Objednejte zboží v sobotu nebo v neděli a my vám jej přivezeme již v pondělí. Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Severní Moravu, Brno a okolí. Více informací. 

TP-Link MC112CS, Transceiver 10/100, support SC fiber singlmode

 
TP-Link MC112CS, Transceiver 10/100, support SC fiber singlmode
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC111CS. Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická ...
Objednací kód9050383
Part No.

MC112CS

Záruka spotřebitel/ostatní 60 měsíců / 60 měsíců
Základní cena + RP 907 Kč + 2 
ověřit dostupnost
1 290,- Kč 
Cena nyní: 1 099,- Kč 

908 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

TP-Link MC112CS


  • Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX.
  • Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení.
  • Podporuje technologii WDM, odesílání a příjem dat pomocí jednoho optického vedení.


K čemu slouží tento produkt

MC112CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Díky technologii WDM modul MC112CS využívá pouze jeden optický kabel pro odesílání a příjem dat, což snižuje náklady na kabeláž na polovinu. Média konvertor MC112CS , který byl navržen podle standardů IEEE 802.3u 10/100Base-TX a 100Base-FX, je určen pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC. Média konvertor MC112CS podporuje specifikaci dlouhovlnného laseru (LX) při maximální rychlosti přeposílání paketů. Využívá vlnovou délku 1 310 nm pro odesílání dat a 1 550 nm pro příjem dat. To znamená, že další koncové zařízení musí využívat vlnovou délku 1 550 nm pro odesílání dat a 1 310 nm pro příjem dat, aby mohlo spolupracovat s modulem MC112CS. Média konvertor TP-LINK MC111CS je příkladem jednotky, která spolupracuje s modulem MC112CS.

Mezi další funkce tohoto modulu patří možnost použití jako samostatného zařízení (nevyžaduje žádné šasi), automatická detekce MDI/MDI-X pro port TX, automatické vyjednávání duplexního režimu na portu TX a stavové LED kontrolky na čelním panelu. Zařízení MC112CS podporuje přenos dat pomocí jednorežimového optického kabelu na vzdálenost až 20 km.

Funkce:

  • Automatické vyjednávání pro 10/100 Mbit/s a automatická detekce MID/MID-X pro port TX.
  • Umožňuje konfiguraci přepínače poloduplexního/plně duplexního režimu přenosu pro port FX.
  • Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení.
  • Podporuje technologii WDM, odesílání a příjem dat pomocí jednoho optického vedení
  • Prodlužuje dosah optického vedení na 20–60 km.
  • Dobře viditelné LED kontrolky umožňují monitorování aktivity sítě.
  • Externí napájení

Technická specifikace:

    Média konvertor a modul

  • Standardy a protokoly: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
  • Základní funkce: Podporuje technologii WDM, Poloduplexní/plně duplexní režim přenosu pro port FX, Plně duplexní řízení toku (IEEE 802.3x), Poloduplexní řízení toku (Backpressure), Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení, Prodlužuje dosah optického vedení až na 20 km
  • Porty: 1 port 100M SC, 1 port 100M RJ45 (Auto MDI/MDIX)
  • Vlnová délka: 1310nm Tx/1550nm Rx
  • WDM TX: 1310nm
  • WDM RX: 1550nm
  • Síťová média 10BASE-T: Kabel UTP kategorie 3, 4, 5 (max. 100 m), EIA/TIA-568 100 ? STP (max. 100 m)
  • Síťová média 1000BASE-T: Kabel UTP kategorie 5, 5e (max. 100 m), EIA/TIA-568 100 ? STP (max. 100 m)
  • Síťová média 1000BASE-FX: Jednorežimový optický kabel
  • Indikátory LED: PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
  • Rozměry (Š*H*V): 94,5*73,0*27,0 mm
  • Napájení: Externí napájecí adaptér
  • Max Power Consumption: 2.41W
  • Bezpečnost a emise: FCC, CE
  • Provozní prostředí: Provozní teplota: 0–40 °C, Neprovozní teplota: -40–70 °C, Provozní vlhkost: 10–90 % nekondenzující, Neprovozní vlhkost: 5–90 % nekondenzující
 

Poznámka výrobce:

Česká technická podpora pro značku TP-Link, kam se můžete obracet se svými dotazy:
Dostupná v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na čísle +420 245 008 103
nebo na mail: podpora@tplinkpartner.cz


Stránky výrobce:

http://cz.tp-link.com/


Stránky o produktu:

http://cz.tp-link.com/products/details/?categoryid=&model=MC112CS#over


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 
  • Home Credit
  • Body/ks
    - bodová hodnota produktu v promoakci;
    sestava
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 





 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER4

Mikulasske slevy
Vymena darku