Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací.
Nově jsme otevřeli prodejnu ve Žďáru nad Sázavou. Více informací. 
 

Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Michal Vlachopulos
mvlachopulos@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

Synology DS916+(8G) DiskStation

 
Synology DS916+(8G) DiskStation
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 28 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
Synology DS916+(8G) DiskStation
 
Objednací kód7331219
Part No.

DS916+(8G)

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

DiskStation DS916+


NAS server určený pro zvyšující se nároky profesionálů, nabízející vysokou produktivitu a flexibilní možnosti rozšíření

Seznamte se s ambiciózním modelem DS916+ zaměřeným požadavky profesionálních uživatelů NAS. DS916+ díky výkonné čtyřjádrové jednotce CPU, systému hardwarového šifrování AES-NI, možnosti rozšíření na až 9 disků a 8 GB paměti lépe zpracovává multitaskingové úkoly a zvyšuje potenciál firmy.


Čtyřjádrová jednotka CPU s hardwarovým systémem šifrování AES-NI umožňuje vysoký výkon

DS916+ je vybaven výkonnou čtyřjádrovou CPU jednotkou Intel Pentium a systémem hardwarového šifrování AES-NI, díky čemuž dosahuje skvělé rychlosti pro čtení přes 225 MB/s či pro zápis přes 209 MB/s a nabízí tak skvělý výkon i lepší možnosti využití pro uživatele.


8 GB paměti

Model s 8 GB je určen zejména začínajícím a malým či středně velkým firmám hledajícím robustní systémy zaměřené na efektivitu, jako je např. více zdrojů v Docker DSM, vyšší počet souběžných uživatelů v Cloud Station a CIFS/AFP/FTP či File Station připojení.


Převzorkování videa 4K Ultra HD

DS916+ je vybaven převodním systémem s hardwarovou akcelerací a umožňuje streamovat H.264 K4 nebo 1080p videa v požadovaném formátu do televize s vysokým rozlišením, přehrávačů digitálních médií, mobilních setů a počítačů, takže sledování videí je snadné bez nutnosti instalace přehrávače třetích stran.*


Vítězný operační systém – DiskStation Manager

Synology DiskStation Manager (DSM) je elegantní prohlížečový operační systém používaný na všech zařízeních DiskStation a RackStation, což vám usnadní správu vašeho Synology NAS serveru. Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní je v DSM přístup k vašim datům a jejich sdílení lepší a jednodušší. Centrum balíčků Synology vám umožní stahovat a instalovat užitečné přídavné balíčky šité na míru jednotlivcům i firmám, což učiní váš život zábavnější a práci produktivnější.


Kdykoli dostupné soubory díky službě cloud

DS916+ vám přináší kompletní cloud službu. Cloud Station vám umožní synchronizovat soubory mezi zařízeními DiskStation a vícero zařízeními včetně Windows PC, Mac, Linux, iOS, Android a dále též mobilními zařízeními Windows, přičemž obousměrná synchronizace umožňuje synchronizaci mezi různými zařízeními DiskStation. Díky Cloud Sync můžete svoje zařízení DiskStation synchronizovat i s Amazon Cloud Drive, Google Drive, Microsoft OneDrive, Dropbox, Box, Baidu Cloud a dalšími – vytvoříte si vlastní hybridní cloud pro flexibilnější ukládání a prevenci ztráty dat.


Nejkompatibilnější sdílení

Využijte snadného sdílení souborů napříč platformami Windows®, Mac® a Linux®, pro něž DS916+ nabízí komplexní podporu síťových protokolů včetně FTP, SMB2, AFP, NFS a WebDAV. Díky integraci Windows AD a LDAP lze DS916+ bez problémů začlenit do jakéhokoli existujícího síťového prostředí – správci systémů tak nemusejí udržovat dvě sady přihlašovacích údajů. Díky funkci Odpadkového koše podporovaného v AFP, CIFS, File Station a WebDAV se rovněž nemusíte obávat o chybějící soubory. Soubory odstraněné ve sdílené složce se automaticky přesunou do Odpadkového koše.


Snadné začlenění do firemního prostředí

Podpora Windows AD, LDAP a důvěryhodných domén v DS916+ umožňuje bezproblémovou integraci účtů. Pomocí funkce Složka uživatele lze pro každý uživatelský účet automaticky vytvořit složku „home“, která správcům snižuje čas a náklady vynaložené na opakované vytváření složky „home“ pro všechny účty. Podpora Windows ACL v DS916+ poskytuje správcům systémů mnohem preciznější kontrolu přístupu a efektivní nastavení oprávnění k souborům a složkám na DS916+ prostřednictvím známého uživatelského rozhraní Windows. Kompatibilita DS916+ s nejdůležitějšími protokoly snižuje náročnost správy serveru a zvyšuje tak efektivitu správy systému.


Domácí monitoring dostupný všem

Pomocí přídavného balíčku Surveillance Station a dvou licencí zdarma pro IP kamery slouží DS916+ jako vaše domácí monitorovací centrum. Stačí jednoduše připojit více IP kamer nebo I/O modulů do domácí sítě, spárovat je s DS916+ a poté snadno sledovat naživo záznamy monitoringu, nahrávat videa nebo využít jiných pokročilých funkcí, jako je např. detekce pohybu nebo přesměrování oznámení. Díky podpoře tisíců IP kamer lze snadno nalézt kompatibilní modely a značky. Zabezpečte svůj domov, aniž byste museli vykrást banku.


Zálohování dat různými způsoby

Synology DS916+ lze využít jako centralizované umístění pro zálohy. Vše na svém počítači můžete zálohovat přímo na Synology NAS pomocí Cloud Station Backup, ať používáte Windows nebo Mac. Kdykoli nějaký soubor změníte, zazálohují se tyto změny automaticky na DS916+. Uživatelé Mac mohou využít také podpory původní aplikace Apple® Time Machine. Svoje data na DS916+ můžete zálohovat také na jiné zařízení DiskStation, rsync servery, externí disky nebo cloud služby Amazon® S3, Glacier, Microsoft Azure, SFR nebo hicloud. Synology Hyper Backup vám umožňuje úkoly zálohování naplánovat, obnovit server do určitého časového okamžiku a zároveň minimalizovat potřebu úložného prostoru a času na zpracování tím, že ukládá pouze konkrétní blok dat, který byl mezi verzemi změněn.


Ochrana a integrita dat nové generace

Při práci s úložišti dat velkého rozsahu firmy vyžadují systém, který nabízí spolehlivé zálohování a zabraňuje poškození souborů. Díky podpoře systému souborů nové generace Btrfs model DS916+ zajišťuje, že data jsou uložena s vysokým stupněm integrity, a nabízí flexibilní a účinné nástroje na ochranu dat.


Rychlé a efektivní snímky

Snímky uchovávají historii sdílené složky a umožňují vám uložit až 1024 kopií záloh pro obnovu k okamžiku v čase. Snímky lze pořizovat automaticky až každých 5 minut bez výraznějšího vlivu na výkonnost systému.


Zrcadlení a uchovávání metadat

Souborový systém Btrfs uchovává dvě kopie důležitých metadat na svazku, což vylepšuje dostupnost a uchovatelnost důležitých dat vaší firmy.


Detekce a oprava poškození

Btrfs vytváří kontrolní součty dat a metadat a poté při každé čtecí operaci tyto kontrolní součty ověřuje, čímž zajišťuje integritu souborového systému i souborů. Pokud souborový systém zjistí nesoulad, opraví metadata, aby byla zachována jeho konzistence. Mezitím oznámí a zaprotokoluje poškozené soubory.


Nastavitelné kvóty pro sdílené složky

S pomocí Btrfs můžete ke každé sdílené složce nastavit úložný limit, což umožňuje přesně kontrolovat obsazený prostor za situace, kdy na společný Synology NAS server ukládá soubory více týmů nebo oddělení.


Vaše nejlepší centrum souborů

File Station je rychlý a bezpečný nástroj pro sdílení a správu vašich souborů uložených na DS916+. Svoje data nahrajete ze svého Mac nebo PC pouhým přetáhnutím. Rozšířené filtry umožňují snadné vyhledávání dokumentů, fotografií nebo videí. Vestavěný FTP nebo e-mailový klient v DS916+ vám umožní snadno třídit a sdílet soubory pomocí pokročilé webové aplikace. Soubory a složky můžete s ostatními sdílet i pouhým odesláním odkazu. Soubory jsou dostupné na mobilních zařízeních pomocí doprovodné mobilní aplikace DS file. HTTPS, SSL/TLS šifrování a datum vypršení platnosti odkazu pak zajišťují, že sdílení souborů přes internet je zcela bezpečné.


Bezproblémový úložný systém pro prostředí virtualizace

DS916+ znamená bezproblémový úložný systém pro prostředí virtualizace, včetně VMware, Citrix a Microsoft Hyper-V. Díky VMware vSphere® a integraci VAAI napomáhá DS916+ snížit rozsah úložných operací a optimalizuje výpočetní výkon v prostředích VMware. Podpora Windows ODX urychluje práci s daty díky menšímu rozsahu přenášených dat. iSCSI také umožňuje malým a středním podnikům konsolidovat úložiště do úložných polí v datovém centru, zatímco hostitelé je budou využívat tak, jako by šlo o místní disky.


Chraňte svoje data

DS916+ nabízí pokročilá bezpečnostní opatření, která vás chrání před potenciálními bezpečnostními dírami. Bezpečnostní poradce kontroluje systémová nastavení, délku hesla, síťová nastavení a odstraní potenciální malware. AppArmor blokuje přístup nebezpečných programů k nepovoleným systémovým zdrojům. Můžete též nastavit úroveň důvěryhodnosti v Centru balíčků a vyhnout se tak instalacím balíčků z nedůvěryhodných zdrojů, čímž svůj NAS zabezpečíte před neznámými nebo změněnými soubory s balíčky. DS916+ dále nabízí další bezpečnostní doplňky, např. AES šifrování, dvoustupňové ověřování, seznam blokovaných a povolených IP adres, balíčky Antivirus, firewall a prevenci útoku DoS.

Zabezpečení sítě

Antivir

256 hardwarové šiforvání

Dvoustupňové ověřování

Úrověn důvěryhodnosti


Přehrávání obsahu na vaši televizi

DS916+ je velmi kompatibilní s ostatními zařízeními, umožňuje vám spravovat a využívat digitální obsah s zařízeními, která již vlastníte: počítače, mobilní zařízení, televize, DLNA zařízení a stereozařízení. Synology nabízí nejnovější podporu pro televizní přehrávání včetně Samsung TV, Roku přehrávače, Apple TV a Google Chromecast, takže digitální obsah uložený na DS916+ můžete snadno přehrávat na své širokoúhlé televizi.

Samsung TV

Apple TV

Chromecast

Roku


Ekologicky šetrný NAS server

Všechny Synology NAS servery jsou navrženy s ohledem na úsporu energie. DS916+ spotřebová pouze 13W při hibernaci HDD a 30W při přístupu*. Speciální ventilátor a systém chytrého proudění vzduchu v DS916+ udržují nepřetržité chlazení systému, zatímco vzhled pohlcující hluk jej dělá tišším než PC. Společnost Synology si uvědomuje svoji globální zodpovědnost a všechny její produkty jsou vyrobeny z RoHS kompatibilních částí a jsou zabaleny do recyklovatelných obalů.

* Hodnoty spotřeby energie se mohou lišit v závislosti na prostředí.


 

Fotogalerie Synology DS916+(8G) DiskStation

Parametry a specifikace:

Disk

Formát disku: 
2,5, 3,5
Max. počet disků: 
4
Počet 3,5" pozic interních: 
4
Max. kapacita zařízení [TB]: 
40
Systém souborů (externí): 
EXT4, FAT, EXT3, NTFS, HFS+
Systém souborů (interní): 
EXT4, BTRFS

Disková pole

JBOD: 
ano
RAID 0: 
ano
RAID 1: 
ano
RAID 5: 
ano
RAID 6: 
ano
RAID 10: 
ano

Funkce

DLNA: 
ano
FTP server: 
ano
VPN: 
ano
Cloud Sync: 
ano
iSCSI: 
ano
Podpora IP kamer: 
ano
Sdílení souborů (SMB, CIFS): 
ano

Fyzické charakteristiky

Barva: 
černá
Výška [mm]: 
165
Šířka [mm]: 
203
Hloubka [mm]: 
233,2
Hmotnost [kg]: 
2,04

Hlučnost

Hlučnost při zátěži [dB]: 
19,4

Operační paměť

Typ paměti: 
DDR3
Velikost paměti [MB]: 
8192

Procesor

Model procesoru: 
Intel Pentium N3710
Počet jader procesoru: 
4
Frekvence procesoru [GHz]: 
1,6
Max. frekvence procesoru [GHz]: 
2,56

Rozhraní

USB 3.0: 
ano
Počet portů USB 3.0: 
3
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
2
eSATA: 
ano
Stránky výrobce:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 • Home Credit
 • Body/ks
  - bodová hodnota produktu v promoakci;
  sestava
  - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 

 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER8

54.80.247.119

Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací. Souhlasím
Black Friday
Black Friday