Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 

Thule SnowPack 7326

 
Thule SnowPack 7326
 
 
Prodloužená záruka
-21%
 
 
Splátková kalkulačka již od 7 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
Objednací kód88902371
Part No.

TH7326

Záruka spotřebitel/ostatní 60 měsíců / 60 měsíců
Základní cena 3 718 Kč
ověřit dostupnost
­ 5 700,- Kč 
Cena nyní: 4 499,- Kč 

3 718 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Thule SnowPack 7326

Thule SnowPack 7326 je nosič pro všechny typy lyží a snowboardů s ložnou plochou 750 mm (6 párů). Navržen tak, aby bylo možné upevnit všechny druhy lyží a prken, včetně širších a s větším vázáním. Thule SnowPack má integrovaný vertikální pružinový systém, který snižuje výšku nosiče během vykládání. Překrývající měkké gumové podložky mohou táké pomoci ke snížení výšky při vykládání.

Vyrazit na hory s partou přátel nikdy nebylo jednodušší. Pokud hledáte řešení, jak převést až 6 párů lyží, popřípadě je chcete nahradit snowboardy, přijde vám vhod nosič lyží SnowPack 7326. Ten je unikátním nástupcem modelů Thule SnowPro a Thule Deluxe, který splní požadavky i toho nejnáročnějšího zákazníka. A to primárně ve své univerzálnosti, jelikož je určený pro snowboardy a lyže jakéhokoliv tipu. Včetně modelů s vysokým vázáním. Jistotou je také vysoká nosnost.


Jednoduchá, ale velmi funkční konstrukce

I když vypadá nosič lyží SnowPack 7326 na první pohled jednoduše, je spojen s mnoha klady. Celkové provedení přispívá k dobré aerodynamice vozu a tedy i k eliminaci nepříjemného hluku. Zároveň splňuje praktické požadavky. Má integrovaný pružinový systém, který společně s gumovými podložkami dokáže snížit váhu nosiče a tím i usnadnit vykládání vaší výbavy. Extra měkké gumové rameno zase zajistí, že se vaše výbava v žádném případě nepoškrábe. Zbývající konstrukce je vyrobena z hliníku, což zaručuje lehkost, ale i odolnost, stejně jako pevnost a tolik vyhledávanou dlouhou životnost.


Kvalitu potvrzují úspěšně absolvované testy

Že je nosič SnowPack 7326 nejenom praktický, ale i bezpečný, to potvrzuje plnění norem, které souvisí s testy CitiCrash a TUV. Díky nim máte jistotu, že jak při běžné jízdě, tak i neočekávané události budou lyže i snowboardu stále pevně umístěny v nosiči. Přesto se nemusíte bát složitého a náročného zavírání, nebo otevírání. Díky praktickému velkému tlačítku to zvládnete j v zimních rukavicích, přímo na parkovišti pod sjezdovkou.

Nechybí tolik praktický systém dvou zámků, kdy můžete proti zlodějům ochránit jak samotný nosič, který zamknete k vozu, tak i lyže, které zamknete do nosiče. Díky kompatibilitě s T-drážkou, nebo kitu pro SquareBar je model snadno kompatibilní s ostatními nosnými tyčemi s dílny Thule.


Bezpečnost

  • Drží lyže a snowboardy bezpečně ultra-měkkým gumovým ramenem, které přilne tak, aby se vybavení nepoškrábalo
  • Bezpečně unese silnější moderní lyže a snowboardy. Snižuje výšku nosiče při vykládání díky integrovanému pružinovému systému
  • Lyže lze uzakmknout k nosiči a nosič k vozidlu, včetně systému Thule jednoho klíče
  • Splňuje přísné bezpečnostní normy (City Crash a TUV)

Snadné použití

  • Snadné otevření a zavření i v zimních rukavicích, a to díky velkému tlačítku
  • Kompatibilní s nosnými tyčemi s T- drážkou díky integrovanému montážnímu systému (montážní kit pro SquareBar je dostupný jako příslušenství)

Vhodnost

  • Eloxovaný hliníkový střešní nosič pro lyže a snowboard určen pro všechny typy lyží a snowboardů
  • Přidán prostor pro lyže s vysokým vázáním

 

Poznámka výrobce:

Společnost Thule byla založena ve Švédsku v roce 1942. A od té doby až dodnes se vždy snažila svým zákazníkům přiblížit svět a vyhovět jejich vášni pro aktivní život. Tvoří ji skupina lidí, které spojuje vlastní zápal pomáhat aktivním rodinám a outdoorovým nadšencům.


Poslání Thule

Thule vám pomůže přepravit cokoli potřebujete, a to bezpečně, snadno a stylově, abyste si mohli naplno užívat aktivního života. Věříme, že aktivní život má smysl – ať už jste ve městě, nebo v širé pustině. Pro zdraví a štěstí lidských bytostí, i pro respekt a péči, které chováme ke světu kolem nás.

Ať už jste zapálení pro jakoukoli věc, kamkoli jdete, cokoli převážíte, se společností Thule máte svobodu žít svůj život naplno.


Stránky výrobce:

www.thule.com


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Black Friday
Black Friday
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše