WD My Cloud Home DUO 4TB

 
WD My Cloud Home DUO 4TB
 
Doprodej
 
Prodloužená záruka
-23%
 
 
Splátková kalkulačka již od 11 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
NAS server WD My Cloud Home DUO 4TB, 4 TB 3,5", RJ45, NAS, WDBMUT0040JWT-EESN
Objednací kód9145945
Part No.

WDBMUT0040JWT-EESN

Záruka spotřebitel/ostatní 36 měsíců / 36 měsíců
Základní cena + RP + AF 5 506 Kč + 2  + 30  
ověřit dostupnost
­ 8 664,- Kč 
Cena nyní: 6 701,- Kč 

5 538 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

UKLÁDEJTE VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ. PŘISTUPUJTE K OBSAHU ODKUDKOLI.

My Cloud Home je snadno použitelné úložiště, které se napojí přímo na Wi-Fi router u vás doma a vy tak budete moci ukládat všechen digitální obsah do jednoho centralizovaného umístění. Můžete si nechat automaticky zálohovat fotografie a videa ze svého telefonu a bezdrátově zálohovat a synchronizovat vaše osobní počítače, PC i Mac, a cloudové účty.

Centrální umístění pro veškerý obsah

Ukládejte a organizujte všechny své fotografie, videa, hudbu a soubory na jednom bezpečném místě.

Přístup odkudkoliv

Odesílejte, spravujte a sdílejte své oblíbené okamžiky pomocí mobilní či desktopové aplikace My Cloud Home, stejně jako prostřednictvím webového rozhraní MyCloud.com, ať už jste kdekoliv – stačí vám připojení k internetu.

Rychlá a jednoduchá instalace

Zařízení stačí zapojit do Wi-Fi routeru a nastavit jej pomocí chytrého telefonu. Nepotřebujete počítač. Nejsou vyžadovány žádné měsíční poplatky.


JEDNO CENTRALIZOVANÉ UMÍSTĚNÍ PRO UKLÁDÁNÍ A USPOŘÁDÁNÍ VEŠKERÝCH DAT

Zařízení My Cloud Home je domovem pro všechna vaše data. Nabízí dostatek prostoru a jednotné umístění pro všechny vaše fotografie, videa a soubory ze všech vašich telefonů, tabletů, počítačů a externích úložišť.


MOBILNÍ PŘÍSTUP PRO PRÁCI MIMO DOMOV

Pomocí mobilní aplikace či aplikace pro stolní počítače My Cloud Home nebo prostřednictvím webu MyCloud.com můžete nahrávat, procházet a sdílet své oblíbené zážitky a streamovat videa uložená na zařízení My Cloud Home, a to odkudkoliv, kde máte připojení k internetu.


AUTOMATICKÉ ZÁLOHOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ A VIDEÍ Z VAŠEHO TELEFONU

Nechejte automaticky zálohovat fotografie a videa ze svého telefonu na zařízení My Cloud Home, abyste vždy měli dostatek prostoru na další snímky.


PORT USB PRO IMPORTOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ A VIDEA Z EXTERNÍCH ÚLOŽIŠŤ

Prostřednictvím portu USB na zadní straně zařízení My Cloud Home můžete rychle importovat fotografie a videa z nejrůznějších zařízení, která najdete doma, jako jsou USB flash disky a externí pevné disky.


SYNCHRONIZACE SE STOLNÍM POČÍTAČEM

Své oblíbené složky z PC i počítače Mac můžete mít nepřetržitě synchronizované se zařízením My Cloud Home.


PLYNULÉ PŘEHRÁVÁNÍ VIDEA, AŤ UŽ JSTE KDEKOLI

Streamujte svá osobní videa kamkoli a na libovolné zařízení pomocí mobilní či desktopové aplikace My Cloud Home nebo prostřednictvím webového rozhraní MyCloud.com.


MY CLOUD HOME DUO - VŠE ULOŽENO DVAKRÁT

Úložiště My Cloud Home™ Duo obsahuje dva pevné disky nastavené na režim zrcadlení (RAID 1). Všechny fotografie, videa a soubory se ukládají na jeden disk a automaticky se vytváří jejich duplicitní kopie na druhém disku, takže můžete opravdu klidně spát.

Vyhledávání souborů pro snadné nalezení obsahu

Rychle vyhledejte fotografie, videa, filmy a dokumenty pomocí snadno ovladatelné aplikace My Cloud Home pro mobilní zařízení a stolní počítače nebo prostřednictvím webu MyCloud.com.

Každý uživatel může mít svůj vlastní soukromý prostor

Přizvěte rodinu a přátele a vytvořte jim individuální účty. Každá pozvaná osoba si může na zařízení nastavit vlastní soukromý prostor, ke kterému bude mít přístup pouze ona. Tento prostor si potom může libovolně spravovat, přistupovat k němu a sdílet jeho obsah.

Aplikace třetích stran pro vlastní přizpůsobení

Pomocí služeb, které jsou k dispozici ke stažení, např. Plex Media Server™, Dropbox, Google Drive™, IFTTT a dalších, si přizpůsobíte zařízení My Cloud Home tak, aby vyhovovalo vašim osobním potřebám a preferencím.

Stahování z cloudového účtu, aby vše bylo na jednom místě

Mějte vše uložené v jediném umístění, dokonce i obsah vašich oblíbených cloudových účtů. Fotografie, videa a soubory z vašich cloudových účtů se automaticky stahují na vaše zařízení My Cloud Home: Dropbox, Box, Google Drive™, Facebook a mnoho dalších.1

Automatické zálohování pro všechna PC a počítače Mac v domácnosti

Zařízení My Cloud Home nabízející enormní kapacitu se zapojí do vaší sítě a umožní bezdrátové zálohování všech počítačů v domácnosti do jednoho centrálního umístění. Bezproblémově pracuje se softwarem Windows Backup a Time Machine.

Pomůže vše zabezpečit

Nastavení jedinečného hesla k účtu My Cloud Home, stejně jako heslo a dotyková identifikace k mobilní aplikaci My Cloud Home, pomohou zabezpečit všechna vaše data před příliš zvědavými pohledy. A nedělejte si starosti se zabezpečením při sdílení souborů s kamarády a rodinou... přenos je šifrovaný.


Produktové video


 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Srotovne na mobily
Slevove kupony
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše