Wacom Intuos4 XL DTP

 
Wacom Intuos4 XL DTP
 
 
Splátky bez navýšení
 
 
Splátková kalkulačka již od 35 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
MG Wacom Intuos4 XL DTP
Objednací kód9624843
Part No.

PTK-1240-D

Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena + RP 17 417 Kč + 2 
ověřit dostupnost
Cena nyní: 21 076,- Kč 

17 418 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Wacom Intuos4 XL DTP

Vlastníte některou z aplikací Adobe (CS3 a novější) a ještě nemáte grafický tablet? Právě vám je určený tento produkt. Využijte naši nabídku, která se vztahuje na profesionální produktovou řadu Intuos.

Intuos4 XL je určen zejména všem kreativním profesionálům, kteří nechtějí být v žádném směru omezeni velikostí aktivní plochy a potřebují pro svou tvorbu dostatečně velký prostor, např. kreslíři, kteří jsou zvyklí skicovat na A3kový papír apod.

I model XL je v širokoúhlém formátu, tzn. je vhodný rovněž pro vícemonitorová pracoviště. Důležitou změnou je zdvojnásobení úrovní přítlaku na aktuálních 2.048 úrovní, což umožňuje naprostou kontrolu a zachycení těch nejdrobnějších nuancí přítlaku pera. Programovatelný Touch Ring s možností přepínání funkcí přináší urychlení práce a přístup k nejpoužívanějším funkcím při práci s tabletem. ExpressKey tlačítka jsou doplněna OLED displejem, který zobrazuje aktuální nastavení jednotlivých tlačítek.

V balení nenajdete žádný doplňkový software. Najdete tam ovšem kartu označenou Software Download Programme s registračním číslem. Po registraci vašeho nového tabletu na www.wacom.eu vám bude zpřístupněna stránka, ze které si můžete zdarma stáhnout jednu z následujících aplikací:

1. Adobe Photoshop Elements 6/7 (verze 6 pro MAC, verze 7 pro WIN)
Adobe Photoshop Elements software spojuje výkonnost a jednoduchost, takže z obyčejných fotek můžete vytvořit neobyčejné; vyprávějte poutavé příběhy prostřednictvím krásných fotografií, ať už vytištěných anebo publikovaných na webu; a software vám také umožní rychlé vyhledávání a zobrazování všech fotografií.

2. Corel Sketchpad
Položte základ ohromujícím konceptům pomocí kreslícího software, který vám dává potřebné nástroje pro rychlé ztvárnění myšlenek a nápadů. Je navržen pro práci s perem a tabletem, přináší přirozený pocit z kresby a skicování rukou. Je navržený jako skicák, umožňuje listovat a vracet se k dřívějším skicám. Široká podpora formátů souborů zjednodušuje export a sdílení výsledků tvorby. Teď už neexistuje žádná výmluva, proč je stránka stále prázdná. Rozvíjejte své nápady se Sketch Pad software.

3. Autodesk Sketchbook Express 2010
Nechte promluvit vaše kreativní já s Autodesk SketchBook Express. Pouhým pohybem hrotu pera máte na povel nejvýkonnější průmyslový kreslící nástroj. Obsahuje pro umělce přítulné prostředí, velmi intuitivní, rychlé, dokonce i pro nové uživatele. SketchBook vás vybaví nástroji, které jsou nezbytné pro přechod od klasického pera a papíru do digitálního prostředí.

Obsah balení:

grafický tablet, pero, stojánek, 10 náhradních hrotů + nástroj na výměnu hrotů, barevné identifikační kroužky, 2 m kabel USB, instalační CD

 

Fotogalerie Wacom Intuos4 XL DTP

Parametry a specifikace:

Displej

Úroveň tlaku: 
2048

Fyzické charakteristiky

Rozlišení [LPI]: 
5080
Barva: 
černá
Výška [mm]: 
462
Šířka [mm]: 
623
Hloubka [mm]: 
28
Pracovní plocha - šířka [mm]: 
488
Pracovní plocha - výška [mm]: 
305

Rozhraní

Rozhraní: 
USB 2.0
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Srotovne na mobily
Cashback notebooky
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše