Thule Motion XT Sport lesklá titanová

 
Thule Motion XT Sport lesklá titanová
 
 
Prodloužená záruka
 
 
Splátková kalkulačka již od 21 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
Objednací kód88901708
Part No.

Záruka spotřebitel/ostatní 60 měsíců / 12 měsíců
Základní cena 10 330 Kč
ověřit dostupnost
­ 13 500,- Kč 
Cena nyní: 12 499,- Kč 

10 330 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Thule Motion XT Sport lesklá titanová

Jedinečný střešní box, který je adekvátní, ale i inovovanou náhradou za předchozí model Thule Motion Sport. Oproti němu přichází s celou řadou unikátních vylepšení. Ty jsou patrné na první pohled, protože už samotný design jasně ukazuje, že jde o produkt pro náročné. Díky zpracování můžete jako zákazníci těžit hlavně z efektivnějšího využití prostoru, stejně jako vás potěší i lepší aerodynamika. Nezapomínejme také na univerzálnost, která je zárukou jednoduché instalace na jakýkoliv typ vozidla.

V souvislosti s designem neopomíjejme ani barevné zpracování. Střešní box Thule Motion XT Sport zaujme svým lesklým titanovým provedením. Kdo si potrpí na světlejší odstíny, které budou dokonale ladit s jeho vozem, ten nešlápne s tímto provedením vedle.


Thule Motion XT Sport přináší inovace i v oblasti technologií

Zapomínat nesmíme na několik inovací, které opět ukazují, že jsou výrobky značky Thule o krok napřed. Příkladem je rychloupínací systém PowerClick, který zajistí pohodlnou a hlavně rychlou montáž na požadované místo. Nechybí ani integrovaný indikátor momentu utažení, kdy snadno zjistíte, kdy daný box perfektně drží a je plnohodnotně utažen.

Dále nechybí inovativní systém SlideLixk, který nabídne samostatné funkce v podobě zamykání a otevírání. Thule Motion XT Sport tak nabídne jak funkci automatického zamykání, tak i praktickou signalizaci, která vám říká, že vaše věci jsou vždy v bezpečí. O své věci se nemusíte v žádném případě bát.


Vhodný na přepravu čehokoliv

O tom, že leskle titanový box Thule Motion XT Sport bude na vašem voze dokonale vypadat, to již víte. Nezapomínejme ani na fakt, že oceníte i jeho jednoduché použití. V souvislosti se správným umístěním budete mít i plnohodnotná přístup do zavazadlového prostoru vašeho vozu, který pohodlně otevřete. Samozřejmostí je i jistota plnohodnotného přístupu do boxu, a to z obou jeho stran. To umožní jednoduché nakládání, ale i vykládání vašich věcí.

Přepravní box Thule Motion XT Sport se hodí nejenom na transport běžných zavazadel, ale nabídne vám i možnost transportu lyží, stejně jako snowboardů, nebo jakékoliv další sportovní výbavy. Díky své univerzálnosti jde o pomocníka pro každého, kdo potřebuje cokoliv převézt.


Technické parametry

Celkový objem modelu Thule Motion XT Sport je 300 litrů, což zaručí skutečně pohodlnou přepravu čehokoliv, co potřebujete. Dokládají to také jeho rozměry, které jsou 189 x 67,5 x 43 centimetrů. V souvislosti s přepravou těžších věcí potěší i celková nosnost, která je výrobcem udávána ve výši celých 75 kilogramů, což zajistí pohodlnou přepravu i těžších předmětů. Hmotnost samotného boxu činí pouhých 16 kilogramů, což je zárukou pohodlné manipulace.

V rámci přepravy není problém s jakýmkoliv zavazadlem. Pokud jde o lyže, je možné vložit 3 – 5 párů, v závislosti na jejich velikosti a ostatních zavazadlech. Maximální délka lyží je 175 centimetrů. Jednoduše lze přepravit i téměř stejný počet snowboardů, které mohou být až 4.


Montáž

Thule Motion XT Sport v lesklé titanové barvě můžete na svou střechu umístit velmi jednoduše. Je to dáno hlavně celkovou univerzálností produktů značky Thule. Zde je třeba vyzdvihnout především plnou kompatibilitu s tyčemi AeroBar nebo RapidBar, stejně tak plnou kompatibilitu s tyčemi SquareBar. Pokud jde o variantu známou pod označením SlideBar, je třeba pro kompatibilitu použít jenom doplňkový adaptéry Thule 697-6 a montáž daného řešení bude také hračkou. V rámci přepravy jde o jeden z nejlepších modelů na trhu, kterým značka Thule jasně demonstruje, že má svým zákazníkům skutečně co nabídnout. A to i v rámci inovací svých produktů, které už v minulosti byly na vysoké úrovni.


 

Fotogalerie Thule Motion XT Sport lesklá titanová

Poznámka výrobce:

Společnost Thule byla založena ve Švédsku v roce 1942. A od té doby až dodnes se vždy snažila svým zákazníkům přiblížit svět a vyhovět jejich vášni pro aktivní život. Tvoří ji skupina lidí, které spojuje vlastní zápal pomáhat aktivním rodinám a outdoorovým nadšencům.


Poslání Thule

Thule vám pomůže přepravit cokoli potřebujete, a to bezpečně, snadno a stylově, abyste si mohli naplno užívat aktivního života. Věříme, že aktivní život má smysl – ať už jste ve městě, nebo v širé pustině. Pro zdraví a štěstí lidských bytostí, i pro respekt a péči, které chováme ke světu kolem nás.

Ať už jste zapálení pro jakoukoli věc, kamkoli jdete, cokoli převážíte, se společností Thule máte svobodu žít svůj život naplno.


Stránky výrobce:

www.thule.com


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
HP cashback
Splatky bez navyseni
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše