Nejprodávanější

 
 
 Na prodejnách
Skladem v eshopu
 
 

Výrobci a parametry

 
 
 
 
 
 

102

položek

 
 
 

TP-LINK TL-SF1005D

TP-LINK TL-SF1005D

219,-

219,-

181,- bez DPH

TP-LINK TL-SF1005D, Switch, 5xLAN, desktop, Layer 2

Prodloužená záruka
Populární produkt
 
 

TP-LINK TL-SG1016D

TP-LINK TL-SG1016D

1 599,-

1 321,- bez DPH

TP-LINK TL-SG1016D Switch, 16xGLAN, rack,energy-efficient technol.

Prodloužená záruka
 
 

TP-LINK TL-SG105E

TP-LINK TL-SG105E

580,-

479,- bez DPH

TP-LINK TL-SG105E, Easy Smart Switch, 5xGLAN, desktop, metal case (kovové provedení)

Prodloužená záruka
 
 

TP-LINK TL-PA8010P

TP-LINK TL-PA8010P

2 099,-

2 099,-

1 735,- bez DPH

TP-LINK TL-PA8010P Starter Kit sada 2x AV1200 powerline,integrovaná el. zasuvka

Prodloužená záruka
 
 

TP-LINK TL-SG1016

TP-LINK TL-SG1016

1 889,-

1 561,- bez DPH

switch, 16 portů, 10/100/1000Mbps, RJ45, desktop, IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, TCP/IP, auto MDI/MDIX, 19" rackmount

Prodloužená záruka
 
 

TP-LINK TL-SM311LS

TP-LINK TL-SM311LS

449,-

449,-

371,- bez DPH

TP-Link TL-SM311LS, Transceiver, 1x1000Base-LX, Full duplex, miniGBIC/SFP module, SM 9/125µm, 10km, 1310nm

Prodloužená záruka
 
 

TP-LINK TL-PS110U

TP-LINK TL-PS110U

1 138,-

941,- bez DPH

print server, 1x USB, 1x 10/100 RJ45, podporuje všechny standardní komun. protokoly

 
 

TP-LINK TL-R470T+

TP-LINK TL-R470T+

1 509,-

1 079,-

892,- bez DPH

síťový broadband router, 1x WAN, 1x LAN, 3x WAN/LAN, IEEE 802.3, 802.3u, 802.3x, TCP/IP, DHCP, ICMP, NAT, PPPoE, SNTP, DoS, konfigurace přes webové rozhraní

TP-LINK výběr routeru
Prodloužená záruka
-28%
 
 

TP-Link MC112CS, Transceiver 10/100, support SC fiber singlmode

TP-Link MC112CS, Transceiver 10/100, support SC fiber singlmode

729,-

602,- bez DPH

Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC111CS. Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická ......

Prodloužená záruka
 
 

TP-LINK NC450

TP-LINK NC450

1 898,-

1 804,-

1 491,- bez DPH

Panoramatická/Naklonitelná Wi-Fi kamera s nočním viděním, 720p HD, Panorama/náklon 360 stupňů horizontálně a 150 stupňů vertikálně, noční vidění, detekce pohybu a zvuku, 2-way audio, SD karta, aplikace tpCamera.

Rozbaleno zlevněno
 
 

TP-LINK TL-R600VPN

TP-LINK TL-R600VPN

2 584,-

2 099,-

1 735,- bez DPH

TP-LINK TL-R600VPN Gigabit VPN Router, 1xWAN, 4xLAN, 20xIPSec, 16xPPTP, 16xL2TP

TP-LINK výběr routeru
Prodloužená záruka
-19%
 
 

TP-LINK TL-MC1400, 14-Slotové šasi pro media KONVERTORY VERZE 2.0

TP-LINK TL-MC1400, 14-Slotové šasi pro media KONVERTORY VERZE 2.0

5 389,-

4 454,- bez DPH

Media konvertor šasi pro umístnění až 14 media konvertorů. 19" šasi výšky 2U má pasivní backplane a sdílí napájení pro mediakonvertory - šasi může mít až 2 napájecí zdroje - střídavé nabo stejnosměrné. Media konvertory se do šasi montují pomocí lyžin d......

 
 

TP-LINK T1500-28PCT

TP-LINK T1500-28PCT

6 249,-

6 249,-

5 164,- bez DPH

24 portový fastethernet POE+ switch s 4 gigabitovými RJ45 a dvěma gigabitovými SFP sloty, 192W 802.3af/at, smart - web management.

 
 

TP-LINK TXC432-CU1M

TP-LINK TXC432-CU1M

1 299,-

1 074,- bez DPH

Optický kabel s přímým připojením SFP+ pro 10 gigabitové připojení, délka až 1 metr

 
 

TP-LINK SG1008MP

TP-LINK SG1008MP

3 099,-

2 561,- bez DPH

8 portový gigabitový POE+ switch, 126W, 802.3af/at, prioritní mód pro IP kamery, easy smart, stolní/ rack

 
 

TP-LINK TL-SL1218MP

TP-LINK TL-SL1218MP

4 689,-

3 875,- bez DPH

16 portový fastethernet POE+ CCTV switch s dvěma gigabitovými combo RJ45/SFP sloty, 192W 802af/at, Extended mód na 250m na všech portech (30W,10Mbps), unmanaged, rack

 
 

D-Link DSP-W118/E

D-Link DSP-W118/E

649,-

536,- bez DPH

D-Link DSP-W118/E Wi-Fi Mini Smart Plug,dálkové ovládáná zásuvka,schuko

 
 

TP-LINK RE300

TP-LINK RE300

849,-

849,-

702,- bez DPH

TP-LINK RE300 Dual band AC1200 Wi-Fi Mesh Extender

Prodloužená záruka
 
 

TP-LINK Tapo C200

TP-LINK Tapo C200

999,-

826,- bez DPH

Home Security Wi-Fi Kamera, 1080p, otočná/naklonitelná, 2 směrné audio, noční vidění, detekce pohybu, microSD až 128GB, aplikace v češtině.

Prodloužená záruka
 
 

TP-LINK TXC432-CU3M

TP-LINK TXC432-CU3M

1 489,-

1 231,- bez DPH

Optický kabel s přímým připojením SFP+ pro 10 gigabitové připojení, délka až 3 metry

 
 

TP-LINK TXM431-LR

TP-LINK TXM431-LR

1 660,-

1 660,-

1 372,- bez DPH

10 Gbps SFP modul, single mode, LC/UPC, 10km

 
 

TP-LINK TXM431-SR

TP-LINK TXM431-SR

1 099,-

908,- bez DPH

10 Gbps SFP modul, multi mode, LC/UPC, 10km

 
 

TP-LINK T1600G-52PS

TP-LINK T1600G-52PS

17 998,-

14 874,- bez DPH

48 portový gigabitový POE+ switch se 4 gigabitovými SFP sloty, 384W 802.3af/at, smart - web management, rack

 
 

TP-LINK T1500G-8T

TP-LINK T1500G-8T

1 499,-

1 239,- bez DPH

8 portový gigabitový PD switch, napájitelný přes POE 802.3af, smart - web management, bezvětrákový, desktop

 
 

TP-LINK T2600G-28SQ

TP-LINK T2600G-28SQ

13 998,-

11 569,- bez DPH

24 portový optický gigabitový L2 řízený switch s 4 gigovými combo porty RJ45/SFP a 4 desetigigovými SFP+ sloty, CLI, rack

 
 

TP-LINK T3700G-28TQ

TP-LINK T3700G-28TQ

39 400,-

32 562,- bez DPH

24 portový gigabitový L3 řízený stohovatelný switch s čtyřmi desetigigabitovými combo RJ45/SFP porty, CLI, rack

 
 
326825,326824,326822,326818,326816,326815,326814,335087,329875,328649,326832,326831,326813,326801,130016,150940,341940,103716,136128,141408,146734,102231,216631,204885,224231,116259,
 

102

položek

 
 
 
Další produkty

Drátové sítě

 
 





0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Splatky bez navyseni
zona nula mobily
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše