Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a okolí, a Severní Moravu. Kurýra můžete v prosinci využívat i v SOBOTU a NEDĚLI. Více informací.
Vánoční otevírací doba - prodloužili jsme otevírací dobu vybraných prodejen o soboty a neděle. Více informací.  
 

Nejprodávanější

 
 
 Na prodejnách
Skladem v eshopu
 
 

Výrobci a parametry

 
 
 
 
 
 

75

položek

 
 
 

TP-LINK TL-SG1016D

TP-LINK TL-SG1016D

2 286,-

1 849,- s DPH

1 528,- bez DPH

porovnat

TP-LINK TL-SG1016D Switch, 16xGLAN, rack,energy-efficient technol.

-19%
 
 

TP-LINK TL-SF1005D

TP-LINK TL-SF1005D

250,-

229,- s DPH

189,- bez DPH

porovnat

TP-LINK TL-SF1005D, Switch, 5xLAN, desktop, Layer 2

Vystaveno na prodejně
 
 

TP-LINK TL-SF1048

TP-LINK TL-SF1048

3 753,-

3 290,- s DPH

2 719,- bez DPH

porovnat

TP-LINK TL-SF1048 Switch, 48xLAN, Layer 2, rack 19"

Zona nula
 
 

TP-LINK TL-R600VPN

TP-LINK TL-R600VPN

2 578,-

2 069,- s DPH

1 710,- bez DPH

porovnat

TP-LINK TL-R600VPN Gigabit VPN Router, 1xWAN, 4xLAN, 20xIPSec, 16xPPTP, 16xL2TP

Zona nula
TP-LINK výběr routeru
-20%
 
 

TP-LINK TL-SG1005D

TP-LINK TL-SG1005D

488,-

439,- s DPH

363,- bez DPH

porovnat

switch, 5 portů, 10/100/1000Mbps, RJ45, desktop, IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, TCP/IP, auto MDI/MDIX

 
 

TP-LINK NC200

TP-LINK NC200

987,-

899,- s DPH

743,- bez DPH

porovnat

TP-LINK NC200, IP Kamera,0,3Mpix,640x480,CMOS 1/4",vnitřní

 
 

TP-LINK TL-WPA4220KIT

TP-LINK TL-WPA4220KIT

2 197,-

1 699,- s DPH

1 404,- bez DPH

porovnat

TP-LINK TL-WPA4220 Starter Kit Powerline extender (300 Mbps) WiFi, 2ks

-23%
 
 

TP-LINK TL-SG108E

TP-LINK TL-SG108E

1 055,-

998,- s DPH

825,- bez DPH

porovnat

TP-LINK TL-SG108E Easy Smart Switch 8x10/100/1000Mbps, Metal case, IEEE 802.1p

 
 

TP-LINK TG-3468

TP-LINK TG-3468

318,-

247,- s DPH

204,- bez DPH

porovnat

síťová karta, 10/100/1000, interní, PCIe 1.0a, RJ45, chipset RealtekRTL8168B, IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, 802.1q, 802.1p, CSMA/CD, TCP/IP

-22%
 
 

TP-LINK TL-PS310U

TP-LINK TL-PS310U

1 295,-

1 049,- s DPH

867,- bez DPH

porovnat

print server, 1x USB, 1x 10/100 RJ45, TCP/IP, IPX/SPX, konfigurace přes webové rozhraní, podporuje Windows 2000/XP/Vista

-19%
 
 

TP-LINK TL-SG1008D

TP-LINK TL-SG1008D

763,-

698,- s DPH

577,- bez DPH

porovnat

switch, 8 portů, 10/100/1000Mbps, RJ45, desktop, IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, TCP/IP, auto MDI/MDIX

Vystaveno na prodejně
 
 

TP-LINK TL-SF1016DS

TP-LINK TL-SF1016DS

1 012,-

959,- s DPH

793,- bez DPH

porovnat

switch, 16 portů, 10/100Mbps, RJ45, desktop, IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, TCP/IP, auto MDI/MDIX

 
 

TP-LINK TL-PS110U

TP-LINK TL-PS110U

1 218,-

1 109,- s DPH

917,- bez DPH

porovnat

print server, 1x USB, 1x 10/100 RJ45, podporuje všechny standardní komun. protokoly

 
 

TP-LINK TL-SG105E

TP-LINK TL-SG105E

754,-

569,- s DPH

470,- bez DPH

porovnat

TP-LINK TL-SG105E, Easy Smart Switch, 5xGLAN, desktop, metal case (kovové provedení)

-25%
 
 

TP-LINK NC250

TP-LINK NC250

2 197,-

1 998,- s DPH

1 651,- bez DPH

porovnat

TP-LINK NC250,720p HD WiFi N300 Cloud Day/Night IP Camera,H.264,vnitřní

 
 

TP-LINK TL-PA7020PKIT

TP-LINK TL-PA7020PKIT

2 417,-

2 198,- s DPH

1 817,- bez DPH

porovnat

TP-LINK TL-PA7020PKIT,Starter Kit 2x AV1200 powerline,2xLAN,integrovaná el. zásuvka

Zona nula
 
 

TP-LINK NC450

TP-LINK NC450

2 618,- s DPH

2 164,- bez DPH

porovnat

TP-LINK NC450,720p HD WiFi N300 Cloud Day/Night IP Camera,H.264,vnitřní

Zona nula
 
 

TP-LINK MC100CM

TP-LINK MC100CM

964,-

932,- s DPH

770,- bez DPH

porovnat

multimode media konvertor verze 2 (9V), 100Base-FX optické trasy na metalickou trasu 10/100Base-TX naopak, standardy IEEE 802.3u 100Base-TX/FX, half-/full-duplex, max. 2km, bez managementu, 1x UTP, 2x SC

 
 

TP-LINK TL-SM321A

TP-LINK TL-SM321A

1 977,-

1 119,- s DPH

925,- bez DPH

porovnat

TP-Link TL-SM321A, Transceiver 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP module, SM, LC, 10km, Tx 1550nm, 1.25Gbps

-43%
 
 

TP-LINK MC200CM

TP-LINK MC200CM

1 520,-

1 469,- s DPH

1 214,- bez DPH

porovnat

TP-Link MC200CM, Transceiver 1000TX/1000FX MM, SC, 0,55 km, 850 nm, Multi-mode

 
 

TP-LINK MC110CS

TP-LINK MC110CS

964,-

932,- s DPH

770,- bez DPH

porovnat

singlemode media konvertor verze 2 (9V), 100Base-FX optické trasy na metalickou trasu 10/100Base-TX naopak, standardy IEEE 802.3u 100Base-TX/FX, half-/full-duplex, max 20km, bez managementu, 1x UTP, 2x SC

 
 

TP-LINK TL-SL3452

TP-LINK TL-SL3452

10 185,-

7 669,- s DPH

6 338,- bez DPH

porovnat

TP-LINK TL-SL3452 Switch, 48xLAN, 2xGLAN, 2xGigabit SFP, management, rack

Zona nula
-25%
 
 

TP-LINK TL-SG1024D

TP-LINK TL-SG1024D

3 075,-

2 469,- s DPH

2 041,- bez DPH

porovnat

switch, 24 portů, 10/100/1000Mbps, RJ45, desktop, IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, TCP/IP, auto MDI/MDIX

Zona nula
-20%
 
 

TP-LINK TL-SG1016

TP-LINK TL-SG1016

2 582,-

2 019,- s DPH

1 669,- bez DPH

porovnat

switch, 16 portů, 10/100/1000Mbps, RJ45, desktop, IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, TCP/IP, auto MDI/MDIX, 19" rackmount

Zona nula
-22%
 
 

TP-Link MC112CS, Transceiver 10/100, support SC fiber singlmode

TP-Link MC112CS, Transceiver 10/100, support SC fiber singlmode

1 207,-

1 039,- s DPH

859,- bez DPH

porovnat

Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC111CS. Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická ......

 
 

TP-LINK NC220

TP-LINK NC220

1 619,-

1 299,- s DPH

1 074,- bez DPH

porovnat

TP-LINK NC220, IP WiFi Kamera,0,3Mpix,640x480,CMOS 1/4",vnitřní

-20%
 
 
229346,103716,102231,107766,100250,148473,137434,140771,130017,272532,242788,242778,204885,141408,113207,101141,91514,114198,216501,182701,221550,104818,150940,104298,116259,224231,
 

75

položek

 
 
 
dalších 26 ...

Drátové sítě

 
 
  • Home Credit
  • RP*
    - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks
    - bodová hodnota produktu v promoakci;
    sestava
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 





 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER4

Zona nula
Garance