Thule Motion XT Sport lesklá černá

 
Thule Motion XT Sport lesklá černá
 
 
Prodloužená záruka
 
 
Splátková kalkulačka již od 21 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
Objednací kód88901707
Part No.

TH629601

Záruka spotřebitel/ostatní 60 měsíců / 12 měsíců
Základní cena 10 330 Kč
ověřit dostupnost
­ 13 500,- Kč 
Cena nyní: 12 499,- Kč 

10 330 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Thule Motion XT Sport lesklá černá

Dokonalý a propracovaný nástupce modelu s označením Thule Motion 600 Sport lesklá černá. Tak můžeme označit řadu, kdo které spadá i varianta s inovovaným názvem Thule Motion XT Sport. Ta nenabídne jenom nový název, ale i mnoho lepších vlastností. V první řadě nesmíme opomíjet samotný design. Lesklá černá barva vypadá na každém voze velmi elegantně a je hitem v případě, kdy vám záleží i na tom, jak bude samotný box na vašem voze vypadat.

Inovace v souvislosti s designem však proběhly i v rámci samotného zpracování. Přepravní box Thule Motion XT Sport lesklá černá zaujme provedením, která slibuje nejenom mnohem efektivnější využití vnitřního prostoru, ale slibuje také lepší aerodynamiku, kterou oceníte během krátké, stejně jako dlouhé jízdy. Samozřejmostí je i univerzální provedení, které umožní montáž na jakékoliv vozidlo. Díky jeho předsunuté poloze navíc oceníte i jednoduchý přístup do vašeho zavazadlového prostoru vašeho vozu.


Technické inovace

Box Thule Motion XT Sport nenadchne jenom svou charakteristickou lesklou černou barvou. Při bližším zkoumání zaujme také svými technickými inovacemi. Primárně to jsou nové systémy, kterými značka Thule posouvá jednotlivé možnosti využití o pořádný kus kupředu. Jedním z prvků je systém PoweClick, který lze označit jako inovativní rychloupínací systém. Díky tomu při dotahování uslyšíte cvaknutí, které vám řekne, že přepravní box je optimálně utažen a je pevně a bezpečně upevněn. Nechybí ani systém s označením SlideLock. Jak už napovídá sám jeho název, jde o inovaci spojenou s bezpečností vašich věcí. Automatický systém zamkne váš box vždy, když ho zavřete. To vše zcela automaticky. Navíc nechybí ani indikátor, díky kterému si můžete ověřit, že je vše v dokonalém bezpečí.

Montáž boxu

Celkovou všestrannost oceníte i v souvislosti se samotnou montáží boxu na střechu vašeho vozu. Je jedno, o jaký typ se jedná. Box s nádherně lesklou černou barvou bude skvěle pasovat na jakýkoliv. Díky hmotnosti pouze 16 kilogramů je zajištěna snadná manipulace. Dále nechybí ani jistota kompatibility s celou řadou tyčí, které pocházejí také z dílny značky Thule. Jedná se o řešení AeroBar, RapidBar nebo SquareBar. Pokud využíváte variantu SlideBar, stačí vám jenom praktická redukce ve formě příslušenství.

Po montáži na váš vůz oceníte i další přednosti, které leskle černý box Thule Motion XT Sport nabídne. Je to například možnost toho, že ho můžete otevírat z obou stran a tím zajistit jednoduchý přístup k vašim věcem. Stejně tak byla vylepšena vnější madla, která oproti předchozí variantě nabídnou opět o něco lepší úchop. I to je plus, které primárně oceníte.


Technické parametry

Že přepravní box Thule Motion XT Sport splní očekávání i náročnějších zákazníků, to dokládají také jeho parametry. Se svým objemem 300 litrů hravě pojme celou škálu vašich věcí. Sem mohou patřit třeba lyže o maximální délce až 175 centimetrů, kterých pojme až pět. Stejně tak lze uložit snowboardy, které mohou být celkem čtyři.

Při ukládání vašich zavazadel zaujmou i celkové rozměry boxu, která jsou 189 x 67,5 x 43 centimetrů. Obavy není třeba mít ani v souvislosti s nosností, jelikož ta činí celých 75 kilogramů. To vše dohromady zajistí, že Thule Motion XT Sport je všestranným pomocníkem každého, kdo potřebuje svá zavazadla i výbavu kamkoliv a kdykoliv převézt. Navíc v elegantním úkrytu, který zaujme jak zpracováním, tak právě elegantní černou barvou. To vše je samozřejmě spojeno také s bezpečností, jelikož nechybí ani absolvování známých City Crash testů, díky kterým se není třeba obávat ani o svůj náklad, ani o případné nepříjemnosti spojené s tím, že by došlo ke škodám na majetku nebo zdraví u ostatních účastníků silničního provozu. To vše dělá z tohoto boxu skutečný unikát.


 

Fotogalerie Thule Motion XT Sport lesklá černá

Poznámka výrobce:

Společnost Thule byla založena ve Švédsku v roce 1942. A od té doby až dodnes se vždy snažila svým zákazníkům přiblížit svět a vyhovět jejich vášni pro aktivní život. Tvoří ji skupina lidí, které spojuje vlastní zápal pomáhat aktivním rodinám a outdoorovým nadšencům.


Poslání Thule

Thule vám pomůže přepravit cokoli potřebujete, a to bezpečně, snadno a stylově, abyste si mohli naplno užívat aktivního života. Věříme, že aktivní život má smysl – ať už jste ve městě, nebo v širé pustině. Pro zdraví a štěstí lidských bytostí, i pro respekt a péči, které chováme ke světu kolem nás.

Ať už jste zapálení pro jakoukoli věc, kamkoli jdete, cokoli převážíte, se společností Thule máte svobodu žít svůj život naplno.


Stránky výrobce:

www.thule.com


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Black Friday
Black Friday
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše