Watersavers RA 10

 
Watersavers RA 10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
šetřič na sprchu, standardní závit 1/2"
Objednací kód4501424
Part No.

RA 10

Základní cena 247 Kč
ověřit dostupnost
­ 349,- Kč 
Cena nyní: 299,- Kč 

247 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Popis produktu:

Šetří studenou i teplou vodu, energie a životní prostředí. Komfortní, nastavitelné s 5 letou zárukou (na hadice 2 roky). Šetřiče lze snadno nastavit na 6/8/10/12/14 l/min. Z výroby jsou nastaveny na průtok 10 l/min a běžně tak každý ušetří asi 20 000 litrů vody ročně.

Šetřič na sprchy se montuje vždy mezi sprchovou baterii a sprchovací hadici, na jejímž konci je běžná sprchová růžice. Lze je však často nainstalovat i na mezi stropní sprchovou růžici a standardní závit 1/2".

V případě vývodu vody ze zdi nebo stropu se montuje na závit 1/2" mezi trubku a růžici.

Uvnitř regulátoru je soustava O-kroužků, kterými se reguluje výchozí požadovaný průtok vody v závislosti na tlaku vody a požadovaném komfortu při sprchování, dle zákazníka. Běžný průtok ve vodovodním řádu je až 25 l/min. při tlaku 6 bar. Šetřič je z výroby nastaven na 10 l/min. Zákazník si však kdykoliv může změnit nastavení dle přiloženého návodu a s pomocí dodávané sady O-kroužů.

Objemově teče cca o 50% méně teplé vody, což i přes snížené množství protékající vody stačí na solidní osprchování. Nedochází však ke zbytečnému plýtvání.

Regulátor si lze snadno doma nastavit. Z výroby je nastaven na průtok 10 l/min při 6 bar. Nastavit lze od 6/8/10/12/14 l/min – dle potřeby.


 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Toto zboží je v záruce měněno pokud je skladem.

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
vyprodej
Splatky bez navyseni
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše