Produkt je možno objednat jen jako součást konfigurace

 
 
 
 
 
 
 
 

Thule Chariot Cross 2 Orange

 
Thule Chariot Cross 2 Orange
 
 
Prodloužená záruka
Splátky bez navýšení
 
 
Splátková kalkulačka již od 39 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
Objednací kód88901496
Part No.

TH10202004

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

BAC Thule Chariot Cross 2 Orange

Jste aktivním rodičem a máte dvě děti? Právě pro vás byl navržen a také vytvořen dětský vozík Thule Chariot Cross 2 Orange. Jak už dokládá sám jeho název, je určený pro přepravu dvou dětí, ale stejně tak není problém vozit jenom jedno. Hmotnostní limit vozíku je 45 kilogramů, výška k sezení je 68 centimetrů a šířka v oblasti ramen je 54 centimetrů. To jasně ukazuje, že parametry vozíku, který celkově měří 85.5 x 76 x 37.5 cm rozhodně patří mezi velmi dobré. Lákadlem je ale i provedení. Na první pohled vypadá tento cyklovozík velmi elegantně a stylově. Umocňují to nejenom použité materiály, ale umocňuje to také moderní barevná kombinace. Oranžová barva, která příjemně kontrastuje s tmavými odstíny, vypadá velice dobře. I v tomto Thule ukazuje, že dokáže být opravdivou jedničkou.


Praktičnost vozíku Thule Chariot Cross 2 Orange nezklame

Není to jenom design a parametry, které dělají z tohoto produktu jasnou volbou i pro vás. Určitě zaujme také praktičnost, kdy díky kompaktnímu složení není problém vzít tento vozík kamkoliv s sebou. Přispívá k tomu také jeho hmotnost, která činí pouze 14,5 kilogramu. Ocenit lze i to, že ho lze také kamkoliv uložit. Zde se může hodit i praktický textilní vak ze segmentu příslušenství. Mezi další praktické prvky patří i částečně odnímatelná zadní sedačka, díky které není problémem snadné čistění.

Opomíjet bychom neměli ani nákladní prostor, díky kterému si lze s sebou vzít i řadu potřebných věcí. I zde se dotkněme příslušenství, které Thule Chariot Cross 2 Orange nabídne. Může to být rozšiřitelný zavazadlový prostor, praktická kapsa na zip, stejně jako nechybí třeba ani držák na nápoje, který se hodí hlavně při sportu.


Thule Chariot Cross 2 Orange využijete při čtyřech aktivitách

Jste aktivním rodičem dvou dětí? Potom budete nadšeni z toho, jaké aktivity můžete zvolit. Klasikou je běh, stejně jako standardní procházka. S vozíkem Thule Chariot Cross 2 Orange ale můžete také lyžovat, nebo ho využít jako cyklovozík – zde lze opět využít praktické příslušenství v podobě zámku. Moderní systém Thule VersaWing vám navíc umožní velmi jednoduchou cestou změnit konkrétní účel využívání, a to během krátké chvíle. Neopomíjejme ale ani Thule Click n’ Store. Díky tomu získáte možnost snadného uskladnění setu pro běh, vycházky a cyklistiku. Tento konkrétní produkt v základu obsahuje set cyklistický a kočárkový.


Pohodlí a bezpečnost je samozřejmostí

I na toto značka Thule samozřejmě myslí a tak je jistotou, že i vaše dítě se bude během přepravy cítit maximálně pohodlně. A to hlavně díky pohodlným polstrovaným sedadlům. A pokud by byly málo, je možno dokoupit závěsné lehátko, specielní polstrované opěrky hlavy, nebo třeba vak, který umožní pohodlnou přepravu i v zimě. Unikátem modelu Thule Chariot Cross 2 Orange je ale i nastavitelné odpružení. Díky tomu je jistota jak pro rodiče, tak i pro dítě v tom, že cesta na jakémkoliv povrchu v jakémkoliv terénu bude dokonale pohodlná.

V rámci bezpečnosti nesmíme opomíjet třeba použití velmi kvalitních materiálů, správně položené těžiště, nebo celkovou stabilitu. Samozřejmostí je také to, že tento vozík plní při jakékoliv aktivitě všechny povinné bezpečnostní normy. Samozřejmostí jsou i pětibodové pásy, díky kterým je zajištěno, že i vaše děti budou vždy bezpečně v sedačce. Samozřejmostí je, že když je to vozík pro dvě děti, tak každé dítě má svůj vlastní a samozřejmě i svůj plně nastavitelný pás. Když navíc zohledníte i celkovou kvalitu všech produktů značky Thule, a všechny její atestace, je více než jasné, že své produkty vyrábí i s pohledem na to, aby byly opravdu maximálně bezpečné. Zde je jasný důkaz toho, že tomu stoprocentně je a bude.


Produktové video


 

Fotogalerie Thule Chariot Cross 2 Orange

Poznámka výrobce:

Společnost Thule byla založena ve Švédsku v roce 1942. A od té doby až dodnes se vždy snažila svým zákazníkům přiblížit svět a vyhovět jejich vášni pro aktivní život. Tvoří ji skupina lidí, které spojuje vlastní zápal pomáhat aktivním rodinám a outdoorovým nadšencům.


Poslání Thule

Thule vám pomůže přepravit cokoli potřebujete, a to bezpečně, snadno a stylově, abyste si mohli naplno užívat aktivního života. Věříme, že aktivní život má smysl – ať už jste ve městě, nebo v širé pustině. Pro zdraví a štěstí lidských bytostí, i pro respekt a péči, které chováme ke světu kolem nás.

Ať už jste zapálení pro jakoukoli věc, kamkoli jdete, cokoli převážíte, se společností Thule máte svobodu žít svůj život naplno.


Stránky výrobce:

www.thule.com


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Black Friday
Black Friday
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše