TrueLife BELLE IPL E5

Objednací kód: 9938470 Part No.: 8594175356632 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
 
 
 
 
 
IPL Epilátor se třemi druhy lamp
Ověřit dostupnost

na prodejnách

5 499 Kč

4 545 Kč bez DPH

 
 

Snížená cena (uplatněno)

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Doporučený

1 190 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

1 490 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

1 190 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

TrueLife BELLE IPL E5 - IPL Epilátor se třemi druhy lamp

Hebká pokožka bez starostí a bolesti | Viditelné snížení růstu chloupků bez zbytečné bolesti Dopřejte si viditelně hladší pokožku již po 4 týdnech používání epilátoru TrueLife BELLE IPL E5. Epilátor, který pracuje s technologií TrueIPL®, vás při pravidelném používání účinně zbaví nežádoucích chloupků. S epilátorem snadno ošetříte všechny partie těla, obličej a podpaží, oblast bikin i celé nohy. To vše díky technologii SensCool® zcela bezbolestně, šetrně a bezpečně. Epilátor vysílá záblesky, které pod povrchem pokožky zasahují melanin ve folikulu chloupku a napomáhají tak přerušit cyklus dorůstání chloupků. Pravidelné používání TrueLife BELLE IPL E5 zanechá vaší pokožku sametově hebkou, bez nutnosti holení nebo nákladných a bolestivých kosmetických ošetření. Použití epilátoru je snadné a zvládne jej každý. Kromě klasické lampy k odstraňování chloupků v balení najdete i speciální SR lampu k omlazení pokožky a AC lampu, která vám pomůže s odstraněním akné.

Účinná a rychlá TrueIPL® technologie

Epilace je prováděna pomocí intenzivního pulzního světla. Epilátor vydává jemné impulzy světla pod povrch pokožky, kde zasahuje melanin ve folikulu chloupku a pomáhá tak přerušit cyklus dorůstání chloupků. Světelné impulzy vytvářejí teplo, které vlasovou cibulku zahřeje, ta se zničí a chloupky poté samovolně vypadávají. Pokožka je již po několika málo použitích výrazně hladší. Epilace všech partií vám zabere jen pár minut.

Bezbolestně i bezpečně díky SensCool®

Je-li vaše pokožka velmi citlivá, nemusíte se používání epilátoru TrueLife BELLE IPL E5 obávat. Díky technologii SensCool® probíhá celé ošetření zcela bezbolestnou metodou. Po každém záblesku epilátor pokožku ihned ochladí a tím ji okamžitě zklidní. Zároveň SensCool® hlídá teplotu epilátoru a jakmile je překročena teplota 60 °C, epilátor se automaticky vypne. Senzor na ochranu očí brání vyslání záblesku, pokud epilátor míří do volného prostoru. Epilátor vydá impulz pouze ve chvíli, kdy je v přímém kontaktu s pokožkou.

Automatický a manuální režim

Epilátor TrueLife BELLE IPL E5 nabízí dva režimy. Manuální režim jednotlivých záblesků je vhodný k epilaci malých a těžko dostupných oblastí, jako jsou obličej, podpaží, oblast bikin nebo kotníky. S automatickým režimem rychle a pohodlně ošetříte větší oblasti, například nohy. Jakmile se přístroj dotkne epilované oblasti, jednoduše podržíte tlačítko ovládání po dobu 3 sekund, epilátor se přepne do automatického režimu, kdy při plynulém pohybu po pokožce bude neustále vydávat záblesky.

Dlouhodobé řešení

Účinek IPL epilátoru je především dlouhodobý. Místa, která byste chtěli zbavit chloupků, epilujte jednou týdně. Již po 4 týdnech používání epilátoru TrueLife BELLE IPL E5 zaznamenáte snížení růstu chloupků. Pokud budete v týdenní aplikaci pokračovat, po dokončení 12 týdenního plánu byste již měli pozorovat výrazné snížení růstu chloupků v ošetřované oblasti. Zbylé chloupky budou jemnější a světlejší. Pokud budete v aplikaci pokračovat, bude vaše pokožka stabilně bez chloupků.

3v1 - chloupky, akné a omlazení pokožky

Epilátor TrueLife BELLE IPL E5 využijete kromě samotné epilace i k dalším aplikacím. Stačí pouze vyměnit lampu. K dlouhodobému a účinnému odstranění chloupků vám poslouží HR lampa, Nejednoho člověka trápí akné. Pokud chce mít obličej čistý a hebký na dotek, doporučujeme použít AC lampu. Pokud chcete svoji pokožku omladit, pomůže vám s tím SR lampa. Všechny lampy jsou součástí balení. Nemusíte si tedy nic dokupovat. Určitě oceníte i praktický stojánek.

TrueIPL® technologie

Epilátor vydává jemné impulzy světla pod povrch pokožky, kde zasahuje melanin ve folikulu chloupku a pomáhá tak přerušit cyklus dorůstání chloupků

600 000 záblesků

Epilátor může vydat až 600 000 záblesků. To odpovídá přibližně 15 - 20 rokům používání. Díky vysokému počtu záblesků se můžete o svůj epilátor podělit a používat ho společně s rodinou.

Bezbolestné a efektivní

IPL metoda epilace je díky odstraňování zahříváním vlasových cibulek o mnoho efektivnější a méně bolestivá, než klasická depilace.

Na všechny části těla

S epilátorem pohodlně ošetříte různé partie, od nohou, až po obličej nebo oblast bikin.

SensCool® technologie

Technologie SensCool® hlídá po celou dobu epilace vaši bezpečnost. Epilátor mohou díky tomu používat i lidé s citlivou pokožku.

LCD dotykový displej

Stupeň intenzity světla můžete sledovat na LCD displeji. Zároveň je displej dotykový, pro nastavení tedy nepotřebujete žádná tlačítka, vše ovládáte na displeji.

Automatický a manuální režim

Podle potřeby si můžete zvolit mezi dvěma režimy. Při automatickém režimu vychází záblesk každou sekundu. Manuální režim využijete na obličeji a na těžko dostupná místa.

5 intenzit světla

Pomocí ovládacího tlačítka si sami zvolíte požadovanou úroveň světla, která odpovídá vašemu typu pokožky.

Bezpečné používání

Ve chvíli, kdy se epilátor zahřeje na 60 ?, se automaticky vypne, aby nedošlo k přehřátí.

Senzor na ochranu očí

Epilátor má zabudovaný bezpečnostní senzor, který brání vyslání záblesku do volného prostoru. Záblesk se vydá pouze ve chvíli, kdy je v přímém kontaktu s pokožkou.

Dlouhodobé řešení

Výsledky epilace s epilátorem IPL jsou dlouhodobého rázu. Po 12 týdnech pravidelného používání zaznamenáte výrazné snížení chloupků v epilované oblasti.

Výsledky již po 4 týdnech

První výsledky epilování poznáte na své pokožce již po 4 týdnech používání.

Snadné použití

Nepotřebujete žádný vosk nebo pásky, stačí vám jeden přístroj, jehož ovládání zvládne každý.

3v1

Kromě klasické epilace můžete epilátor použít i k omlazení pokožky nebo odstranění akné.

Parametry

 • Typ IPL
 • Využití - Obličej, Nohy, Intimní partie, Záda, Tělo
 • Funkce - SensCool®, Senzor na ochranu očí
 • Počet režimů - 2 - manuální a automatický
 • Počet úrovní světla - 5
 • Počet záblesků - 600 000
 • Počet nástavců 3 - HR lampa - odstranění chloupků,
 • AC lampa - proti akné,
 • SR lampa - omlazení pokožky
 • Napájení - Elektrická síť
 • Displej Ano - dotykový LCD
 • Barva - Bílá, zelená

Obsah balení

 • 1× Epilátor
 • 1× HR lampa
 • 1× AC lampa
 • 1× SR lampa
 • 1× Adaptér
 • 1× Bezpečnostní brýle
 • 1× Manuál

Více informací

Stránky výrobce:http://truelifecare.cz/

 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Michal (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­
  Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?