Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Severní Moravu, Brno a okolí. Více informací.
Otevřeli jsme pro vás nové pobočky v Hranicích a České Lípě. Více informací. 

TP-LINK TL-SM321B

 
 
 
 
TP-Link TL-SM321B, Transceiver 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP module, SM, LC, 10km, Tx 1310nm, 1.25Gbps
Objednací kód9050455
Part No.

TL-SM321B

Záruka spotřebitel/ostatní 60 měsíců / 60 měsíců
Základní cena + RP 775 Kč + 2 
ověřit dostupnost
1 290,- Kč 
Cena nyní: 940,- Kč 

777 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Ekvivalent produktu

859 Kč  
 
 
 
 

Rozbalené zboží (varianty)

859 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

TP-LINK TL-SM321B

TP-LINK TL-SM321B podporuje nejnovější standard 1000Base-BX pro přenos přes jedno vlákno optického vedení, kdy jedna různá vlnová délka prochází oběma směry. Pomocí směrovačů, přepínačů, média konvertorů TP-LINK můžete prodloužit dosah sítě až na 10 km při zajištění vysoké rychlosti a stability.

  • Podporuje obousměrnou technologii WDM, využívá jedno vlákno optického vedení
  • TX: 1 310 nm/RX: 1 550 nm
  • Interní napájení +3,3 V
  • Ve dvojici s TL-SM321A
  • Plug-and-Play
  • Vhodná zařízení: MC220L, TL-R4199G/4299G, TL-SG3109, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 a další obdobná zařízení
 

Poznámka výrobce:

Česká technická podpora pro značku TP-Link, kam se můžete obracet se svými dotazy:
Dostupná v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na čísle +420 245 008 103
nebo na mail: podpora@tplinkpartner.cz


Stránky výrobce:

http://cz.tp-link.com/


Stránky o produktu:

http://cz.tp-link.com/products/details/?categoryid=&model=TL-SM321B#fea


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 
  • Home Credit
  • Body/ks
    - bodová hodnota produktu v promoakci;
    sestava
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 





 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER5

Splatky bez navyseni
Vymena darku