TP-LINK T1500G-8T
Objednací kód: 8804068 Part No.: T1500G-8T(TL-SG2008) Základní cena + RP: 1 494 Kč + 2 
 
 
 
 
 

TP-LINK T1500G-8T

 
 
 
 
8 portový gigabitový PD switch, napájitelný přes POE 802.3af, smart - web management, bezvětrákový, desktop
Zjistit dostupnost na prodejnách
Cena nyní: 1 809,- Kč 

1 495 Kč bez DPH

Splátky již od 90 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Související produkt

469 Kč  
 
 
 
 

Související produkt

469 Kč  
 
 
 
 

Související produkt

519 Kč  
 
 
 
 

Související produkt

879 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Gigabitový chytrý switch JetStream s 8 porty

T1500G-8T (TL-SG2008)

 • Port 8 podle standardu 802.3af umožňuje přijímat napájení přes datový kabel (PoE) z jiného PoE zdroje
 • Gigabitové připojení sítě Ethernet na všech portech zajišťuje přenos dat plnou rychlostí
 • Vyspělé funkce pro zabezpečení: IP-MAC-Port Binding, ACL, zabezpečení portů, ochrana proti DoS, Storm Control (ochrana proti všesměrovému vysílání), DHCP Snooping, autentizace 802.1X a Radius
 • Funkce L2/L3/L4 QoS a IGMP snooping optimalizují výkon hlasových a video aplikací
 • Režimy řízení přes WEB/CLI a funkce SNMP, RMON nabízejí široké možnosti pro správu sítě
 • Funkce Dual Firmware Image (dvojitý image firmwaru) zvyšuje spolehlivost a dobu, po kterou bude vaše síť bez výpadků

K čemu tento produkt slouží

Gigabitový chytrý switch TP-Link JetStream T1500G-8T je vybaven 8 gigabitovými RJ45 porty, přičemž port 8 může přijímat napájení ze zdroje kompatibilního s PoE (Power Sourcing Equipment, PSE). Tento switch poskytuje vysoký výkon, řízení QoS síťového provozu na podnikové úrovni, vyspělé strategie zabezpečení a bohatou nabídku funkcí řízení L2.

Gigabitový chytrý switch TP-Link JetStream T1500G-8T je navržen speciálně pro malé a střední firemní sítě, které potřebují efektivní řízení a správu. Switch T1500G-8T je vybaven komplexní sadou funkcí, včetně protokolu řízení agregace linek 802.1Q VLAN, seznamů pro řízení přístupu Access Control Lists (ACL), řízení kvality služeb (QoS, L2 až L4), Storm Control (ochrana proti všesměrovému vysílání) IGMP Snooping, a může tak zajistit pro malé a střední firmy síť, která bude mít prostor a možnosti pro rozšiřování, a současně se v jejím rámci postará o výkon a spolehlivý provoz. Pro vaši firemní síť je navíc ideální, že díky intuitivnímu webovému rozhraní bude nastavení a konfigurace probíhat rychleji a odstávky tak budou kratší.


Napájení přes datovou síť podle protokolu IEEE 802.3at/af (Power over Ethernet)

Switch T1500G-8T podporuje standard IEEE 802.3af/at pro napájení přes datovou síť (PoE). Může být napájený buď ze zdroje PoE napájení, nebo z externího adaptéru střídavého napětí z elektrické sítě. Díky těmto možnostem mají malé a střední firmy větší flexibilitu při instalaci switche v místech, kde elektrické rozvody nejsou k dispozici.


Vyspělé funkce řízení kvality služeb QoS

Pro hladký provoz hlasových, datových a video služeb v jedné síti switch T1500G-8T používá široké množství zásad technologie Quality of Service (QoS). Administrátor může určit prioritu provozu pomocí několika prostředků, například Port Priority, 802.1p Priority a DSCP Priority, aby vždy zajistil čistý a plynulý chod hlasových a video aplikací bez zadrhávání. Díky podpoře Voice VLAN budou hlavně hlasové aplikace fungovat mnohem plynuleji.


Bohaté funkce L2 a L2+

Aby bylo možné plně využít možností funkcí L2, switch T1500G-8T podporuje jejich kompletní sadu, včetně 802.1Q VLAN, izolace portů, zrcadlení portů, STP/RSTP/MSTP, protokolu řízení agregace linek a funkce řízení toku 802.3x. Switch dále nabízí vyspělé funkce pro správu sítě, jako jsou detekce zpětné smyčky, diagnostika kabelů a IGMP Snooping, aby síť fungovala co nejlépe. Funkce IGMP Snooping zajišťuje, aby switch inteligentně předával datový multicast stream pouze příslušným odběratelům, zatímco pomocí funkcí IGMP Throttling & Filtering mohou být odběratelé omezováni na úrovni portu, aby se zabránilo neoprávněnému přístupu k datovému multicast streamu.


Funkce správy na podnikové úrovni

Používání a správa switche T1500G-8T je velmi snadná. Podporuje celou řadu standardních a pro uživatele příjemných funkcí, jako je intuitivní webové grafické rozhraní (GUI), a díky podpoře SNMP (v1/2/3) a RMON může switch odesílat cenné stavové údaje a data zachycená při abnormálních událostech.


 

Poznámka výrobce:

Česká technická podpora pro značku TP-Link, kam se můžete obracet se svými dotazy:
Dostupná v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na čísle +420 212 812 622
nebo na mail: support.cz@tp-link.com


Stránky výrobce:

http://cz.tp-link.com/


Stránky o produktu:

https://www.tp-link.com/cz/business-networking/smart-switch/t1500g-8t/


 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Nutrend World
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­