určenou přímo pro dohledové systémy."

"Chytrá správa úložiště
Sledování stavu karty Díky funkci sledování stavu karty (v kompatibilních kamerách) budete upozorněni, když bude třeba kartu microSD WD Purple zkontrolovat, a můžete tak provádět preventivní údržbu."

"Odolné úložiště pod střechou i venku
Odolá vlhkosti i teplotám od -25 °C do 85 °C Můžete mít jistotu, že vaše karta byla navržena pro nepřetržitý provoz i v nepříznivém počasí a celé řadě povětrnostních podmínek."

"Dlouhé hodiny či dny. Nepřetržité zaznamenávání
Široká nabídka kapacit pro různé kombinace rozlišení, rychlosti snímkování, délky záznamu a nastavení aktivace záznamu."

Ideální pro běžné dohledové kamery s podporou místního úložiště (slot microSD) pro samostatné nahrávání nebo místní zálohu v případě výpadku sítě.

Western Digital, WD, WD Purple, Purple, SD, microSD, dohledový systém, dohledová kamera, dohledová periferie, dohledový záznam, karta microSD pro dohledové systémy, úložiště pro kamery


 

Parametry a specifikace:

Paměť

Velikost paměti [GB]: 
32
Typy paměťových karet: 
micro SDHC

Rychlosti čtení a zápisu

Rychlostní třída: 
Class 10, UHS Speed Class 1
Rychlost čtení [MB/s]: 
80
Rychlost zápisu [MB/s]: 
50
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Uroky zpet
Slevove kupony
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše