TP-LINK MC110CS
  • TP-LINK MC110CS
Objednací kód: 9050481 Part No.: MC110CS Záruka spotřebitel/ostatní: 60 měsíců / 60 měsíců Základní cena + RP: 626 Kč + 2 
 
 
Prodloužená záruka
 
 
 

TP-LINK MC110CS

 
 
 
 
singlemode media konvertor verze 2 (9V), 100Base-FX optické trasy na metalickou trasu 10/100Base-TX naopak, standardy IEEE 802.3u 100Base-TX/FX, half-/full-duplex, max 20km, bez managementu, 1x UTP, 2x SC
Zjistit dostupnost na prodejnách
Cena nyní: 759,- Kč 

627 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Související produkt

469 Kč  
 
 
 
 

Související produkt

469 Kč  
 
 
 
 

Související produkt

519 Kč  
 
 
 
 

Související produkt

879 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

TP-LINK MC110CS


Hlavní znaky:

  • Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX.
  • Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení.
  • Umožňuje konfiguraci přepínače poloduplexního/plně duplexního režimu přenosu pro port FX.
  • Prodlužuje dosah optického vedení až na 20 km.


K čemu slouží tento produkt

MC110CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Média konvertor MC110CS, který byl navržen podle standardů IEEE 802.3u 10/100Base-TX a 100Base-FX, je určen pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC. Média konvertor MC110CS podporuje specifikaci dlouhovlnného laseru (LX) při maximální rychlosti přeposílání paketů. Využívá vlnovou délku 1 310 nm u příjmu i odesílání dat.

Mezi další funkce tohoto modulu patří možnost použití jako samostatného zařízení (nevyžaduje žádné šasi) nebo se šasi TP-LINK 19', automatická detekce MDI/MDI-X pro port TX, automatické vyjednávání duplexního režimu na portu TX a stavové LED kontrolky na čelním panelu. Zařízení MC110CS podporuje přenos dat pomocí jednorežimového optického kabelu na vzdálenost až 20 km.


Funkce:

  • Automatické vyjednávání pro 10/100 Mbit/s a automatická detekce MID/MID-X pro port TX.
  • Umožňuje konfiguraci přepínače poloduplexního/plně duplexního režimu přenosu pro port FX.
  • Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení.
  • Prodlužuje dosah optického vedení až na 20 km.
  • Dobře viditelné LED kontrolky umožňují monitorování aktivity sítě.
  • Externí napájení
 

Fotogalerie TP-LINK MC110CS

Poznámka výrobce:

Česká technická podpora pro značku TP-Link, kam se můžete obracet se svými dotazy:
Dostupná v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na čísle +420 212 812 622
nebo na mail: support.cz@tp-link.com


Stránky výrobce:

http://cz.tp-link.com/


Stránky o produktu:

http://www.tp-link.com


 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 





0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Nutrend World
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­