Objednejte zboží nad 500 Kč v sobotu nebo v neděli a do celé ČR Vám jej ZDARMA dovezeme již v pondělí .
Na severní Moravě a v Brně objednávky do 15:00 rozvážíme v prosinci i o víkendech v den objednání. Mapa rozvozu. 

TP-LINK MC111CS

 
TP-LINK MC111CS
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TP-LINK MC111CS,WDM konvertor, 1xLAN/1x single-mode SC,20km
Objednací kód9050612
Part No.

MC111CS

Záruka spotřebitel/ostatní 60 měsíců / 60 měsíců
Základní cena + RP 957 Kč + 2 
ověřit dostupnost
Cena nyní: 1 160,- Kč 

959 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

TP-LINK MC111CS


WDM média konvertor sítě Fast Ethernet

  • Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX.

  • Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení.

  • Podporuje technologii WDM, odesílání a příjem dat pomocí jednoho optického vedení


K čemu slouží tento produkt

MC111CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Díky technologii WDM modul MC111CS využívá pouze jeden optický kabel pro odesílání a příjem dat, což snižuje náklady na kabeláž na polovinu. Média konvertor MC111CS, který byl navržen podle standardů IEEE 802.3u 10/100Base-TX a 100Base-FX, je určen pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC.

Média konvertor MC111CS podporuje specifikaci dlouhovlnného laseru (LX) při maximální rychlosti přeposílání paketů. Využívá vlnovou délku 1 550 nm pro odesílání dat a 1 310 nm pro příjem dat. To znamená, že další koncové zařízení musí využívat vlnovou délku 1 310 nm pro odesílání dat a 1 550 nm pro příjem dat, aby mohlo spolupracovat s modulem MC111CS. Média konvertor TP-LINK MC112CS je příkladem jednotky, která spolupracuje s modulem MC111CS.

Mezi další funkce tohoto modulu patří možnost použití jako samostatného zařízení (nevyžaduje žádné šasi) nebo se šasi TP-LINK 19', automatická detekce MDI/MDI-X.


 

Poznámka výrobce:

Česká technická podpora pro značku TP-Link, kam se můžete obracet se svými dotazy:
Dostupná v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na čísle +420 245 008 103
nebo na mail: podpora@tplinkpartner.cz


Stránky výrobce:

http://cz.tp-link.com/


Stránky o produktu:

http://cz.tp-link.com/products/details/MC111CS.html


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 
  • Home Credit
  • Body/ks
    - bodová hodnota produktu v promoakci;
    sestava
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 





 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER8

Mikulasske slevy
Vymena darku