Ve státní svátek 28. září mají všechny naše prodejny zavřeno, výjimku tvoří Olomouc DRIVE, který je otevřený dle standardní otevírací doby 07:00 - 21:00. Více informací. 
 
TP-LINK TL-ER5120
 • TP-LINK TL-ER5120
Objednací kód: 8804032 Part No.: TL-ER5120 Základní cena + RP: 3 544 Kč + 2 
 
 
 
 
 

TP-LINK TL-ER5120

 
 
 
 
Gigabitový širokopásmový Load Balance router,64bit CPU,2GB DDR3 RAM, 150000 konkurečních relací, 1× fixní GE WAN, 1× fixní GE LAN, 3× volitelný GE WAN/LAN,DHCP server, Link backup, Firewall,DDoS ochrana, rack
Zjistit dostupnost na prodejnách
Cena nyní: 4 290,- Kč 

3 545 Kč bez DPH

Splátky již od 214 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Související produkt

999 Kč  
 
 
 
 

Související produkt

1 309 Kč  
 
 
 
 

Související produkt

2 099 Kč  
 
 
 
 

Související produkt

1 851 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Gigabitový širokopásmový směrovač s rozdělováním zátěže

TL-ER5120

 • Speciálně vyvinutý 64bitový procesor a 2 GB vysokorychlostní operační paměti DDR3 zaručují vynikající výkon
 • 1 gigabitový port WAN, 1 gigabitový port LAN a 3 přepínatelné gigabitové porty WAN/LAN
 • Funkce Load Balancing (rozdělování zátěže) automaticky vybírá nejlepší cestu ke koncovému zařízení v závislosti na vytížení
 • Kaptivní portál poskytuje pohodlný způsob autentizace hostů a může sloužit pro podporu vašeho podnikání
 • Bohaté funkce zabezpečení včetně kontroly ARP, obrany proti útokům DoS, filtrování URL/klíčových slov domén a řízení přístupu
 • Ochrana proti poškození bleskem na profesionální úrovni až do napětí 4 kV zachová vaši investici v bezpečí

Gigabitový širokopásmový router s rozdělováním zátěže TP-LINK TL-ER5120 disponuje špičkovými možnostmi zpracování dat a je vybaven řadou výkonných funkcí, mezi které patří rozdělování zátěže (Load Balance), řízení přístupu (Access Control), ochrana před útoky DoS (DoS Defense), řízení šířky pásma (Bandwidth Control) a limitace relací (Session Limit). Je tak vhodný pro malé a středně velké firmy a dokáže zprostředkovat vysokorychlostní připojení pro velký počet klientských zařízení v rámci bezpečné sítě se snadnou správou.


Bohaté funkce zabezpečení

Na obranu proti externím hrozbám je router TL-ER5120 vybaven automatickou ochranou pro detekci a blokování útoků DoS, jako jsou např. TCP/UDP/ICMP Flooding, TCP Scanning, Ping of Death a podobná napadení. Pro lepší správu interní sítě umožňuje router TL-ER5120 správcům nastavit pravidla pro blokování určitých webových stránek a umožnit tak zaměstnancům používat pouze vybrané služby jako FTP, HTTP a SMTP. Kaptivní portál poskytuje praktický a bezpečný způsob autentizace hostujících uživatelů Wi-Fi sítě.


Špičkový hardware

Díky síťovému procesoru s 64bitovou architekturou a 2 gigabytům operační paměti typu DDRIII dokáže router TL-ER5120 zvládat více úloh současně, a přitom je vždy spolehlivý a rychlý.


Inteligentní alokace šířky pásma

Router TL-ER5120 je vybaven trojicí volně zaměnitelných portů, které lze nastavit buď na síť LAN, anebo na WAN, díky čemuž může router podporovat až čtyři porty WAN, aby uspokojil různé požadavky na připojení k internetu v rámci jednoho zařízení. Funkce inteligentního rozdělování zátěže umí distribuovat datové proudy podle proporcionality šířky pásma každého portu WAN, aby šířka pásma byla co nejlépe využita pro více linek současně. Pomocí řízení šířky pásma pro jednotlivé IP adresy a limitace relací mohou správci sítě flexibilně řídit šířku pásma sítě a optimalizovat tak využití šířky pásma.


Klid v duši za každého počasí

Ochrana proti poškození zásahem blesku na profesionální úrovni zabrání průniku elektrických výbojů do vašeho síťového zařízení. Pokud je router řádně uzemněn, je ochrana navržena tak, aby vydržela napěťové rázy až 4 kV, a vaše investice do vybavení sítě má tak nejlepší možné zabezpečení.


 

Fotogalerie TP-LINK TL-ER5120

Poznámka výrobce:

Česká technická podpora pro značku TP-Link, kam se můžete obracet se svými dotazy:
Dostupná v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na čísle +420 212 812 622
nebo na mail: support.cz@tp-link.com


Stránky výrobce:

http://cz.tp-link.com/


Stránky o produktu:

https://www.tp-link.com/cz/business-networking/load-balance-router/tl-er5120/


 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
TSB Dny
TSB dny
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­