Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 

Thule SnowPack 7326 L Black

 
Thule SnowPack 7326 L Black
 
 
Prodloužená záruka
-23%
 
 
Splátková kalkulačka již od 8 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
Objednací kód88902372
Part No.

Záruka spotřebitel/ostatní 60 měsíců / 60 měsíců
Základní cena 4 131 Kč
ověřit dostupnost
­ 6 480,- Kč 
Cena nyní: 4 999,- Kč 

4 131 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Thule SnowPack 7326 L Black

Thule SnowPack 7326 M Black je nosič pro všechny typy lyží a snowboardů s ložnou plochou 750 mm (6 párů). Navržen tak, aby bylo možné upevnit všechny druhy lyží a prken, včetně širších a s větším vázáním. Thule SnowPack má integrovaný vertikální pružinový systém, který snižuje výšku nosiče během vykládání. Překrývající měkké gumové podložky mohou táké pomoci ke snížení výšky při vykládání.

Milujete lyžování nebo snowboarding? A řešíte, jak svou zimní výbavu jednoduše převézt do zimního střediska? Využijte k tomu nosič lyží Thule SnowPack 7326 L. Na první pohled vás zaujme svým stylovým černým provedením, které bude na každém voze velmi dobře vypadat. Design však není všechno. Opomíjet nelze i kvalitní nebo praktické vlastnosti, které tento nosič lyží má. Jeho konstrukce je realizována za využití velmi měkkých pryžových úchytů, které zajistí jak to, že přepravovaná výbava nebude v žádném případě poškrábána, tak i to, že bude velmi dobře a pevně sedět na svém místě. Dále materiál zaujme i svou kvalitou a odolností, díky čemuž si můžete být jisti, že vám bude sloužit velmi dlouho, i při pravidelných cestách do tuzemských, nebo zahraničních lyžařských středisek.


Přepravte lyže, ale i snowboardy

Nosič lyží Thule SnowPack 7326 L nadchne svou všestranností. Nejenom, že je určený k tomu, abyste pomocí něho přepravili právě a jenom své lyže. Stejně tak zaujme i milovníky snowboardingu, jelikož i prkna není problém snadno umístit a jednoduše přepravit. Pokud jde o lyže, oceníte to, že můžete hravě naložit i 6 párů. V případě snowboardů tento nosič pojme až čtyři. Je to dáno především jeho konstrukcí, jelikož samotná šířka ložné plochy je přesně 75 centimetrů. Jistotou je i plná univerzálnost, kdy není problém jak s lyžemi, tak i snowboardy jakýchkoliv značek, nebo jakýchkoliv koinstrukcí. A to pokud jde o jejich tvar, nebo třeba jejich samotnou výšku.


Snadné umístění přepravovaných věcí

Myšleno bylo na každý detail. Třeba i na to, aby samotné umístění lyží do nosiče, nebo jejich následné sundání bylo co možná nejpohodlnější. Za tímto účelem nosič lyží Thule SnowPack 7326 L obsahuje systém unikátních svislých pružin. Ty slouží k tomu, aby bylo možné jednoduše snížit, nebo zvýšit výšku daného nosiče. Snížení tak oceníte právě při nakládce, nebo i při vykládce vaší sportovní výbavy. Ideální pro toho, kdo se nepyšní příliš velkým vzrůstem, nebo pro toho, kdo nosič využívá na vyšším voze a chce mít ke svým lyžím a snowboardům stále bezproblémový přístup.

Samotné naložení a vyložení navíc zvládnete třeba i v rukavicích. Dejte sbohem variantám, které bylo zapeklité a složité otevírat. Model Thule SnowPack 7326 L má jedno velké hlavní tlačítko, kterým samotné otevření i zavření zajistíte. Stračí tak jenom jeden stisk a již můžete své vybavení nakládat, stejně jako stačí další stisk k tomu, aby se nosič opět správně zavřel.


Instalaci nosiče Thule SnowPack 7326 L Black zvládnete snadno

Obávat se nemusíte ani samotné instalace nosiče na místo ve vašem voze. Umísťuje se přímo do T-drážek nosných tyčí. To usnadní existence integrované montážní součástky. Tím je zajištěno jak to, že nosič lyží Thule SnowPack 7326 L umístíte na to správné místo, tak je zajištěno i to, že k tomu nebudete potřebovat jakékoliv nářadí. Pokud případné příslušenství v podobě montážní soupravy nemáte, je možné zakoupit ho ve formě příslušenství.

Tento způsob montáže a samotné umístění oceníte také z důvodu, že se vaše lyže nebo snowboardy nacházejí ve vyšší poloze. Vzniká tak dostatečně velká mezera nad střechou, díky čemuž se nemusíte být jak toho, že se vám sem snowboard nebo lyže s větším vázáním nevejdou, tak ani toho, že by došlo k poškození střechy. Navíc díky zvyšovacímu adaptéru není problém mezeru podle potřeby regulovat a tak vše přizpůsobit vašim potřebám. I to jasně ukazuje na jednu důležitou věc, kterou je praktičnost a všestrannost. Stejně tak je myšleno i na maximální bezpečnost. Při umístění nosiče a jeho správném uzavření si můžete být jisti, že lyže i snowboardy budou po celou dobu jízdy na svém místě. A to i při mírných neočekávaných událostech, které se během jízdy mohou přihodit.


 

Poznámka výrobce:

Společnost Thule byla založena ve Švédsku v roce 1942. A od té doby až dodnes se vždy snažila svým zákazníkům přiblížit svět a vyhovět jejich vášni pro aktivní život. Tvoří ji skupina lidí, které spojuje vlastní zápal pomáhat aktivním rodinám a outdoorovým nadšencům.


Poslání Thule

Thule vám pomůže přepravit cokoli potřebujete, a to bezpečně, snadno a stylově, abyste si mohli naplno užívat aktivního života. Věříme, že aktivní život má smysl – ať už jste ve městě, nebo v širé pustině. Pro zdraví a štěstí lidských bytostí, i pro respekt a péči, které chováme ke světu kolem nás.

Ať už jste zapálení pro jakoukoli věc, kamkoli jdete, cokoli převážíte, se společností Thule máte svobodu žít svůj život naplno.


Stránky výrobce:

www.thule.com


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Uroky zpet
Slevove kupony
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše