TP-Link TL-FC111B-20

Objednací kód: 9970892 Part No.: TL-FC111B-20 Záruka spotřebitel/ostatní: 60 měsíců / 60 měsíců
 
TP-Link TL-FC111B-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TP-Link TL-FC111B-20 10/100 SM WDM SC 20km
Ověřit dostupnost

na prodejnách

499 Kč

412 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Související produkt

499 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis

 
 
 

Popis produktu:

TP-Link TL-FC111B-20 10/100 Mbps WDM Media Converter. TL-FC111B-20 je převodník médií 100M, poskytující port 100M RJ-45 a port 100M SC vlákno, které mohou převádět mezi elektrickými a optickými signály. Přenos dat na dlouhé vzdálenosti optickým vláknem lze aplikovat na komerční scénáře, jako je monitorování zabezpečení.

TL-FC111B-20 využívá technologii WDM (wavelength division multiplexing), která pomáhá odesílat a přijímat data na vzdálenost až 20 km pouze s jediným vláknem, což zákazníkům ušetří polovinu nákladů na zavedení kabelu. TL-FC111B-20 přenáší data na vlnové délce 1550 nm a přijímá data při vlnové délce 1310 nm na optickém vlákně. Proto by koncové zařízení použité ve spojení s TL-FC111B-20 mělo odesílat data na vlnové délce 1310 nm a přijímat data na vlnové délce 1550 nm.

Klíčové vlastnosti
*Vyhovuje standardům 802.3u 10 / 100Base-TX, 100Base-FX
*Automatické vyjednávání režimu přenosu Half-Duplex / Full-Duplex
*Technologie WDM, která přenáší a přijímá data na jednom vlákně
*Prodlužuje vzdálenost vláken až na 20 km

Technické parametry
*Standardy a protokoly: IEEE802.3, IEEE802.3i, IEEE802.3u
*Síťová média: 100BASE-Tx: 2párový UTP / STP kat. 5 nebo vyšší (100 m)
*Zdroj napájení: Externí napájecí adaptér: 5 V / 0,6 A
*Rozměry (Š x H x V): 94.5 x 73 x 27 mm
*Vlnová délka: 1310 nm TX, 1550 nm RX
*Typ konektoru: 1 optická vlákna SC, 1 konektor RJ45
*Typ vlákna: 9/125 µm single-mode fiber (20 km)

Odkaz na web výrobce: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/accessory/tl-fc111b-20/


Více informací

Česká technická podpora pro značku TP-Link, kam se můžete obracet se svými dotazy:
Dostupná v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na čísle +420 212 812 622
nebo na mail: [email protected]

Stránky výrobce:http://cz.tp-link.com/

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Radomír (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 







0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?