Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 

Thule Touring L (780) lesklý černý

 
Thule Touring L (780) lesklý černý
 
 
Prodloužená záruka
Splátky bez navýšení
 
 
Splátková kalkulačka již od 19 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
Objednací kód88901703
Part No.

Záruka spotřebitel/ostatní 60 měsíců / 60 měsíců
Základní cena 9 503 Kč
ověřit dostupnost
­ 13 480,- Kč 
Cena nyní: 11 499,- Kč 

9 503 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Thule Touring L 780

Z hlediska praktičnosti se model přepravního boxu Thule Touring L (780) lesklý černý rozhodně může řadit mezi jeden z nejlepších. A to hlavně díky svým rozměrům, které jsou 196 x 78 x 43 centimetrů. To samozřejmě znamená i velký vnitřní objem, a to celých 420 litrů. To samozřejmě umožní naložit jak dostatečné množství zavazadel, tak i 5 – 7 párů lyží, popřípadě snowboardů. Jejich délka může být až 180 centimetrů. Pozitivní vlastnosti z hlediska přepravy nákladu doplňuje u boxu Thule Touring 780 také jeho nosnost, která činí 50 kilogramů.

Rozhodně tyto zmíněné vlastnosti nejsou tím jediným, čím se střešní box Thule Touring L (780) lesklý černý může pyšnit. Za zmínku určitě stojí jeho povedené provedení, a to jak z hlediska aerodynamického tvaru, tak z hlediska příjemných elegantních křivek. Ty skvěle korespondují s černou lesklou barvou. Samozřejmě to není jediné, čím box Thule Touring 780, který je nástupcem boxu Thule Pacific, dokáže zaujmout.

Velkou předností je i unikátní systém FastClick. Ten má integrovaný indikátor správného momentu upevnění, kdy tak jasně poznáme, kdy box perfektně sedí, a máme jistotu, že můžeme nakládat naše zavazadla. Jejich pohodlné umístění dovnitř boxu usnadní nejenom široké, ale také oboustranné otevírání, což z hlediska celkové praktičnosti a velikosti boxu ocení každý cestovatel.

Stejně tak každý ocení i to, že vaše věci budou po dobu převozu v naprostém bezpečí. A to jak z hlediska nenadálého otevření boxu, tak z hlediska případné krádeže. Součástí střešního boxu Thule Touring 780 je totiž praktický systém centrálního zamykání s klíčem Thule Comfort. Ten umožní vyjmout ho až ve chvíli, kdy jsou všechny bodové zámky perfektně uzavřeny, což dává jistotu stoprocentně pevného uzavření.

Zmíněné praktické vlastnosti lze doplnit také celkově kvalitními a odolnými materiály, řadou doplňků, které lze k boxu dokoupit, a vyjde vám, že box Thule Touring 780 lesklý černý je rozhodně jedničkou nejenom na našem, ale i na světovém trhu.


 

Fotogalerie Thule Touring L (780) lesklý černý

Poznámka výrobce:

Společnost Thule byla založena ve Švédsku v roce 1942. A od té doby až dodnes se vždy snažila svým zákazníkům přiblížit svět a vyhovět jejich vášni pro aktivní život. Tvoří ji skupina lidí, které spojuje vlastní zápal pomáhat aktivním rodinám a outdoorovým nadšencům.


Poslání Thule

Thule vám pomůže přepravit cokoli potřebujete, a to bezpečně, snadno a stylově, abyste si mohli naplno užívat aktivního života. Věříme, že aktivní život má smysl – ať už jste ve městě, nebo v širé pustině. Pro zdraví a štěstí lidských bytostí, i pro respekt a péči, které chováme ke světu kolem nás.

Ať už jste zapálení pro jakoukoli věc, kamkoli jdete, cokoli převážíte, se společností Thule máte svobodu žít svůj život naplno.


Stránky výrobce:

www.thule.com


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
Splatky bez navyseni
XXL vyprodej
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše