Vánoce bez rizika Víkendová otevírací doba na vybraných pobočkách, kurýrní služby ZDARMA i v soboty a neděle, osobní odběr na pobočce ZDARMA a mnoho dalšího. Více informací. 

TrueCam GPS s DETEKCÍ RADARŮ

 
TrueCam GPS s DETEKCÍ RADARŮ
 
 
-34%
 
 
 
 
 
 
 
TrueCam GPS s DETEKCÍ RADARŮ - 2016 (A7s, A6, A5s)
Objednací kód3252512
Part No.

GPSSPEED2016

Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena 817 Kč
ověřit dostupnost
­ 1 490,- Kč 
Cena nyní: 989,- Kč 

817 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Popis produktu:

Pomocí GPS modulu můžete zaznamenávat svou GPS polohu i rychlost. Můžete si zvolit, jestli se data na záznamu budou zobrazovat, či nikoliv a budou se zapisovat pouze do GPS logu na paměťovou kartu. Součástí je i aplikace, díky které se pak můžete připojit na Google Maps. GPS modul je velice rychlý a odpadá tak zdlouhavé čekání na spojení se satelitem, jako tomu často bývá u konkurenčních výrobků.


Tento GPS modul také obsahuje tzv. pasivní detekci radarů, kdy spolupracuje s databází stacionárních radarů, úsekových radarů a křižovatek s detekcí jízdy na červenou. V případě, že se blížíte k radaru, budete upozorněni zvukovým signálem. Modul obsahuje databázi radarů a křižovatek v celé Evropě.


GPS modul je odnímatelný. GPS modul zároveň obsahuje hlasovou funkci, díky které vás TrueCam osloví a sdělí vám potřebné informace, například o spojení GPS se satelity. Hlasovou funkci můžete kdykoliv deaktivovat.


 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 
gps
Jakub, 25.6.2018 0:29:00

dobrý den objednal jsem asi špatný gps mám TrueCam A4 a všiml jsem si pozdě že jsou 2 druhy bude i tak tento gps modul fungovat nebo né díky Králík

Michal Vlachopulos - T.S.Bohemia a.s. (produktový manažer), 10.7.2018 15:35:00

obávám se, že nikoli

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
Kaprici
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše