Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 
 

Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Michal Vlachopulos
mvlachopulos@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

Synology DS716+II DiskStation

 
Synology DS716+II DiskStation
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 21 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
Synology DS716+II DiskStation
 
Objednací kód7311919
Part No.

DS716+II

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Synology DS716+II DiskStation


Ideální NAS server pro rozvíjející se firmy

DS716+II je ideální kombinací rozšiřitelnosti, výkonnosti a všestrannosti. Umožňuje přenášet šifrovaná data vysokou rychlostí, převádět 4K a používat souborový systém nové generace Btrfs.


Vysokorychlostní přenos dat a systém hardwarového šifrování

DS716+II je vybaven čtyřjádrovým procesorem a systémem hardwarového šifrování AES-NI, čímž dosahuje úžasných přenosových rychlostí – i při zpracování šifrovaných dat. S aktivovanou funkcí Link Aggregation dosahuje DS716+II průměrných rychlostí pro čtení a zápis 226.1 MB/s, resp. 141.19 MB/s, zatímco při přenosu šifrovaných souborů dosahuje neuvěřitelně podobné úrovně výkonu přes 226.09 MB/s pro čtení a 138.04 MB/s pro zápis. To znamená, že data můžete zabezpečit bez dopadu na výkon.


Duální LAN porty pro podporu funkcí Failover a Link Aggregation

DS716+II je vybaven dvěma Ethernet porty podporujícími funkce Failover a Link Aggregation, což zajišťuje nepřetržité využití sítě i tehdy, pokud na jednom portu dojde k poruše LAN připojení, což snižuje možnost výpadku služeb a nákladných prostojů. Funkce Link Aggregation vylepšuje rychlost připojení ve srovnání s jedním síťovým kabelem nebo portem.


Snadná instalace, bezproblémová údržba

Snadná instalace a podpora výměny pevných disků za provozu zajišťují snadnou údržbu a nepřetržitý provoz služeb v případě, kdy je třeba vyměnit pevný disk. Zařízení DS716+II navíc využívá systém pasivního chlazení, čímž omezuje závislost na vyhrazeném chladícím ventilátoru procesoru a snižuje riziko závažných poruch.


USB 3.0 a eSATA zajišťují rychlé přenosy na externí úložiště

DS716+II se pyšní porty USB 3.0 a eSATA, které umožňují připojení k různým druhům externích úložných zařízení a zajišťují rychlý a efektivní přenos souborů. Podpora USB 3.0 nabízí rychlost přenosu dat až 5 Gb/s (cca 10x více než USB 2.0), což znamená, že je rychlejší v oblasti přenosu dat na externí pevní disky a spotřebovává méně energie.


Převzorkování videa 4K Ultra HD

DS716+II je vybaven převodním systémem s hardwarovou akcelerací a umožňuje streamovat H.264 K4 nebo 1080p videa v požadovaném formátu do televize s vysokým rozlišením, přehrávačů digitálních médií, mobilních setů a počítačů, takže sledování videí je snadné bez nutnosti instalace přehrávače třetích stran.*


Vítězný operační systém – DiskStation Manager

Synology DiskStation Manager (DSM) je elegantní prohlížečový operační systém používaný na všech zařízeních DiskStation a RackStation, což vám usnadní správu vašeho Synology NAS serveru. Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní je v DSM přístup k vašim datům a jejich sdílení lepší a jednodušší. Centrum balíčků Synology vám umožní stahovat a instalovat užitečné přídavné balíčky šité na míru jednotlivcům i firmám, což učiní váš život zábavnější a práci produktivnější.


Bezproblémový úložný systém pro prostředí virtualizace

DS716+II znamená bezproblémový úložný systém pro prostředí virtualizace, včetně VMware, Citrix a Microsoft Hyper-V. Díky VMware vSphere® a integraci VAAI napomáhá DS716+II snížit rozsah úložných operací a optimalizuje výpočetní výkon v prostředích VMware. Podpora Windows ODX urychluje práci s daty díky menšímu rozsahu přenášených dat. iSCSI také umožňuje malým a středním podnikům konsolidovat úložiště do úložných polí v datovém centru, zatímco hostitelé je budou využívat tak, jako by šlo o místní disky.


Snadné začlenění do firemního prostředí

Podpora Windows AD, LDAP a důvěryhodných domén v DS716+II umožňuje bezproblémovou integraci účtů. Pomocí funkce Složka uživatele lze pro každý uživatelský účet automaticky vytvořit složku „home“, která správcům snižuje čas a náklady vynaložené na opakované vytváření složky „home“ pro všechny účty. Podpora Windows ACL v DS716+II poskytuje správcům systémů mnohem preciznější kontrolu přístupu a efektivní nastavení oprávnění k souborům a složkám na DS716+II prostřednictvím známého uživatelského rozhraní Windows. Kompatibilita DS716+II s nejdůležitějšími protokoly snižuje náročnost správy serveru a zvyšuje tak efektivitu správy systému.


Optimalizujte správu úložiště

Díky Synology Storage Manager umožňuje DS716+II flexibilní rozsah a využití úložného systému. Synology Hybrid RAID (SHR) umožňuje optimální nastavení RAID, které poskytuje redundantní ochranu dat. Další funkce, jako např. vícenásobné svazky na jednom RAID a Global Hot Spare, také značně usnadňují správu a hodí se pro jakékoli prostředí.


Synology CMS (Systém centralizované správy)

Podnikům, které používají více než jeden Synology NAS server, a jejich počítačovým správcům systém CMS umožňuje flexibilně a pohodlně spravovat vše potřebné z jednoho místa. Pomocí jednoduchého rozhraní máte podrobný přehled o spotřebě zdrojů a záznamech, což vám umožní zjistit včas jakýkoli problém. S pomocí nastavení skupinových pravidel lze v CMS vaše denní úkoly dále zlepšit. Jakmile je NAS připojen do skupiny, přejímá automaticky její pravidla a bez zvláštního nastavení podle nich pracuje.


Nejkompatibilnější sdílení

Využijte snadného sdílení souborů napříč platformami Windows®, Mac® a Linux®, pro něž DS716+II nabízí komplexní podporu síťových protokolů včetně FTP, SMB2, AFP, NFS a WebDAV. Díky integraci Windows AD a LDAP lze DS716+II bez problémů začlenit do jakéhokoli existujícího síťového prostředí – správci systémů tak nemusejí udržovat dvě sady přihlašovacích údajů. Díky funkci Odpadkového koše podporovaného v AFP, CIFS, File Station a WebDAV se rovněž nemusíte obávat o chybějící soubory. Soubory odstraněné ve sdílené složce se automaticky přesunou do Odpadkového koše.


Efektivní možnosti zálohování

Synology DS716+II lze využít jako centralizované umístění pro zálohy. Vše na svém počítači můžete zálohovat přímo na Synology NAS pomocí Cloud Station Backup, ať používáte Windows nebo Mac. Kdykoli nějaký soubor změníte, zazálohují se tyto změny automaticky na DS716+II. Uživatelé Mac mohou využít také podpory původní aplikace Apple® Time Machine. Svoje data na DS716+II můžete zálohovat také na jiné zařízení DiskStation, rsync servery, externí disky nebo cloud služby Amazon® S3, Glacier, Microsoft Azure, SFR nebo hicloud. Synology Hyper Backup vám umožňuje úkoly zálohování naplánovat, obnovit server do určitého časového okamžiku a zároveň minimalizovat potřebu úložného prostoru a času na zpracování tím, že ukládá pouze konkrétní blok dat, který byl mezi verzemi změněn.


Zajištění provozu firem bez výpadků

Důležitým cílem v podnikání je dostupnost bez výpadků. DS716+II podporuje technologii Synology High Availability (SHA), která spojuje aktivní a pasivní server do jednoho clusteru, v němž je jeden server neustále zrcadlen na druhý. Mechanismus Heartbeat detekuje pravidelné „heartbeat“ spojení mezi dvěma servery. Pokud na hlavním serveru dojde k neočekávanému výpadku, pasivní server okamžitě převezme pozici. Více LAN portů v DS716+II také zajišťuje redundanci v případě neočekávaného výpadku sítě.


Zvyšte produktivitu firmy pomocí cloud systémů

Kompletní cloudový systém DS716+II vám umožňuje vytvořit snadno svůj vlastní privátní cloud. Cloud Station je ideální balíček pro synchronizaci souborů na různých zařízeních. Soubory lze upravovat v offline režimu a později je synchronizovat na Cloud Station, kde se uchovává až 32 starších verzí, což vám umožňuje obnovit soubory na předchozí verzi nebo obnovit smazané soubory. Díky mobilní aplikaci DS cloud je jakákoli změna souboru automaticky synchronizována na vaše chytré telefony a tablety. Distribuované podniky mohou použít obousměrnou synchronizaci Synology mezi různými zařízeními DiskStation a zajistit tak zaměstnancům na různých místech sdílení stejných informací v reálném čase. Správci počítačů mohou vybrat jednotlivé složky pro synchronizaci na různá zařízení, ručně či automaticky podle formátu a velikosti souboru. Složky synchronizované pomocí Cloud Station na DSM lze šifrovat – bez vašeho soukromého klíče nebude mít nikdo k jejich obsahu přístup.


Chraňte svoje data

DS716+II nabízí pokročilá bezpečnostní opatření, která vás chrání před potenciálními bezpečnostními dírami. Bezpečnostní poradce kontroluje systémová nastavení, délku hesla, síťová nastavení a odstraní potenciální malware. AppArmor blokuje přístup nebezpečných programů k nepovoleným systémovým zdrojům. Můžete též nastavit úroveň důvěryhodnosti v Centru balíčků a vyhnout se tak instalacím balíčků z nedůvěryhodných zdrojů, čímž svůj NAS zabezpečíte před neznámými nebo změněnými soubory s balíčky. DS716+II dále nabízí další bezpečnostní doplňky, např. AES šifrování, dvoustupňové ověřování, seznam blokovaných a povolených IP adres, balíčky Antivirus, firewall a prevenci útoku DoS.

Zabezpečení sítě

Antivir

256 hardwarové šiforvání

Dvoustupňové ověřování

Úrověn důvěryhodnosti


Ekologicky šetrný NAS server

Všechny Synology NAS servery jsou navrženy s ohledem na úsporu energie. DS716+II spotřebová pouze 9.50W při hibernaci HDD a 19.14W při přístupu. Podpora funkce Probuzení přes LAN/WAN a plánované zapnutí a vypnutí ještě více snižují spotřebu energie a provozní náklady. Společnost Synology si uvědomuje svoji globální zodpovědnost a všechny její produkty jsou vyrobeny z RoHS kompatibilních částí a jsou zabaleny do recyklovatelných obalů.

* Hodnoty spotřeby energie se mohou lišit v závislosti na prostředí.


 

Fotogalerie Synology DS716+II DiskStation

Parametry a specifikace:

Disk

Obsahuje disk: 
ne
Typ disku: 
SSD, HDD
Formát disku: 
2,5
Max. počet disků: 
2
Počet 3,5" pozic interních: 
2 (kompatibilní s 2.5")
Max. kapacita zařízení [TB]: 
20
Systém souborů (externí): 
EXT4, FAT, EXT3, NTFS
Systém souborů (interní): 
BTRFS, EXT4

Disková pole

RAID 0: 
ano
RAID 1: 
ano

Funkce

DLNA: 
ano
VPN: 
ano
Cloud Sync: 
ano
iSCSI: 
ano
Podpora IP kamer: 
ano

Fyzické charakteristiky

Barva: 
černá
Výška [mm]: 
157
Šířka [mm]: 
103,5
Hloubka [mm]: 
232
Hmotnost [kg]: 
1,75

Hlučnost

Hlučnost při zátěži [dB]: 
18

Napájení a spotřeba

Spotřeba v klidu [W]: 
9,5
Spotřeba při zátěži [W]: 
19,14

Operační paměť

Typ paměti: 
DDR3
Velikost paměti [MB]: 
2048

Procesor

Model procesoru: 
Intel Celeron N3160
Počet jader procesoru: 
4
Frekvence procesoru [GHz]: 
1,6
Max. frekvence procesoru [GHz]: 
2,24

Rozhraní

USB 3.0: 
ano
Počet portů USB 3.0: 
3
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
1
eSATA: 
ano
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
Elektrodotace
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše