Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací.
Nově jsme rozšířili trasu o Nový Jičín, Kopřivnici, Příbor, Frenštát pod Radhoštěm a přilehlé okolí.  

Synology RS3617xs+ Rack Station

 
Synology RS3617xs+ Rack Station
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 180 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
Spolehlivé centralizované řešení ukládání dat určené pro náročná pracovní prostředí
Objednací kód5253273
Part No.

RS3617xs+

Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena + RP 89 245 Kč + 3 
ověřit dostupnost
­ 114 990,- Kč 
Cena nyní: 107 990,- Kč 

89 248 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Synology RS3617xs Rack Station

Zařízení RS3617xs je určeno pro velké společnosti a poskytuje velký výkon při používání komplexních podnikových aplikací. RS3617xs umožňuje centralizovat ukládání dat, zjednodušit jejich správu a nasadit virtualizační řešení s minimálními časovými nároky na nastavení a údržbu.


Výkonný server NAS

RS3617xs poskytuje vysoký výkon se sekvenční propustností více než 3 263 MB/s a 333 941 IOPS při konfiguraci RAID 51 s agregací linky 10Gb ethernetu. Server RS3617xs je vybaven 4 GB DDR3 ECC RAM (rozšiřitelné až na 32 GB) a zajišťuje tak přesné zpracování dat vhodné pro práci s cennými daty a realizaci kriticky důležitých úkolů v rozsáhlých společnostech.


Velikost podle přání

V případě, že vaše potřeba ukládání dat vzroste, můžete RS3617xs připojit ke specializované rozšiřující jednotce RX1217/RX1217RP2. Takto lze úložnou kapacitu rozšířit až na 36 jednotek3, aniž by bylo třeba narušit provoz. Rozšiřující kabel s velkou šířkou pásma zajišťuje rychlý přenos dat mezi hlavním serverem a rozšiřující jednotkou.


Podpora 10Gb ethernetu

RS3617xs je standardně vybaven čtyřmi gigabitovými porty, obsahuje však i dva sloty PCIe 3.0 x8, které podporují až dvě 10Gb síťové karty (NIC). To umožňuje dosáhnout velké šířky pásma splňující náročné výkonové požadavky aplikací přenášejících velké objemy dat.


Spolehlivý mechanismus redundance

RS3617xs se dodává s komplexním redundantním mechanismem zajišťujícím trvalý provoz. Čtyři vestavěné LAN porty s podporou funkce Failover zajišťují spolehlivou redundanci v případě nenadálého výpadku sítě. Součástí prvků zajišťujících spolehlivost systému je chladicí zařízení CPU bez ventilátoru a technologie pasivního chlazení. Díky tomu je menší riziko vyřazení systému v důsledku jedné poruchy.


Systém hardwarového šifrování zvyšuje přenosové rychlosti

RS3617xs je vybaven systémem šifrování, který snižuje zatížení hlavní jednotky CPU úkoly výpočtů šifrování. CPU tak má více volné kapacity na jiné důležité úkoly. Pokročilý šifrovací standard (AES) u sdílených složek s hardwarovou akcelerací navíc zajišťují bezpečnost bez vlivu na přístupovou výkonnost s rychlostí přes 2 612 MB/s pro čtení.


Technologie SSD mezipaměti

RS3617xs umožňuje kombinaci pevných disků a SSD mezipamětí účinně zvýšit propustnost s minimalizací nákladů na gigabyt. RS3617xs plně podporuje SSD mezipaměť pro čtení i zápis, což výrazně snižuje čekací doby I/O operací bez dopadu na váš rozpočet. Malou počáteční investicí mohou podnikatelé výrazně zvýšit výkonnost svého serveru.


5letá záruka

Produkt Synology RS3617xs je kryt 5letou omezenou zárukou společnosti Synology. Díky plné technické podpoře a službě výměny hardwaru 5letá záruka vaší firmě maximalizuje návratnost investice. Po celou dobu záruky budete mít k dispozici úplnou technickou podporu přes e-mail nebo telefon.


Služba Synology Replacement Service (SRS)

Služba Synology Replacement Service (SRS)* nabízí zasílání náhradních jednotek zdarma již následující pracovní den. Služba SRS může urychlit proces výměny vadných produktů a minimalizovat výpadky služeb.


Vítězný operační systém – DiskStation Manager

Synology DiskStation Manager (DSM) je elegantní prohlížečový operační systém používaný na všech zařízeních DiskStation a RackStation, což vám usnadní správu vašeho Synology NAS serveru. Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní je v DSM přístup k vašim datům a jejich sdílení lepší a jednodušší. Centrum balíčků Synology vám umožní stahovat a instalovat užitečné přídavné balíčky šité na míru jednotlivcům i firmám, což učiní váš život zábavnější a práci produktivnější.


Snadné začlenění do firemního prostředí

Podpora Windows AD, LDAP a důvěryhodných domén v RS3617xs umožňuje bezproblémovou integraci účtů. Pomocí funkce Složka uživatele lze pro každý uživatelský účet automaticky vytvořit složku „home“, která správcům snižuje čas a náklady vynaložené na opakované vytváření složky „home“ pro všechny účty. Podpora Windows ACL v RS3617xs poskytuje správcům systémů mnohem preciznější kontrolu přístupu a efektivní nastavení oprávnění k souborům a složkám na RS3617xs prostřednictvím známého uživatelského rozhraní Windows. Kompatibilita RS3617xs s nejdůležitějšími protokoly snižuje náročnost správy serveru a zvyšuje tak efektivitu správy systému.


Ochrana a integrita dat nové generace

Při práci s úložišti dat velkého rozsahu firmy vyžadují systém, který nabízí spolehlivé zálohování a zabraňuje poškození souborů. Díky podpoře systému souborů nové generace Btrfs model RS3617xs zajišťuje, že data jsou uložena s vysokým stupněm integrity, a nabízí flexibilní a účinné nástroje na ochranu dat.


Rychlé a efektivní snímky

Snímky uchovávají historii sdílené složky a umožňují vám uložit až 1024 kopií záloh pro obnovu k okamžiku v čase. Snímky lze pořizovat automaticky až každých 5 minut bez výraznějšího vlivu na výkonnost systému.


Zrcadlení a uchovávání metadat

Souborový systém Btrfs uchovává dvě kopie důležitých metadat na svazku, což vylepšuje dostupnost a uchovatelnost důležitých dat vaší firmy.


Detekce a oprava poškození

Btrfs vytváří kontrolní součty dat a metadat a poté při každé čtecí operaci tyto kontrolní součty ověřuje, čímž zajišťuje integritu souborového systému i souborů. Pokud souborový systém zjistí nesoulad, opraví metadata, aby byla zachována jeho konzistence. Mezitím oznámí a zaprotokoluje poškozené soubory.


Nastavitelné kvóty pro sdílené složky

S pomocí Btrfs můžete ke každé sdílené složce nastavit úložný limit, což umožňuje přesně kontrolovat obsazený prostor za situace, kdy na společný Synology NAS server ukládá soubory více týmů nebo oddělení.


Bezproblémový úložný systém pro prostředí virtualizace

RS3617xs znamená bezproblémový úložný systém pro prostředí virtualizace, včetně VMware, Citrix a Microsoft Hyper-V. Díky VMware vSphere® a integraci VAAI napomáhá RS3617xs snížit rozsah úložných operací a optimalizuje výpočetní výkon v prostředích VMware. Podpora Windows ODX urychluje práci s daty díky menšímu rozsahu přenášených dat. iSCSI také umožňuje malým a středním podnikům konsolidovat úložiště do úložných polí v datovém centru, zatímco hostitelé je budou využívat tak, jako by šlo o místní disky.


Jednotný úložný systém

RS3617xs podnikům umožňuje nákladově efektivní řízení více protokolů dat, a to integrací úložiště na úrovni souborů (NAS) a na úrovni bloků (SAN) do jednotného úložného systému. Soubory lze bez problémů sdílet přes platformy Windows®, Mac® a Linux® díky komplexní podpoře síťových protokolů (CIFS/SMB, AFP a NFS). RS3617xs představuje cenově dostupný iSCSI systém, který velkým umožňuje konsolidaci úložiště do úložných polí v datovém centru. Díky thin provisioning dostupnému na úrovni souborů pro iSCSI LUN jednotky můžete maximalizovat využití úložiště pomocí nadměrné kapacity a úložného prostoru rostoucího podle potřeby.


Ochrana pomocí zálohování LUN, snímků a klonování

S RS3617xs je přesunování a kopírování dat ve virtuálním prostředí ještě snazší díky funkcím LUN Snapshot, klonování a replikaci. Synology LUN Clone a LUN Snapshot zabírají pouze 1 tisícinu původní velikosti, což značně optimalizuje využití úložiště. Funkce Synology LUN Snapshot navíc umožňuje vytvořit pro každý LUN až 256 snímků k určitému okamžiku v čase, aniž by to ovlivnilo výkonnost systému. Díky lepší podpoře serverů v prostředí VMware vSphere nebo Windows mají správci počítačů zaručenou integritu stavu VM a zachování úplnosti dat prostřednictvím konsistentních snímků aplikací.


Synology CMS (Systém centralizované správy)

Podnikům, které používají více než jeden Synology NAS server, a jejich počítačovým správcům systém CMS umožňuje flexibilně a pohodlně spravovat vše potřebné z jednoho místa. Pomocí jednoduchého rozhraní máte podrobný přehled o spotřebě zdrojů a záznamech, což vám umožní zjistit včas jakýkoli problém. S pomocí nastavení skupinových pravidel lze v CMS vaše denní úkoly dále zlepšit. Jakmile je NAS připojen do skupiny, přejímá automaticky její pravidla a bez zvláštního nastavení podle nich pracuje.


Zvyšte produktivitu firmy pomocí cloud systémů

Kompletní cloudový systém RS3617xs vám umožňuje vytvořit snadno svůj vlastní privátní cloud. Cloud Station je ideální balíček pro synchronizaci souborů na různých zařízeních. Soubory lze upravovat v offline režimu a později je synchronizovat na Cloud Station, kde se uchovává až 32 starších verzí, což vám umožňuje obnovit soubory na předchozí verzi nebo obnovit smazané soubory. Díky mobilní aplikaci DS cloud je jakákoli změna souboru automaticky synchronizována na vaše chytré telefony a tablety. Distribuované podniky mohou použít obousměrnou synchronizaci Synology mezi různými zařízeními DiskStation a zajistit tak zaměstnancům na různých místech sdílení stejných informací v reálném čase. Správci počítačů mohou vybrat jednotlivé složky pro synchronizaci na různá zařízení, ručně či automaticky podle formátu a velikosti souboru. Složky synchronizované pomocí Cloud Station na DSM lze šifrovat – bez vašeho soukromého klíče nebude mít nikdo k jejich obsahu přístup.


Zajištění provozu firem spolehlivě a bez výpadků

Důležitým cílem v podnikání je tak stálý provoz bez výpadků. RS3617xs nabízí technologii Synology High Availability (SHA), která spojuje aktivní a pasivní server do jednoho high-availability clusteru, v němž je jeden server neustále zrcadlen na druhý. Synchronizace sdílených složek umožňuje replikaci dat v reálném čase na jiný vzdálený Synology NAS server, což vaší firmě zajistí RTO (délka trvání obnovy dat) pro okamžité zotavení po havárii. Více LAN portů v RS3617xs také zajišťuje redundanci v případě neočekávaného výpadku sítě.


Chraňte svoje data

RS3617xs nabízí pokročilá bezpečnostní opatření, která vás chrání před potenciálními bezpečnostními dírami. Bezpečnostní poradce kontroluje systémová nastavení, délku hesla, síťová nastavení a odstraní potenciální malware. AppArmor blokuje přístup nebezpečných programů k nepovoleným systémovým zdrojům. Můžete též nastavit úroveň důvěryhodnosti v Centru balíčků a vyhnout se tak instalacím balíčků z nedůvěryhodných zdrojů, čímž svůj NAS zabezpečíte před neznámými nebo změněnými soubory s balíčky. RS3617xs dále nabízí další bezpečnostní doplňky, např. AES šifrování, dvoustupňové ověřování, seznam blokovaných a povolených IP adres, balíčky Antivirus, firewall a prevenci útoku DoS.


 

Parametry a specifikace:

Disk

Max. počet disků: 
12
Počet 3,5" pozic interních: 
12 (společné s 2.5")
Systém souborů (externí): 
EXT4, FAT, EXT3, NTFS, HFS+
Systém souborů (interní): 
BTRFS, EXT4

Disková pole

JBOD: 
ano
RAID 0: 
ano
RAID 1: 
ano
RAID 5: 
ano
RAID 6: 
ano
RAID 10: 
ano

Funkce

DLNA: 
ano
FTP server: 
ano
VPN: 
ano
Cloud Sync: 
ano
iSCSI: 
ano
Podpora IP kamer: 
ano
Sdílení souborů (SMB, CIFS): 
ano

Fyzické charakteristiky

Barva: 
černá
Výška [mm]: 
88
Šířka [mm]: 
445
Hloubka [mm]: 
570
Hmotnost [g]: 
13300
Hmotnost [kg]: 
13,3

Hlučnost

Hlučnost při zátěži [dB]: 
40

Napájení a spotřeba

Spotřeba v klidu [W]: 
60,3
Spotřeba při zátěži [W]: 
116,7

Operační paměť

Typ paměti: 
DDR3
Velikost paměti [MB]: 
4096

Procesor

Model procesoru: 
Intel Xeon E3-1230 v2
Počet jader procesoru: 
4
Frekvence procesoru [GHz]: 
3,3
Max. frekvence procesoru [GHz]: 
3,7

Rozhraní

USB 2.0: 
ano
Počet portů USB 2.0: 
2
USB 3.0: 
ano
Počet portů USB 3.0: 
2
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
4
Expansion Port: 
ano
Připojení: 
USB 2.0, LAN, USB 3.0

Rychlosti čtení a zápisu

Max. rychlost čtení [MB/s]: 
2612

Řadiče

RAID: 
0, 10, 1, 5, 6, JBOD
Stránky výrobce:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Velikonocni nadilka
Splatky bez navyseni
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše