Thule Motion XT Alpine lesklá černá

 
Thule Motion XT Alpine lesklá černá
 
 
Prodloužená záruka
 
 
Splátková kalkulačka již od 35 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
Objednací kód88902296
Part No.

Záruka spotřebitel/ostatní 60 měsíců / 12 měsíců
Základní cena 17 347 Kč
ověřit dostupnost
­ 24 300,- Kč 
Cena nyní: 20 990,- Kč 

17 347 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Thule Motion XT Alpine lesklá

Thule Motion XT Alpine lesklá černá je střešní box o objemu 450 litrů. Design boxu koresponduje s nejmodernějšími tvary automobilů, zároveň umožňuje optimální využití prostoru v boxu a přispívá také velmi dobrá aerodynamika. Střešní box Thule Motion XT Alpine lesklá černá je ideální pomocník na převoz vašich zavazadel.

Jeden ze skutečně inovativních boxů, který bude vyhovovat požadavkům i těch nejnáročnějších zákazníků. To můžeme říci o produktu, kterým je Thule Motion XT Alpine. Na první pohled zaujme už svou barvou, která je černá, v lesklém provedení. To mu celkově dodává jedinečnou eleganci, ale i neobyčejný styl. K tomu rozhodně přispívá i jeho designové provedení. Zapomeňte na různé tvary, které se tyčí do výšky a snižují aerodynamiku vozu. Střešní box Thule Motion XT Alpine je aktuálně nejefektivnějším řešením, jak zajistit maximální možnou aerodynamiku a zároveň myslí i na co nejlepší využití vnitřního prostoru. Pochopitelně jde i o box, který je univerzální, čímž se hodí na všechny typy osobních vozidel.


Montáž boxu Thule Motion Alpine je snadná a rychlá

Není to jenom design, který na první pohled zaručeně zaujme. Jsou to i praktické vlastnosti, které souvisí s jeho montáží na střechu vozu. Střešní boxy Thule Motion XT Alpine obsahují integrovaný rychloupínací systém s označením PowerClick. Ten je zárukou nejenom rychlé a bezproblémové, ale také správné montáže. Systém obsahuje specielní indikátor, který cvakne ve chvíli, kdy je dosaženo správného momentu utažení. Tímto je zaručeno, že je box utažen optimálně a že bude na střeše držet přesně tak, jak držet má.


Perfektní parametry pro převoz různých věcí

Není jenom špičkou, pokud jde o jeho aerodynamiku. Zaručeně zaujme i vlastnostmi, jako jsou přepravní parametry. Díky celkovému vnitřnímu objemu 450 litrů s ním bez problémů přepravíte skutečně širokou škálu zavazadel. A nejenom jich. Thule Motion XT Alpine se hodí i pro milovníky zimních sportů. Hravě do něho umístíte až sedm párů lyží, které mohou mít na délku i 215 centimetrů. Problém box nemá ani s přepravou snowboardů, kterých je možné do něho umístit až 5. Ve prospěch flexibilní přepravy hovoří také celková nosnost, která činí 75 kilogramů, což je v podstatě váha průměrného člověka. Proto se není nutné obávat ani plného naložení.


Nakládka i vykládka věcí je hračkou

Nejenom, že bez problémů převezete vše, co potřebujete. Dané věci také hravě naložíte, a vyložíte. A to jak díky skvělému a praktickému designu, tak i díky perfektnímu ergonomickému tvarování a dalším skvělým funkcím. Pokud je něco, co zaručeně oceníte, jsou to například ergonomiky tvarovaná vnější madla, pomocí kterých daný pohyb v podobě otevření a zavření zvládnete velmi snadno. K tomu přispívají také podpůrné zdvihače víka, které celou činnost ještě o něco ulehčí.


Myšleno je i na bezpečnost

Chcete mít vaše věci vždy v bezpečí? Nejenom, že k tomu přispívá inovativní systém montáže, nebo kvalitní materiál, který něco vydrží. Jedinečný je také systém označovaný jako SlideLock. Ten má na starost zamykání a odemykání samotného víka. Nejenom, že je to snadné a rychlé. Díky signalizaci jasně a ihned vidíte, že je víko přepravního boxu bezpečně uzavřeno. Jistota ve chvíli, kdy na svých zastávkách budete chtít své věci ochránit i proti zlodějům.

Bezpečnost oceníte i během jízdy. Jelikož model Thule Motion XT Alpine splňuje řadu náročných testů, získal několik certifikátů a tak i v souvislosti s případnou nehodou zůstávají přepravované věci tam, kde mají být – zavřené uvnitř boxu.


Box vás nijak neomezuje

Díky svému tvaru nijak výrazně nezvyšuje výšku auta, ani výrazně nesnižuje celkovou aerodynamiku. Stejně tak vás neomezí ani ve chvíli, kdy se budete chtít dostat do zavazadlového prostoru. Zapomeňte na situace, že by vám mohl box při otevírání zavazadelníku jakkoliv překážet. Model Thule Motion XT Alpine je konstruován tak, aby byl umístěný v předsunuté poloze. Ať už budete chtít do zavazadlového prostoru umístit cokoliv, a to s boxem na střeše, věřte, že to bude hračkou.


 

Fotogalerie Thule Motion XT Alpine lesklá černá

Poznámka výrobce:

Společnost Thule byla založena ve Švédsku v roce 1942. A od té doby až dodnes se vždy snažila svým zákazníkům přiblížit svět a vyhovět jejich vášni pro aktivní život. Tvoří ji skupina lidí, které spojuje vlastní zápal pomáhat aktivním rodinám a outdoorovým nadšencům.


Poslání Thule

Thule vám pomůže přepravit cokoli potřebujete, a to bezpečně, snadno a stylově, abyste si mohli naplno užívat aktivního života. Věříme, že aktivní život má smysl – ať už jste ve městě, nebo v širé pustině. Pro zdraví a štěstí lidských bytostí, i pro respekt a péči, které chováme ke světu kolem nás.

Ať už jste zapálení pro jakoukoli věc, kamkoli jdete, cokoli převážíte, se společností Thule máte svobodu žít svůj život naplno.


Stránky výrobce:

www.thule.com


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
vyprodej
Splatky bez navyseni
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše