Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

David Šimůnek
dsimunek@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

 
TP-LINK T1600G-28PS
Objednací kód: 8804050 Part No.: T1600G-28PS Základní cena + RP: 7 857 Kč + 2 
 
 
Výprodej skladu
 
 
 

TP-LINK T1600G-28PS

 
 
 
 
24 portový gigabitový POE+ switch se 4 gigabitovými SFP sloty, 192W 802.3af/at, smart - web management, rack
Zjistit dostupnost na prodejnách 
Splátky již od 475 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

24-portový gigabitový Smart PoE+ Switch JetStream se 4 SFP sloty

T1600G-28PS (TL-SG2424P)

 • Podporuje 24 portů vyhovujících standardu 802.3at/af PoE+ s celkovým výkonem 192W
 • L2+ funkce——Statické směrování pomáhá v interní komunikaci k dosažení efektivnějšího využití prostředků sítě
 • Funkce vázání na adresu IP, MAC, port, ACL, zabezpečení portů, ochrana proti útokům DoS, Storm control, DHCP Snooping, ověřování 802.1X a protokol Radius poskytují silné možnosti zabezpečení sítě
 • Funkce L2/L3/L4 QoS a IGMP snooping optimalizují hlasové a video aplikace
 • Podpora IPv6 s duální sadou protokolů IPv4/IPv6, MLD snooping, IPv6 neighbor discovery
 • Řízené režimy WEB/CLI, SNMP, RMON a Dual Image poskytují bohaté možnosti správy


K čemu tento produkt slouží

T1600G-28PS poskytuje 24 10/100/1000Mbit/s portů RJ45, které podporují standard 802.3at/af PoE s celkovým výkonem až 192W. To je dostatečně silné a flexibilní pro rozmístění bezdrátových access pointů nebo IP síťových bezpečnostních kamer. Switch je také vybaven 4 gigabitovými SFP sloty, které rozšiřují přizpůsobivost vaší sítě. Dále poskytuje vysoký výkon, výkonné funkce L2 a L2+, jako je statické směrování, řízení síťového provozu QoS na podnikové úrovni a užitečné bezpečnostní strategie.

Statické směrování pomáhá v interní komunikaci k efektivnějšímu využívání síťových zdrojů. Funkce Storm Control chrání proti broadcastovým, multicastovým a neznámým unicastovým bouřím. 802.1X a Radius Authentication dovolují, aby byl síťový klient ověřen přes externí Radius server. Funkce Quality of Service (QoS, L2 a L4) nabízí rozšířené schopnosti řízení provozu pro plynulejší a rychlejší přesun vašich dat. Navíc snadno ovladatelné rozhraní webové správy společně s SNMP, RMON a Dual Image zrychlují nastavení a konfiguraci bez zbytečných prostojů. Se všemi těmito pokročilými funkcemi je gigabitový inteligentní PoE switch Jetstream T1600-28PS ideální volbou projekty nebo obchodní sítě, které potřebují funkci PoE.


Napájení přes ethernet (PoE) v souladu se standardem IEEE 802.3at/af

T1600G-28PS poskytuje 24 10/100/1000Mbit/s portů RJ45, které podporují PoE v souladu s 802.3at/af s celkovým výkonem až 192W pro napájení jakéhokoli zařízení v souladu se standardem 802.3at/af. Kompaktní a flexibilní switch T1600G-28PS je vhodný pro flexibilní použití technologie PoE k rozmístění bezdrátových access pointů nebo bezpečnostních IP kamer pro projekty nebo malé podnikové sítě.


Široká paleta funkcí na 2. síťové vrstvě (L2 a L2+)

T1600G-28PS podporuje bohaté funkce L2, včetně 802.1Q Tag VLAN, izolace portů, zrcadlení portů, STP/RSTP/MSTP, řízení agregace linek a řízení toku 802.3x. Switch dále nabízí pokročilé funkce pro správu sítě, např. detekci smyček, diagnostiku kabelů a IGMP Snooping. Funkce IGMP Snooping zajišťuje, aby switch inteligentně předával datový proud vysílání multicast pouze příslušným odběratelům, zatímco funkce IGMP Throttling & Filtering omezuje každého odběratele na úrovni portu, aby zabránila neoprávněnému přístupu k datovému proudu multicast. Navíc T1600G-28PS podporuje funkci L2+—statické směrování, která jednoduchým způsobem poskytuje segmentaci sítě s interním směrováním přes switch a pomáhá k efektivnějšímu využití provozu sítě.


Zabezpečení sítě

T1600-28PS poskytuje IP-MAC-Port Binding, Port Security, Storm control a DHCP Snooping, což chrání před broadcastovými bouřemi, ARP útoky atd. Dále funkce kontrolních seznamů přístupů (ACL, L2 až L4) omezuje přístup k citlivým síťovým zdrojům odepíráním packetů postavených na zdrojích a cílech adres MAC, IP, TCP/UDP portech a dokonce i VLAN ID. Mimoto switch podporuje 802.1X, což umožňuje ověření síťového klienta přes externí Radius server. Funkce Guest VLAN podporuje povolení přístupu non-802.1X klientů k určitým síťovým zdrojům.


Pokročilé funkce QoS

Pro integraci hlasových, datových a video služeb do jedné sítě používá switch bohaté QoS politiky. Administrator může určit priority přenosu na základě mnoho prostředků zahrnující Port Priority, 802.1P Priority a DSCP Priority pro zajištění, že hlas a video jsou vždycky jasné, plynulé a bez sekání.


Funkce na úrovni řízení podniku

T1600G-28PS je snadno použitelný a ovladatelný. Podporuje různé uživatelsky přívětivé standardní řídící funkce, jako jsou intuitivní webové grafické uživatelské rozhraní (GUI) nebo průmyslově standardizovaný příkazový řádek (CLI), SNMP (v1/2/3) a RMON podpora. Což umožňuje, aby byl switch zvolen pro užitečné informace a mimořádné události byly zachyceny. Rozsáhlé řízení podporující IPv6 zajišťuje hladkou migraci do sítí založených na IPv6. Kromě toho je také podporováno Dual Image, což poskytuje redukci prostojů switchů ve chvíli, kdy jsou image upgradovány nebo downgradovány.


 

Poznámka výrobce:

Česká technická podpora pro značku TP-Link, kam se můžete obracet se svými dotazy:
Dostupná v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na čísle +420 212 812 622
nebo na mail: support.cz@tp-link.com


Stránky výrobce:

http://cz.tp-link.com/


Stránky o produktu:

https://www.tp-link.com/cz/business-networking/smart-switch/t1600g-28ps/


 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Nutrend World
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­