Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Severní Moravu, Brno a okolí. Více informací.
Otevřeli jsme pro vás nové pobočky v Hranicích a České Lípě. Více informací. 

TP-LINK MC200CM

 
 
 
 
TP-Link MC200CM, Transceiver 1000TX/1000FX MM, SC, 0,55 km, 850 nm, Multi-mode
Objednací kód9050447
Part No.

MC200CM

Záruka spotřebitel/ostatní 60 měsíců / 60 měsíců
Základní cena + RP 1 213 Kč + 2 
ověřit dostupnost
1 589,- Kč 
Cena nyní: 1 469,- Kč 

1 214 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Rozbalené zboží (varianty)

1 090 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

TP-LINK MC200CM

Gigabitový média konvertor sítě Ethernet

Hlavní znaky:

  • Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z
  • Umožňuje konfiguraci přepínače vynuceného/automatického režimu přenosu pro port FX.
  • Prodlužuje dosah optického vedení až na 0,5 km.

MC200CM je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-SX na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Média konvertor MC200CM, který byl navržen podle standardů IEEE802.3ab 1000Base-T a IEEE802.3z 1000Base-SX, je určen pro použití s multirežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC. Média konvertor MC200CM podporuje specifikaci krátkovlnného laseru (SX) při maximální rychlosti přeposílání paketů. Využívá vlnovou délku 850 nm u příjmu i odesílání dat.

Mezi další funkce tohoto modulu patří možnost použití jako samostatného zařízení (nevyžaduje žádné šasi) nebo se šasi TP-LINK 19', automatická detekce MDI/MDI-X pro port TX a stavové LED kontrolky na čelním panelu. Modul MC200CM podporuje přenos dat pomocí multirežimového optického kabelu na vzdálenost až 0,55 km.

Funkce

  • Podporuje rychlost 1 000 Mbit/s v plně duplexním režimu pro port TX i FX.
  • Podporuje automatickou detekci MID/MID-X pro port TX.
  • Umožňuje konfiguraci přepínače vynuceného/automatického režimu přenosu pro port FX.
  • Prodlužuje dosah optického vedení až na 0,5 km.
  • Dobře viditelné LED kontrolky umožňují monitorování aktivity sítě.
  • Externí napájení
 

Poznámka výrobce:

Česká technická podpora pro značku TP-Link, kam se můžete obracet se svými dotazy:
Dostupná v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na čísle +420 245 008 103
nebo na mail: podpora@tplinkpartner.cz


Stránky výrobce:

http://cz.tp-link.com/


Stránky o produktu:

http://www.tp-link.com


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 
  • Home Credit
  • Body/ks
    - bodová hodnota produktu v promoakci;
    sestava
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 





 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER4

Splatky bez navyseni
Vymena darku