WACOM Intuos M Bluetooth Pistachio (CTL-6100WLE)

Objednací kód: 9624915 Part No.: CTL-6100WLE Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
WACOM Intuos M Bluetooth Pistachio (CTL-6100WLE)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Grafický tablet WACOM Intuos M Bluetooth Pistachio
Ověřit dostupnost

na prodejnách

4 259 Kč

3 520 Kč bez DPH

 
 

Varianty produktu

v prodeji další 1 varianta
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis

 
 
 

WACOM Intuos M Bluetooth Pistachio (CTL-6100WLE)

Větší model řady Intuos je nabízený v černé nebo pistáciové barvě a je vybavený Bluetooth. Pokud tedy chcete pracovat také bezdrátově a zároveň potřebujete trochu větší aktivní plochu M, je jeden z těchto modelů určený právě pro vás.

Upgrade designu tabletu

Oproti svým předchůdcům je tento pen tablet Intuos tenčí a lehčí se zachováním stejné aktivní plochy. Má zakulacené rohy, jeho povrch je jednolitý od okraje po okraj, umožňuje tak nepřerušované kreslení. Intuos má integrované poutko na pero a nově také žlábek pro odložení pera. Wacom také prodloužil životnost nabíjecí baterie o 60%. Na tabletu jsou umístěná čtyři tlačítka ExpressKeys™, která jsou, jak je u Wacomu již standardem, konfigurovatelná pro konkrétní aplikace různě.

Ergonomicky vylepšený design pera

Pero Wacom Pen 4k přináší přirozenější pocit z práce s vylepšenými 4.096 úrovněmi přítlaku, přesnější kreslení a ovládání. Adaptivní pohyb pera je určený pro plynulejší kreslení a nabízí také vylepšené možnosti navigace. Při práci rovněž oceníte, že hrot pera má menší aktivační přítlak, nezbytný pro kreslení tenkých čar. Pero má velmi praktický oddíl pro uložení tří náhradních hrotů, takže je máte neustále po ruce. Lépe sedí v ruce díky zvýšené hmotnosti a díky pogumované přední části se lépe drží a neklouže.

Nový koncept získání software po registraci

Oproti předchozím verzím Intuos se Wacom rozhodl nechat volbu softwaru na zákazníkovi až během registrace. U tohoto modelu si můžete stáhnout všechny ze tří následujících verzí software: Corel® Painter™ Essentials™ 6, Corel® Aftershot™ 3

Corel® Painter™ Essentials™ 6

Jednoduché uživatelské rozhraní:Jednoduchý výběr Draw & Paint nebo tvorba Photo Art. Chytré nástroje pro kreslení do fotek: Včetně automatického malování a tracingu nebo klonování fotek.Nejrealističtější přirozená média: Více než 17 různých typů médií k výběru a více než 10 textur papíru. Exkluzivní sada štetců Wacom: Možnost objednání dalších balíků štětců pro osobnější umělecký zážitek. Podpora Wacom tabletu s brush trackingem pro nejpřirozenejší zážitek z malování.

Corel® Aftershot™ 3

Rychlé a jednoduché třídění. organizace a zobrazení vašich fotek: Flexibilní možnosti správy souborů - bez nutnosti importu. Získejte z každé fotky to nejlepší. Upravujte a zdokonalujte jednu nebo tisíc fotek díky výkonným přednastavením a dávkovým ovládacím prvkům, a nástrojům pro úpravu fotek. Provádějte úpravy více verzí master fotek. Bez provedení změn v originálních souborech. Aplikujte úpravy tam, kde je přesně potřebujete. Unikátní možnosti Vrstev a Oblastí pro přesné určení konkrétního místa úprav ve fotografii.

Celsys Clip Studio Paint Pro

Nejlepší kvalita kreslení v oboru. Celosvětově prodáno přes 2.500.000 kopií. Nejoblíbenější software mezi uživateli Pixiv, největší světová sociálně mediální služba s dvaceti milióny uživateli. Profesionální kvalita. 3D materiály a pravítka; rychlé přidávání barev. Optimalizovaný pro tvorbu manga. Přes 10.000 položek obsahu a sad štětců zdarma.


 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Radomír (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?