Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 

Thule SnowPack 7324 M Black

 
Thule SnowPack 7324 M Black
 
 
Prodloužená záruka
Splátky bez navýšení
-18%
 
 
Splátková kalkulačka již od 7 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
Objednací kód88902369
Part No.

Záruka spotřebitel/ostatní 60 měsíců / 60 měsíců
Základní cena 3 305 Kč
ověřit dostupnost
­ 4 860,- Kč 
Cena nyní: 3 999,- Kč 

3 305 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Thule SnowPack 7324 M Black

Thule SnowPack 7324 M Black je nosič pro všechny typy lyží a snowboardů s ložnou plochou 500 mm (4 páry). Navržen tak, aby bylo možné upevnit všechny druhy lyží a prken, včetně širších a s větším vázáním. Thule SnowPack má integrovaný vertikální pružinový systém, který snižuje výšku nosiče během vykládání. Překrývající měkké gumové podložky mohou táké pomoci ke snížení výšky při vykládání.

Přepravit lyže nebo snowboardy nikdy nebylo jednodušší. Pokud jste milovníci zimních sportů a hledáte cesty, jak svou zimní výbavu dostat z vašeho domova až do konkrétního lyžařského střediska, rozhodně vsaďte na nosič lyží Thule SnowPack 7324 M. jeho označení říká, že se jedná o provedení, jehož ložná plocha je přesně 50 centimetrů. To znamená jediné. Hravě pomocí něho převezete nejenom svou vlastní lyžařskou nebo snowboardovou výbavu, ale i tu, která jer ostatních členů vaší posádky. Konkrétně není problém převézt až čtveřici párů vašich lyží, stejně jako není problém snadno převézt až dvojici snowboardů. Pochopitelně nezáleží na značce, celkovém tvaru, nebo třeba šířce. To proto, že řešení tohoto nosiče lyží je plně univerzální. S tím souvisí i možnost převozu sportovní výbavy jakékoliv délky.


Škrábanců se nebojte

Máte z tohoto typu převozu obavy? Nosič lyží Thule SnowPack 7324 M vám ukáže, že je mít nemusíte. Pokud nakládáte lyže nebo snowboardy, zaručeně si všimnete unikátních pryžových úchytů, které i přes svou výjimečnou měkkost zajistí dobré uchycení. A je to právě jejich měkkost, která je předností v tom směru, že se nemusíte obávat toho, že se vám poškrábá jak skluznice, tak i druhá strana lyží nebo prkna.

Též není nutné mít obavu z toho, že by se jakkoliv poškrábala nebo poškodila střecha vašeho vozu. Nosič lyží Thule SnowPack 7324 M je totiž svým způsobem unikátním produktem. Po montáži vznikne celkem dostačující mezera, která eliminuje případný kontakt střechy s vázáním. U těch vyšších variant lze navíc využít i jedinečný zvyšovací adaptér, které dokáže nosič zvednout ještě do větší, tedy vámi požadované výšky. I to ukazuje jak na celkovou unikátnost, tak nezbytnou všestrannost.


Umístění lyží i snowboardů je na nosič Thule SnowPack 7324 M Black hračkou

Jedinečné provedení nenadchne jenom tím, že vás určitě zaujme i svou elegantní černou barvou, která je lákadlem s ohledem na všestrannost, ale také celkovou praktičnost. Opomíjet nelze také to, že nosič Thule SnowPack 7324 M zaujme i snadnou nakládkou lyží, i snowboardů. V první řadě každého majitele potěší integrovaný systém svislých pružin. Ten je jistotou, že při samotném převozu lze zachovat požadovanou výšku, přičemž při umístění lyží, nebo při jejich sundávání lze výšku jednoduše snížit. U vyšších automobilů, nebo u jedinců menšího vzrůstu velmi oceňovaná funkce.

Při vývoji a konstrukci bylo myšleno také na co nejjednodušší otevírání, stejně jako zavírání. Zapomeňte na komplikované systémy. Nosič lyží Thule SnowPack 7324 M obsahuje jedno výrazné tlačítko, kterým se obsluhuje. To je dostatečně velké a tak není problém jeho stisknutí realizovat třeba i v rukavicích. A ty v zimní sezoně jenom málokdo sundává z rukou. I to je plus, které oceníte při každé cestě na hory.


Montáž zvládnete snadno

Stejně jako je zvykem u všech ostatních produktů značky Thule, i zde si můžete být jisti jistotou rychlé montáže, i celkové kompatibility. Nosič se nasazuje do T-drážek jednotlivých nosných tyčí, které jsou upevněny na vašem vozidle. Tento systém nasazování je nejenom velmi intuitivní a velmi rychlý, ale rozhodně u něho oceníte i to, že k němu nepotřebujete žádné nářadí.

Jistotou je také to, že v souvislosti s montáží není problém myslet i na bezpečnost během přepravy. Kromě toho, že díky kvalitnímu provedení budou lyže tam, kde mají, můžete myslet i na rizika spojená s krádeží. To znamená, že není problémem jak to, že lyže uzamknete k samotnému tomuto nosiči, tak je pochopitelně možné tento nosič zamknout k tomu střešnímu. Riziko případné krádeže je tímto podstatně sníženo, až eliminováno. Při cestě se tak není důvod obávat jakýchkoliv zastávek na zajímavých místech.


 

Fotogalerie Thule SnowPack 7324 M Black

Poznámka výrobce:

Společnost Thule byla založena ve Švédsku v roce 1942. A od té doby až dodnes se vždy snažila svým zákazníkům přiblížit svět a vyhovět jejich vášni pro aktivní život. Tvoří ji skupina lidí, které spojuje vlastní zápal pomáhat aktivním rodinám a outdoorovým nadšencům.


Poslání Thule

Thule vám pomůže přepravit cokoli potřebujete, a to bezpečně, snadno a stylově, abyste si mohli naplno užívat aktivního života. Věříme, že aktivní život má smysl – ať už jste ve městě, nebo v širé pustině. Pro zdraví a štěstí lidských bytostí, i pro respekt a péči, které chováme ke světu kolem nás.

Ať už jste zapálení pro jakoukoli věc, kamkoli jdete, cokoli převážíte, se společností Thule máte svobodu žít svůj život naplno.


Stránky výrobce:

www.thule.com


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
Splatky bez navyseni
Elektrodotace
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše