Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

David Šimůnek
dsimunek@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

TP-LINK TL-SG5412F

 
TP-LINK TL-SG5412F
 
Doprodej
 
Prodloužená záruka
-25%
 
 
Splátková kalkulačka již od 10 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
TP-LINK TL-SG5412F 19'' Managed Switch,12xSFP (4xCombo SFP/RJ45)
 
Objednací kód9050570
Part No.

TL-SG5412F

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

TP-LINK TL-SG5412F

K čemu slouží tento produkt

Zařízení TL-SL5428F od TP-Link určené pro pracovní skupiny a oddělení poskytuje plný sortiment funkcí správy na 2. vrstvě. Zařízení umožňuje nastavit maximální propustnost v potřebném místě – např. pro pracovní skupiny na okraji sítě nebo jako zařízení seskupující vrstvy v podnikových sítí. Přepínač TL-SG5412F je navíc vybaven 4 porty 1000BASE-T, které poskytují větší síťovou flexibilitu.

Tento řízený přepínač TP-LINK L2 nabízí robustní funkce zabezpečení a správy. Pokročilý seznam řízení přístupu (ACL, L2 až L4) a silné zabezpečení od TP-LINK poskytují zabezpečení od jádra až po okraje sítě a chrání síť před zahlcením všesměrovým vysíláním, útoky ARP a DoS apod. Funkce Quality of Service (QoS, L2 až L4) poskytuje vylepšené řízení provozu v síti, aby vaše data procházela plynuleji a rychleji. Snadno ovladatelné rozhraní webové správy společně s podporou CLI, SNMP a RMON zrychlují nastavení a konfiguraci bez zbytečných prostojů. Plně řízený přepínač L2 TP-LINK TL-SG5412F je ideální pro pracovní skupiny a oddělení vyžadující cenově dostupné řešení přepínání L2 a podporu gigabitového rozhraní.

Vysoká kapacita přepínání

Řízený přepínač L2 TP-LINK TL-SG5412F poskytuje řešení neblokovaného přepínání pro gigabitové připojení a kapacitu přepínání s neblokovanou agregovanou šířkou pásma 24 Gbit/s. Je vybaven 12 gigabitovými porty a 4 combo RJ45 porty. S touto vysokou kapacitou přepínání může přepínač TL-SG5412F značně zvýšit propustnost vaší sítě.

Virtuální zásobník

Clustrování IP umožňuje spravovat až 32 přepínačů TL-SG5412F prostřednictvím jedné adresy IP, bez ohledu na zeměpisnou polohu. Pomocí všech jednotek identifikovaných jedinou IP adresou lze zásobník konfigurovat a monitorovat.

Komplexní strategie zabezpečení

Seznamy řízení přístupu (ACL, L2 až L4) omezují přístup k citlivým síťovým zdrojům zakazováním paketů na základě zdrojové a cílové adresy MAC, adresy IP, portů TCP/UDP a dokonce i ID sítě VLAN. Tuto činnost zajišťuje hardware, a proto nebude nijak ovlivněn výkon přepínání. Přepínač TL-SG5412F podporuje ověřování 802.1x, které se používá spolu se serverem RADIUS k vyžadování určitých ověřovacích údajů před tím, než je povolen přístup k síti. Funkce Guest VLAN navíc umožňuje přístup k určitým síťovým zdrojům i klientům bez protokolu 802.1x. Navíc funkce vázání na IP-MAC-Port-VID, zabezpečení portů, ochrana proti zahlcení sítě, DHCP Snooping a IP Source Guard zajišťují ochranu proti zahlcení sítě všesměrovým vysíláním, útokům ARP a DoS apod. TL-SG5412F poskytuje zabezpečení proti některým typickým útokům DoS. Před těmito útoky se můžete chránit mnohem snadněji než dříve. TL-SG5412F zajistí silné zabezpečení vaší sítě.

Správa a flexibilita na podnikové úrovni

TL-SG5412F podporuje různé uživatelsky přívětivé standardní funkce správy, např. intuitivní webové grafické uživatelské rozhraní (GUI) nebo průmyslový standard rozhraní příkazového řádku (CLI) a ochranu v podobě šifrování SSL nebo SSH. Díky podpoře SNMP (v1/2/3) a RMON může přepínač odesílat cenné stavové údaje a odesílat depeše při abnormálních událostech. Sdílení těchto důležitých informací správy šetří čas a peníze. Agregace linek, protokol Spanning Tree (STP/RSTP/MSTP) a virtuální zásobník umožňují vytvořit velmi inteligentní a rozšiřitelnou topologii a splnit tak požadavky firemních zákazníků na vybudování jednotné a odolné sítě.

Optimalizované hlasové a video aplikace

K integraci hlasových, datových a video služeb v jedné síti používá přepínač TL-SG5412F zásady technologie Quality of Service (QoS). Správce může určit prioritu provozu pomocí několika prostředků, např. adres IP a MAC, protokolu TCP nebo čísla portu UDP atd., aby vždy zajistil čistý, plynulý a nekolísavý chod hlasových a video aplikací. Ve spojení s podporou hlasové sítě VLAN budou hlasové aplikace fungovat mnohem plynuleji. Pro ostatní multimediální aplikace jako např. IPTV přepínač TL-SG5412F nabízí pokročilé funkce pro snadné řízení datových proudů. Funkce IGMP Snooping zajišťuje, aby přepínač inteligentně předával datový proud vysílání multicast pouze příslušným odběratelům, zatímco funkce IGMP Throttling & Filtering omezuje každého odběratele na úroveň portu, aby zabránila neoprávněnému přístupu k datovému proudu vysílání multicast.

Funkce:

 • LLDP slouží ke zjednodušení sítě
 • Agregace linek (LACP) zvyšuje agregovanou šířku pásma a optimalizuje tak přenos podnikově kritických dat.
 • Protokol  IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree poskytuje vysokou dostupnost připojení v prostředích s několika sítěmi VLAN.
 • Podpora IEEE 802.1d/w/s Spanning Tree (STP/RSTP/MSTP)
 • Funkce IGMP Snooping umožňuje předávání paketů multicast, např. vysílání datového proudu zvuku nebo videa, bez zvýšení zatížení sítě.
 • Neblokovaná přepínací kapacita vrstvy č. 2
 • GVRP (registrační protokol GARP VLAN) umožňuje automatické učení a dynamické přiřazování sítí VLAN.
 • Podporuje ž 4K různých VLAN (z toho 4K ID VLAN)
 • Funkce Q-in-Q zvyšuje rozšiřitelnost sítě prostřednictvím hierarchické struktury.
 • Podporuje 802.1P, CoS se 4 prioritními frontami na port.
 • Omezení rychlosti zajišťuje datový provoz přesně podle nastavené hodnoty.
 • Podporuje několik průmyslových standardů metod ověřování uživatelů, např. 802.1x, ověřování RADIUS, 400 záznamů pro vázání na IP-MAC-Port-VID.
 • Funkce IP Source Guard chrání proti útokům IP Spoofing, např. DoS.
 • Zabezpečení portů zvyšuje bezpečnost všech portů.
 • Seznam řízení přístupu L2/L3/L4 zamezuje nedůvěryhodnému přístupu k chráněným zdrojům.
 • Virtuální zásobník umožňuje vysokou rozšiřitelnost a snadnou správu přes jednu adresu IP.
 • Podporuje Telnet, Cisco like CLI, SNMP v1/v2/v3, RMON a webový přístup.
 • Podporuje šifrování SSL a SSH.
 • Zrcadlení portů umožňuje monitorovat vybraný příchozí/odchozí provoz.

 

 

Poznámka výrobce:

Česká technická podpora pro značku TP-Link, kam se můžete obracet se svými dotazy:
Dostupná v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na čísle +420 212 812 622
nebo na mail: support.cz@tp-link.com


Parametry a specifikace:

Funkce

Flow Control (řízení toku): 
ano
QoS (Quality of Service): 
ano
Nastavitelný (říditelný): 
ano
VLAN: 
ano
L2: 
ano

Fyzické charakteristiky

Rack: 
ano
Výška [mm]: 
44
Šířka [mm]: 
440
Hloubka [mm]: 
260

Napájení a spotřeba

Spotřeba [W]: 
15

Připojení k síti

Tabulka Mac adres: 
8000
Přepínací kapacita [Gbps]: 
24
Počet portů RJ-45: 
4
Počet portů SFP: 
12
Rychlost přenosu (RJ45 port) [Mb/s]: 
1000
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Xiaomi slevy
Splatky bez navyseni
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše