WACOM Cintiq 22 (DTK2260K0A)

Objednací kód: 8975126 Part No.: DTK2260K0A Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
WACOM Cintiq 22 (DTK2260K0A)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Grafický tablet WACOM Cintiq 22
Ověřit dostupnost

na prodejnách

25 490 Kč

21 066 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

WACOM Cintiq 22 (DTK2260K0A)

Wacom Cintiq je perfektně vybavený, aby vám pomohl stát se ilustrátorem. Živé barvy, HD zobrazení a ergonomický design, dohromady s vysoce citlivým stylusem Pro Pen 2, nabízejí skutečně přirozený zážitek a pomáhají povznést vaši tvorbu na vyšší úroveň.

TVOŘTE V HARMONII.

Wacom Pro Pen 2 a displeje Wacom Cintiq (dostupné s obrazovkou o velikosti 15.6” nebo 21.5”) mají za úkol vnést do vaší tvorby produktivitu a komfort. Obrazovka je potažena antirelexní vrstvou omezující nežádoucí odlesky. Full HD displej poskytuje velkou čistotu, takže můžete na obrazovce vidět sebemenší detail. Snížená paralaxa vám také dává plnou kontrolu, kurzor je přesně tam, kde jej chcete mít. To vše znamená, že kreslení na Cintiqu je stejně přirozené jako kreslení na papíře.

NEOMEZENÁ KREATIVITA.

S technologií EMR (elektromagnetická rezonance) bude Wacom Pro Pen 2 fungovat stejně dlouho jako vy. Napájí se přímo z vašeho Cintiqu – takže nepotřebuje žádné baterie nebo nabíjení. Navíc bylo pero pečlivě navrženo tak, aby bylo jeho používání pohodlné. Povedlo se nám dosáhnout rovnováhy mezi hmotností, gumovou částí pro uchopení pera a umístěním tlačítek.

PŘIPRAVENÝ CESTOVAT S VÁMI.

Wacom Pro Pen 2 rozpoznává náklon vaší ruky a okamžitě reaguje na její pohyb. Přesně zachytí každý tah perem. Díky snížené paralaxe se kurzor zobrazuje přesně tam, kde chcete. Tato vysoká úroveň přesnosti kombinovaná s antireflexní vrstvou na povrchu obrazovky znamená, že kreslení, skicování a malování bude velmi přirozené.

DETAILY, KTERÉ ZNAMENAJÍ VELKÝ ROZDÍL.

Kabel 3-v-1, kterým Wacom Cintiq připojíte v sobě spojuje napájení a přenos videa i dat. Připojuje se k horní části obrazovky, aby se předešlo nežádoucímu nepořádku. Odnímatelný držák pera lze snadno přesunout na obě strany displeje tak, aby vyhovoval vašim požadavkům. Náhradní hroty jsou také uloženy v držáku pera, takže bez ohledu na typ projektu, bude správný nástroj vždy v ruce.

PRACUJTE, JAK JSTE ZVYKLÍ.

S integrovanými sklopnými nohami můžete během pár sekund přejít z umístění naplocho do úhlu 19 °, takže se dostanete do ideální pracovní polohy vyhovující přesně vašim projektům. Volitelný stojan poskytuje ještě flexibilnější a ergonomičtější pracovní polohy.


Technická specifikace

 • Velikost obrazovky: 21,5 palců
 • Rozlišení obrazovky: 1.920 x 1.080 (Full HD)
 • Barevný prostor: 72% NTSC (CIE1931) typicky
 • Technologie pera: Wacom Pro Pen 2 s Wacom EMR (elektromagnetická rezonance)
 • Úrovně přítlaku pera: 8.192

 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Radomír (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny
kreslená linka se vykresluje mimo polohu pera
Vlasta, 15.9.2021 21:27:00

Dobrý den, prosím o pomoc. Při používání pera na tabletu wacom Cintig linka, kterou kreslím, neodpovídá umístění kurzoru v kreslících aplikacích (linka se vykresluje několik centimetrů pod umístěním pera). Myší jde vše normálně (tzn kreslí tam, kde je kurzor). V nastavení pera jsem dle rady dala všechny hodnoty na výchozí, přesto problém přetrvává. Můžete mi poradit? Děkuji

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­
  Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?