Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a okolí, a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací.
V sobotu 23.9. je z důvodu přerušení el. energie zkrácená otevírací doba pobočky Ostrava-Hrabová na 9.00 – 12.00. 
 

Nejprodávanější

 
 
 Na prodejnách
Skladem v eshopu
 
 

Výrobci a parametry

 
 
 
 
 
 

77

položek

 
 
 

TP-LINK TL-SF1005D

TP-LINK TL-SF1005D

250,-

217,- s DPH

179,- bez DPH

porovnat

TP-LINK TL-SF1005D, Switch, 5xLAN, desktop, Layer 2

 
 

TP-LINK NC200

TP-LINK NC200

987,-

899,- s DPH

743,- bez DPH

porovnat

TP-LINK NC200, IP Kamera,0,3Mpix,640x480,CMOS 1/4",vnitřní

 
 

TP-LINK TL-WPA4220KIT

TP-LINK TL-WPA4220KIT

2 197,-

1 759,- s DPH

1 454,- bez DPH

porovnat

TP-LINK TL-WPA4220 Starter Kit Powerline extender (300 Mbps) WiFi, 2ks

Vystaveno na prodejně
-20%
 
 

TP-LINK TL-SG1008P

TP-LINK TL-SG1008P

2 122,-

2 009,- s DPH

1 660,- bez DPH

porovnat

switch, 8 portů, 10/100/1000Mbps, RJ45, desktop, IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, TCP/IP, auto MDI/MDIX, PoE pro 4 porty

 
 

TP-LINK TG-3468

TP-LINK TG-3468

318,-

299,- s DPH

247,- bez DPH

porovnat

síťová karta, 10/100/1000, interní, PCIe 1.0a, RJ45, chipset RealtekRTL8168B, IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, 802.1q, 802.1p, CSMA/CD, TCP/IP

 
 

TP-LINK TL-SF1008P

TP-LINK TL-SF1008P

1 890,-

1 429,- s DPH

1 181,- bez DPH

porovnat

switch, 8 portů, 10/100Mbps, RJ45, desktop, IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, TCP/IP, auto MDI/MDIX, PoE pro 4 porty

-24%
 
 

TP-LINK TL-SG1008D

TP-LINK TL-SG1008D

763,-

695,- s DPH

574,- bez DPH

porovnat

switch, 8 portů, 10/100/1000Mbps, RJ45, desktop, IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, TCP/IP, auto MDI/MDIX

 
 

TP-LINK TL-SG105

TP-LINK TL-SG105

646,-

589,- s DPH

487,- bez DPH

porovnat

switch, 5 portů, 10/100/1000Mbps, RJ45, desktop, IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, TCP/IP, auto MDI/MDIX, CSMA/CD, QoS, kovové provedení

 
 

TP-LINK TL-PA7020PKIT

TP-LINK TL-PA7020PKIT

2 417,-

2 198,- s DPH

1 817,- bez DPH

porovnat

TP-LINK TL-PA7020PKIT,Starter Kit 2x AV1200 powerline,2xLAN,integrovaná el. zásuvka

 
 

TP-LINK HS110

TP-LINK HS110

1 185,-

1 079,- s DPH

892,- bez DPH

porovnat

TP-LINK HS110,dálkově ovládaná zásuvka přes WiFi,měření spotřeby

 
 

TP-LINK NC210

TP-LINK NC210

1 324,-

1 279,- s DPH

1 057,- bez DPH

porovnat

TP-LINK NC210,WiFi N150 Cloud IP Camera, Cuba type, H.264, audio,vnitřní

 
 

TP-LINK TL-R600VPN

TP-LINK TL-R600VPN

2 578,-

2 489,- s DPH

2 057,- bez DPH

porovnat

TP-LINK TL-R600VPN Gigabit VPN Router, 1xWAN, 4xLAN, 20xIPSec, 16xPPTP, 16xL2TP

TP-LINK výběr routeru
 
 

TP-LINK TL-SL3452

TP-LINK TL-SL3452

8 399,-

6 229,- s DPH

5 148,- bez DPH

porovnat

TP-LINK TL-SL3452 Switch, 48xLAN, 2xGLAN, 2xGigabit SFP, management, rack

-26%
 
 

TP-LINK TL-SG1016

TP-LINK TL-SG1016

2 582,-

2 131,- s DPH

1 761,- bez DPH

porovnat

switch, 16 portů, 10/100/1000Mbps, RJ45, desktop, IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, TCP/IP, auto MDI/MDIX, 19" rackmount

-17%
 
 

TP-LINK TG-3269

TP-LINK TG-3269

239,-

219,- s DPH

181,- bez DPH

porovnat

síťová karta, 10/100/1000, interní, PCI, RJ45, chipset Realtek, IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, 802.1q, 802.1p, TCP/IP

 
 

TP-LINK TL-PS310U

TP-LINK TL-PS310U

1 295,-

1 116,- s DPH

922,- bez DPH

porovnat

print server, 1x USB, 1x 10/100 RJ45, TCP/IP, IPX/SPX, konfigurace přes webové rozhraní, podporuje Windows 2000/XP/Vista

 
 

TP-LINK TL-SG1024

TP-LINK TL-SG1024

3 341,-

2 991,- s DPH

2 472,- bez DPH

porovnat

switch, 24 portů, 10/100/1000Mbps, RJ45, desktop, IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, TCP/IP, auto MDI/MDIX, 19" rackmount

 
 

TP-LINK TL-SG1024D

TP-LINK TL-SG1024D

3 075,-

2 749,- s DPH

2 272,- bez DPH

porovnat

switch, 24 portů, 10/100/1000Mbps, RJ45, desktop, IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, TCP/IP, auto MDI/MDIX

 
 

TP-LINK TL-SF1016D

TP-LINK TL-SF1016D

800,-

729,- s DPH

602,- bez DPH

porovnat

switch, 16 portů, 10/100Mbps, RJ45, desktop, IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, TCP/IP, auto MDI/MDIX

 
 

TP-LINK TL-SF1016DS

TP-LINK TL-SF1016DS

1 012,-

959,- s DPH

793,- bez DPH

porovnat

switch, 16 portů, 10/100Mbps, RJ45, desktop, IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, TCP/IP, auto MDI/MDIX

 
 

TP-LINK MC100CM

TP-LINK MC100CM

964,-

932,- s DPH

770,- bez DPH

porovnat

multimode media konvertor verze 2 (9V), 100Base-FX optické trasy na metalickou trasu 10/100Base-TX naopak, standardy IEEE 802.3u 100Base-TX/FX, half-/full-duplex, max. 2km, bez managementu, 1x UTP, 2x SC

 
 

TP-LINK MC110CS

TP-LINK MC110CS

964,-

932,- s DPH

770,- bez DPH

porovnat

singlemode media konvertor verze 2 (9V), 100Base-FX optické trasy na metalickou trasu 10/100Base-TX naopak, standardy IEEE 802.3u 100Base-TX/FX, half-/full-duplex, max 20km, bez managementu, 1x UTP, 2x SC

 
 

TP-LINK TL-SM311LM

TP-LINK TL-SM311LM

1 284,-

733,- s DPH

606,- bez DPH

porovnat

TP-LINK TL-SM311LM MiniGbic/SFP modul - multi mod- rozšiřující modul pro switche - optika

-43%
 
 

TP-LINK TL-SG2210P

TP-LINK TL-SG2210P

3 527,-

3 063,- s DPH

2 531,- bez DPH

porovnat

TP-LINK TL-SG2210P Smart PoE Switch 8xGLAN + 2x SFP slots, 53W, web management

 
 

TP-LINK TL-SG105E

TP-LINK TL-SG105E

754,-

689,- s DPH

569,- bez DPH

porovnat

TP-LINK TL-SG105E, Easy Smart Switch, 5xGLAN, desktop, metal case (kovové provedení)

 
 

TP-LINK NC230

TP-LINK NC230

1 811,-

1 669,- s DPH

1 379,- bez DPH

porovnat

TP-LINK NC230,WiFi N150 Cloud Day/Night IP Camera, Cuba type, H.264,audio,vnitřní

 
 
244524,204885,204884,189817,148473,130017,113207,113205,107766,104189,91514,88653,102231,100250,150940,244530,246132,242788,159182,101141,125235,114198,162703,182701,221550,116259,
 

77

položek

 
 
 
dalších 26 ...

Drátové sítě

 
 
  • Home Credit
  • RP*
    - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks
    - bodová hodnota produktu v promoakci;
    sestava
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 





 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER5

Splatky bez navyseni
Kupony