Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Severní Moravu, Brno a okolí. Více informací.
Otevřeli jsme pro vás nové pobočky v Hranicích a České Lípě. Více informací. 

TP-LINK TL-SM321A

 
TP-LINK TL-SM321A
 
 
-36%
 
 
 
 
 
 
 
TP-Link TL-SM321A, Transceiver 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP module, SM, LC, 10km, Tx 1550nm, 1.25Gbps
Objednací kód9050454
Part No.

TL-SM321A

Záruka spotřebitel/ostatní 60 měsíců / 60 měsíců
Základní cena + RP 1 589 Kč + 2 
ověřit dostupnost
3 025,- Kč 
Cena nyní: 1 925,- Kč 

1 591 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

TP-LINK TL-SM321A

Obousměrný SFP modul WDM

Hlavní znaky:

  • Obousměrný SFP modul WDM
  • Podporuje obousměrnou technologii WDM, využívá jedno vlákno optického vedení, úspora nákladů

TP-LINK TL-SM321A podporuje nejnovější standard 1000Base-BX pro přenos přes jedno vlákno optického vedení, kdy jedna různá vlnová délka prochází oběma směry. Pomocí směrovačů, přepínačů, média konvertorů TP-LINK můžete prodloužit dosah sítě až na 10 km při zajištění vysoké rychlosti a stability.

MiniGBIC/SFP WDM Modul TP-LINK SM321A slouží jako rozšiřující modul pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá pro vysílání vlnové délky 1550 nm a pro příjem 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Modul vyhovuje RoHS. Modul není určen pro Cisco a HP zařízení - do zařízení těchto výrobců je nutno použít jiné moduly. Modul se používá na trasy s SP SM321B nebo zařízením s optickým portem s Tx:1310 nm: Rx: 1550 nm.

Funkce

  • Podporuje obousměrnou technologii WDM, využívá jedno vlákno optického vedení
  • TX: 1 550 nm/RX: 1 310 nm
  • Interní napájení +3,3 V
  • Ve dvojici s TL-SM321B
  • Plug-and-Play
  • Vhodná zařízení: MC220L, TL-R4199G/4299G, TL-SG3109, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB,TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 a další obdobná zařízení
 

Poznámka výrobce:

Česká technická podpora pro značku TP-Link, kam se můžete obracet se svými dotazy:
Dostupná v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na čísle +420 245 008 103
nebo na mail: podpora@tplinkpartner.cz


Parametry a specifikace:

Připojení k síti

Rychlost přenosu [Mb/s]: 
1250

Rozhraní

Optické rozhraní: 
1000Base-BX
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 
  • Home Credit
  • Body/ks
    - bodová hodnota produktu v promoakci;
    sestava
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 





 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER8

Splatky bez navyseni
PPL sobota