Ve státní svátek 6. července mají všechny naše prodejny zavřeno.  
 
TP-LINK T1600G-18TS
Objednací kód: 8804049 Part No.: T1600G-18TS(TL-SG2216) Základní cena + RP: 2 585 Kč + 2 
 
 
 
 
 

TP-LINK T1600G-18TS

 
 
 
 
16 portový gigabitový switch se 2 gigabitovými SFP sloty, smart - web management, bezvětrákový, rack
Zjistit dostupnost na prodejnách
Cena nyní: 3 130,- Kč 

2 587 Kč bez DPH

Splátky již od 157 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Související produkt

469 Kč  
 
 
 
 

Související produkt

469 Kč  
 
 
 
 

Související produkt

519 Kč  
 
 
 
 

Související produkt

879 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Gigabitový chytrý switch JetStream se 16 porty a dvěma sloty SFP

T1600G-18TS (TL-SG2216)

 • Gigabitové připojení sítě Ethernet na všech portech zajišťuje přenos dat plnou rychlostí
 • Funkce L2+ — Static Routing pomáhá směrovat interní datový provoz tak, aby byly efektivněji využity síťové zdroje
 • Integrované bezpečnostní strategie, včetně 802.1Q VLAN, zabezpečení portů a Storm Control (ochrany proti všesměrovému vysílání), pomáhají chránit investice do prostředí LAN sítě
 • Funkce L2/L3/L4 QoS a IGMP snooping optimalizují výkon hlasových a video aplikací
 • Podpora IPv6 s duálním stohem IPv4/IPv6, MLD snooping, IPv6 neighbor discovery
 • Režimy řízení přes WEB/CLI a funkce SNMP, RMON nabízejí široké možnosti pro správu sítě

K čemu tento produkt slouží

Gigabitový chytrý switch TP-Link JetStream T1600G-18TS je produkt pro cenově dostupné řešení sítí v malých a středních firmách, který poskytuje vysoký výkon, výkonné funkce L2 a L2+, jako jsou statické směrování, řízení QoS síťového provozu na podnikové úrovni a další vyspělé strategie zabezpečení. Switch T1600G-18TS je vybaven 16 gigabitovými RJ45 porty a dvěma sloty SFP, což mu umožňuje podporovat celou řadu užitečných funkcí. Funkce Static Routing pomáhá směrovat interní datový provoz tak, aby byly efektivněji využity síťové zdroje. Funkce Storm Control (ochrana proti všesměrovému vysílání) chrání proti útokům typu Broadcast, Multicast a Unknown Unicast Storm. Řízení kvality služeb (QoS, L2 až L4) zajišťuje rozšířené možnosti řízení datového provozu tak, aby se mohla vaše data přenášet hladčeji a rychleji. Navíc díky intuitivnímu webovému rozhraní a funkcím SNMP a RMON a Dual Image bude nastavení a konfigurace probíhat rychleji a odstávky tak budou kratší. Pro pracovní skupiny a oddělení, která požadují nenákladnou variantu řízení vrstvy L2/L2+ a gigabitové připojení za výhodnou cenu poskytuje switch TP-Link T1600G-18TS ideální plně vybavené řešení.


Vyspělé funkce řízení kvality služeb QoS

Pro hladký provoz hlasových, datových a video služeb v jedné síti switch T1600G-18TS používá široké množství zásad technologie Quality of Service (QoS). Administrátor může určit prioritu provozu pomocí několika prostředků, například Port Priority, 802.1p Priority a DSCP Priority, aby vždy zajistil čistý a plynulý chod hlasových a video aplikací bez zadrhávání. Díky podpoře Voice VLAN budou hlavně hlasové aplikace fungovat mnohem plynuleji.


Bohaté funkce L2 a L2+

Aby bylo možné plně využít možností funkcí L2, switch T1600G-18TS podporuje jejich kompletní sadu, včetně 802.1Q VLAN, izolace portů, IP-MAC-Port Binding, zrcadlení portů, STP/RSTP/MSTP, protokolu řízení agregace linek a funkce řízení toku 802.3x. Switch dále nabízí vyspělé funkce pro správu sítě, jako jsou detekce zpětné smyčky, diagnostika kabelů a IGMP Snooping, aby síť fungovala co nejlépe. Funkce IGMP Snooping zajišťuje, aby switch inteligentně předával datový multicast stream pouze příslušným odběratelům, čímž šetří šířku pásma, zatímco pomocí funkcí IGMP Throttling & Filtering mohou být odběratelé omezováni na úrovni portu, aby se zabránilo neoprávněnému přístupu k datovému multicast streamu. Switch T1600G-18TS navíc podporuje funkci L2+ — statické směrování, což je jednoduchý způsob, jak zajistit segmentaci sítě s vnitřním směrováním pomocí switche a pomáhá k vyšší efektivitě využívání síťového provozu.


Podpora IPv6

Switch T1600G-18TS podporuje mnoho funkcí protokolu IPv6, jako jsou duální sada protokolů IPv4/IPv6, MLD Snooping, zjišťování MTU cesty (PMTU) a IPv6 Neighbor Discovery.


Funkce správy na podnikové úrovni

Používání a správa switche T1600G-18TS je velmi snadná díky webovému grafickému uživatelskému rozhraní (GUI) nebo oborovému standardu v podobě příkazového řádku (CLI) a díky podpoře SNMP (v1/2/3) a RMON může switch odesílat cenné stavové údaje a data zachycená při abnormálních událostech. Navíc podporuje funkci Dual Image, která zajišťuje kratší odstávku switchů během upgradu nebo downgradu datových obrazů (image).


 

Poznámka výrobce:

Česká technická podpora pro značku TP-Link, kam se můžete obracet se svými dotazy:
Dostupná v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na čísle +420 212 812 622
nebo na mail: support.cz@tp-link.com


Stránky výrobce:

http://cz.tp-link.com/


Stránky o produktu:

https://www.tp-link.com/cz/business-networking/smart-switch/t1600g-18ts/


 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
mistrovska nabidka
Nutrend World
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­