WACOM Wacom MobileStudio Pro 16 i7 512GB 2. generace

Objednací kód: 9894040 Part No.: DTHW1621HK0B Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
WACOM Wacom MobileStudio Pro 16 i7 512GB 2. generace
 
 
 
 
 
 
 
 
 
WACOM Wacom MobileStudio Pro 16 i7 512GB 2. generace
Ověřit dostupnost

na prodejnách

98 744 Kč

81 607 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis

 
 
 

TVOŘTE BEZ OMEZENÍ.

Užijte si skutečnou nezávislost a vytvořte cokoli a kdekoli. Wacom MobileStudio Pro je celé studio kreativních nástrojů ve vašich rukou – úžasný displej, precizní pero a vylepšený výpočetní výkon pro souběžnou tvorbu ve špičkových kreativních aplikacích. A s baterií s dlouhou životností můžete své nápady oživit, aniž by to narušilo vaše tvůrčí postupy. Zamilujete si, jak kreativní a produktivní můžete být.


PRÉMIOVÁ TECHNOLOGIE PERA.

Wacom Pro Pen 2 byl vyvinut se zaměřením na dosažení dokonalosti, posouvání kreativních hranic a doladění těch nejjemnějších detailů, a aby nabídl jedinečný „wacomí zážitek“, který naši uživatelé milují.

SPLNÍ I TA NEJVYŠŠÍ OČEKÁVÁNÍ.

Pokročilá technologie obrazovky vnáší do vaší práce harmonii. Tenké leptané sklo minimalizuje paralaxu a naše speciální pojivo posouvá sklo co nejblíže k LCD, takže vše se bude zobrazovat přesně tam, kde očekáváte.

URČENÝ PRO NÁROČNOU TVORBU.

Intuitivní design a dlouhá životnost pen displejů značky Wacom z nich dělá skvělou volbu pro kreativní profesionály. Pomocí Wacomu jsou zvyklí vytvářet ta nejzajímavější digitální díla, filmy, speciální efekty, módu a design na celém světě.
VYLEPŠENÉ STUDIO.

Wacom MobileStudio Pro přichází s vylepšenými výkonnými funkcemi. Delší výdrž baterie znamená, že budete tvořit déle bez přerušení a kdekoliv. Inovativní ergonomie vám poskytne větší pohodlí a kontrolu. Nová funkce „Backdoor“ usnadňuje upgrade SSD (u modelu 15,6” také DDR), kdykoli potřebujete. A stojan Wacom vám nabízí výběr ze tří úhlů tak, aby byla vaše tvorba ještě pohodlnější.VYROBENÝ PRO VAŠI TVORBU.

Wacom MobileStudio Pro je vaším partnerem pro dnešní tvůrčí pracovní postupy, s možností provádět více náročných činností současně. Pokročilý výkon pera Wacom Pro Pen 2 se snoubí s displejem s až 4k rozlišením, a až 85% pokrytím Adobe RGB (CIE1931) a vysoce výkonnými grafickými možnostmi. Obrazovka poskytuje jednotný jas a stejnou hloubku barev, takže každý pixel vašeho díla je konzistentní. Mezi funkce podporující produktivitu patří přizpůsobitelné ExpressKeys ™, Radial Menu a multi-touch ovládání. Navíc je na okraji displeje opěrka dlaní pro ty časově náročnější projekty.


TVORBA BEZ OMEZOVÁNÍ.

Wacom MobileStudio Pro je připraven na vysoké nároky kreativních 2D, 3D a CAD aplikací. Je vybaven čipem Intel i7, výkonnou pamětí a úložištěm pro rychlé zpracování dat, takže vykreslování a velké velikosti souborů fotografií vás nezpomalí. Vysoce výkonná grafická karta NVIDIA® Quadro® je ideální pro řešení náročných ilustrací, animací, videa, CAD a fotografických úkolů. Díky připojení Thunderbolt získáte rychlost přenosu dat špičkové pracovní stanice.


BLIŽŠÍ POHLED.

WACOM MOBILESTUDIO PRO 13.

WACOM MOBILESTUDIO PRO 16.

Velikost displeje 13,3”
Rozlišení WQHD (2560 x 1440)
Intel® Core™ i7
Intel® Iris™ Plus Graphics 655
16 GB DDR
512 GB SSD

Velikost displeje 15,6”
Rozlišení UHD (3840 x 2160)
Intel® Core™ i7
NVIDIA® Quadro® P1000, 4GB GDDR5
16 GB DDR
512 GB SSD

 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Radomír (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?