Vigan Mammoth PVR500Z

Objednací kód: 9977359 Part No.: 769-747 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
Vigan Mammoth PVR500Z
 • Vigan Mammoth PVR500Z
 • Vigan Mammoth PVR500Z
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ponorný cestovní vařič, využití na vašich cestách, dovolených či pobytech v kempech, díky své velikosti a nízké hmotnosti ho můžete vzít kamkoli, nerezová topná spirála, dostatečný příkon 500W zajistí rychlý ohřev, s použitím měniče napětí z 12V na 220V m
Ověřit dostupnost

na prodejnách

339 Kč

280 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

Popis produktu:

Ponorný cestovní vařič, využití na vašich cestách, dovolených či pobytech v kempech, díky své velikosti a nízké hmotnosti ho můžete vzít kamkoli, nerezová topná spirála, dostatečný příkon 500W zajistí rychlý ohřev, s použitím měniče napětí z 12V na 220V můžete vařič využít i v automobilu.


Bezpečnostní tepelná pojistka, délka topné spirály 13 cm, vnější průměr topné spirály 6,6 mm, označení min a max hladiny vody, délka přívodního kabelu 0,8 m, součástí vařiče je i praktické outdoorové cestovní pouzdro, vyrobené z pevného a odolného materiálu, uzavírání na zip, praktické ucho s možností připevnit např. na batoh.

Rozměry spirály cca 4 x 13 cm, celková délka cca 18 cm bez kabelu. Rozměry pouzdra cca 6,5 x 23 cm.


Zařízení Vigan Mammoth PVR500Z je ponorný cestovní vařič, který je určen k ohřevu menších objemů vody, například pro přípravu čaje, instantní polévky nebo ohřev vody na rychlou koupel. Přesný čas, který by tento vařič potřeboval k ohřevu cca 5 litrů vody, závisí na několika faktorech, jako je počáteční teplota vody, výkon vařiče a další okolnosti.

Nicméně, pokud máme brát v úvahu typický výkon podobných ponorných vařičů, můžeme očekávat, že ohřev 5 litrů vody by mohl trvat přibližně 10 až 15 minut, pokud se jedná o vodu při pokojové teplotě. Tento odhad vychází z průměrného výkonu cestovních vařičů a běžné doby ohřevu vody.

Je však důležité mít na paměti, že tyto údaje jsou pouze orientační a skutečná doba ohřevu může být delší či kratší v závislosti na konkrétních podmínkách a vlastnostech daného vařiče. Doporučuji se řídit instrukcemi a doporučeními výrobce uvedenými v manuálu k zařízení Vigan Mammoth PVR500Z.

Technické parametry:
Napětí: 230V/ 50HZ
Příkon: 500W
Délka topné spirály: 13 cm
Vnější průměr nerez topné spirály: 6,6 mm
Délka přívodního kabelu: 0,8 m
Hmotnost: 0,2 kg
Třída ochrany: I
Stupeň krytí: IPX7


Více informací

Ryze česká značka Vigan vstoupila na trh v roce 2014 a na sobě ji nesou produkty drobné spotřební elektroniky a různých elektro komponentů.

Na vývoji a výrobě všech těchto produktů se podílejí výrobci z několika zemí světa, se kterými držitel této značky, společnost GM electronic spol. s r.o., spolupracuje již po mnoho let.

Snahou a výsledkem je skutečnost, že koncový zákazník tak získá vysoce kvalitní výrobek za příznivou cenu. V roce 2015 vzniká nová značka Vigan Mammoth, která je zaměřena na oblast spotřební elektroniky, domácích spotřebičů a dalších pomocníků do každé domácnosti. I v tomto případě společnost GM electronic využívá ke své výrobě pečlivě vybraných produktů ověřené výrobní společnosti, úzce spolupracující i s renomovanými značkami. Na trhu jsou již tak nejžádanější výrobky, které uspokojí každou moderní domácnost.

Parametry

Napájení a spotřeba

Příkon [W]: 
500
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Renata (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny
Žádost
V, 14.3.2024 7:31:00

Dobrý den, prosím vás, za jak dlouho to zařízení ohřeje cca 5 l vody? Děkuji. Pěkný den. Radek

T.S.Bohemia, a.s., 15.3.2024 11:15:00

Zařízení Vigan Mammoth PVR500Z je ponorný cestovní vařič, který je určen k ohřevu menších objemů vody, například pro přípravu čaje, instantní polévky nebo ohřev vody na rychlou koupel. Přesný čas, který by tento vařič potřeboval k ohřevu cca 5 litrů vody, závisí na několika faktorech, jako je počáteční teplota vody, výkon vařiče a další okolnosti. Nicméně, pokud máme brát v úvahu typický výkon podobných ponorných vařičů, můžeme očekávat, že ohřev 5 litrů vody by mohl trvat přibližně 10 až 15 minut, pokud se jedná o vodu při pokojové teplotě. Tento odhad vychází z průměrného výkonu cestovních vařičů a běžné doby ohřevu vody. Je však důležité mít na paměti, že tyto údaje jsou pouze orientační a skutečná doba ohřevu může být delší či kratší v závislosti na konkrétních podmínkách a vlastnostech daného vařiče. Doporučuji se řídit instrukcemi a doporučeními výrobce uvedenými v manuálu k zařízení Vigan Mammoth PVR500Z.

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 







0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­
  Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?