TP-LINK T1500G-10PS
Objednací kód: 8804048 Part No.: T1500G-10PS(TL-SG2210P) Základní cena + RP: 2 609 Kč + 2 
 
 
 
 
 

TP-LINK T1500G-10PS

 
 
 
 
8 portový gigabitový POE switch s dvěma gigabitovými SFP sloty, 53W, 802.3af/at, smart - web management, rack.
Zjistit dostupnost na prodejnách
Cena nyní: 3 159,- Kč 

2 611 Kč bez DPH

Splátky již od 158 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Související produkt

469 Kč  
 
 
 
 

Související produkt

469 Kč  
 
 
 
 

Související produkt

1 049 Kč  
 
 
 
 

Související produkt

1 851 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Gigabitový switch JetStream s 8 porty, Smart PoE a dvěma SFP sloty

T1500G-10PS (TL-SG2210P)

 • Je vybaven osmi porty PoE s celkovou napájecí kapacitou 53 W a praktickými funkcemi pro řízení napájení
 • Gigabitové připojení sítě Ethernet na všech portech zajišťuje přenos dat plnou rychlostí
 • Vyspělé funkce pro zabezpečení: vázání na adresu IP, MAC, port, ACL, zabezpečení portů, ochrana proti DoS, kontrola všesměrového vysílání, DHCP Snooping, autentizace 802.1X a Radius
 • Funkce L2/L3/L4 QoS a IGMP snooping optimalizují výkon hlasových a video aplikací
 • Řízené režimy Web/CLI, SNMP a RMON poskytují bohaté možnosti správy
 • Dvojitý image firmwaru zvyšuje spolehlivost a dobu, po kterou bude vaše síť bez výpadků

Inteligentní gigabitový switch TP-Link T1500G-10PS je vybaven osmi gigabitovými porty s konektory RJ45 a dvěma sloty SFP, všechny porty RJ45 podporují standard PoE s celkovou napájecí kapacitou 53 W a má praktické funkce řízení napájení, které PoE nabízí. Switch nabízí užitečné strategie zabezpečení s vysokým výkonem a řízením kvality služeb (QoS) na podnikové úrovni a bohaté funkce řízení na úrovni vrstvy 2.

Gigabitový smart switch TP-Link JetStream T1500G-10PS je navržen speciálně pro malé a střední firmy, které vyžadují efektivní řízení sítě. Switch T1500G-10PS je vybaven uceleným souborem funkcí, jako jsou skupiny agregace linek, 802.1Q VLAN, seznamy pro řízení přístupu (Access Control Lists - ACL), řízení kvality služeb (QoS L2 až L4), kontrola všesměrového vysílání a IGMP Snooping, které pro malé a střední firmy umožňují vytvořit síť, která bude připravena na rozšiřování a současně bude výkonná a spolehlivá. Snadno použitelné administrační webové rozhraní navíc umožňuje rychlejší nastavení a konfiguraci s menšími prostoji, což je ideální řešení pro vaši firemní síť.


Napájení přes datovou síť podle protokolu IEEE 802.3at/af (Power over Ethernet)

Switch T1500G-10PS podporuje osm portů s PoE podle standardu IEEE 802.3af a má celkovou napájecí kapacitu 53 W, kterou lze využít pro napájení jakéhokoli zařízení, které protokolu 802.3af odpovídá. Představuje tak efektivní a cenově úspornou volbu pro práci s bezdrátovými přístupovými body, dohledovými kamerami, IP telefony a dalšími zařízeními podporujícími PoE, přičemž se zbavíte nutnosti řešit zvlášť datové a napájecí kabelové rozvody. Díky kompaktnímu provedení a flexibilním možnostem je switch T1500G-10PS ideální volbou pro flexibilní využití PoE pro nasazení bezdrátových access pointů nebo síťových dohledových IP kamer pro konkrétní projekty nebo malé firemní sítě.


Vyspělé funkce řízení kvality služeb QoS

K integraci hlasových, datových a video služeb v jedné síti switch T1500G-10PS používá široké množství zásad technologie Quality of Service (QoS). Administrátor může určit prioritu provozu pomocí několika prostředků, například Port Priority, 802.1p Priority a DSCP Priority, aby vždy zajistil čistý a plynulý chod hlasových a video aplikací bez zadrhávání. Ve spojení s podporou hlasové sítě Voice VLAN budou hlasové aplikace fungovat mnohem plynuleji.


Bohaté funkce L2 (2. síťové vrstvy)

Pro větší možnosti využití switche s funkcemi 2. síťové vrstvy, model T1500G-10PS podporuje kompletní sadu funkcí L2, včetně 802.1Q tag VLAN, izolace portů, zrcadlení portů, STP/RSTP/MSTP, protokolu řízení agregace linek a funkce řízení toku 802.3x. Switch dále nabízí vyspělé funkce pro správu sítě, jako jsou detekce smyček, diagnostika kabelů a IGMP Snooping. Funkce IGMP Snooping zajišťuje, aby switch inteligentně předával datový multicast stream pouze příslušným odběratelům, zatímco funkce IGMP Throttling & Filtering omezuje každého odběratele na úroveň portu, aby zabránila neoprávněnému přístupu k datovému multicast streamu.


Funkce správy na podnikové úrovni

Používat a spravovat switch T1500G-10PS je velmi snadné. Podporuje různé uživatelsky přívětivé standardní funkce správy, například intuitivní webové grafické uživatelské rozhraní (GUI) nebo průmyslový standard rozhraní příkazového řádku (CLI). Díky podpoře SNMP (v1/2/3) a RMON může switch odesílat cenné stavové údaje a odesílat data zachycená při abnormálních událostech.


 

Poznámka výrobce:

Česká technická podpora pro značku TP-Link, kam se můžete obracet se svými dotazy:
Dostupná v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na čísle +420 212 812 622
nebo na mail: support.cz@tp-link.com


Stránky výrobce:

http://cz.tp-link.com/


Stránky o produktu:

https://www.tp-link.com/cz/business-networking/smart-switch/t1500g-10ps/


 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Nutrend World
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­