Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 

Synology DS416slim DiskStation (pouze 2.5 HDD )

 
Synology DS416slim DiskStation (pouze 2.5 HDD )
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 14 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
Synology DS416slim DiskStation (pouze 2.5 HDD )
Objednací kód7312437
Part No.

DS416slim

Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena + RP 6 855 Kč + 3 
ověřit dostupnost
­ 9 299,- Kč 
Cena nyní: 8 299,- Kč 

6 859 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Synology DS416slim DiskStation (pouze 2.5 HDD )


Malé rozměry, ale velké možnosti.

DS416slim je 4šachtový NAS server pro 2.5" disky určený domácím uživatelům a profesionálům, kteří hledají kompaktní, energeticky úsporný a snadno přenosný úložný systém. Pojme až čtyři disky a nabízí všechny nezbytné služby k zvýšení produktivity práce a zajištění komplexního systému multimediálního centra.


Vysoká výkonnost a systém šifrování

DS416slim se vyznačuje dvoujádrovou CPU jednotkou, vyhrazeným systémem šifrování a 512 MB DDR3 RAM. S aktivovanou funkcí Link Aggregation dosahuje DS416slim rychlosti až 194,21 MB/s pro čtení a 77,91 MB/s pro zápis. Při čtení přes jediný Gigabit LAN dosahuje rychlosti až 112,14 MB/s.


Duální LAN rozhraní s podporou funkcí Failover a Link Aggregation

DS416slim je vybaven duálními LAN porty, což zajišťuje síťové služby bez přerušení v případě, že jedno LAN připojení selže, a snižuje riziko výpadku sítě. Funkce Link Aggregation využívá duálních LAN portů k zvýšení rychlosti připojení až nad limit jakéhokoli kabelu nebo portu.


Bezproblémová instalace disku a rychlá výměna ventilátoru

Díky oddělitelnému modulu ventilátoru je v DS416slim výměna nebo čištění ventilátoru snazší než kdy předtím. Zasouvací přihrádky disků kromě toho umožňují rychlou a snadnou instalaci disků. Díky tomu lze snadno udržovat zařízení DS416slim po celou dobu čisté a spolehlivě funkční.


Velmi kompaktní i funkční

Model DS416slim váží méně než 700 g a lze jej snadno přenášet a využívat jako místní souborové a zálohovací servery při zapojení mimo pracoviště. Navzdory své veliké kompaktnosti do něj lze umístit až 8 TB hrubých dat a obsahuje též dva USB 3.0 porty pro rychlé zálohování z externích disků.


Vítězný operační systém – DiskStation Manager

Synology DiskStation Manager (DSM) je elegantní prohlížečový operační systém používaný na všech zařízeních DiskStation a RackStation, což vám usnadní správu vašeho Synology NAS serveru. Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní je v DSM přístup k vašim datům a jejich sdílení lepší a jednodušší. Centrum balíčků Synology vám umožní stahovat a instalovat užitečné přídavné balíčky šité na míru jednotlivcům i firmám, což učiní váš život zábavnější a práci produktivnější.


Připojení k vašim datům snadno a rychle

Cílem Synology je umožnit vám co nejpraktičtější využití všech služeb na DS416slim. Díky Synology QuickConnect nemusíte řešit složité nastavení DDNS. QuickConnect vás zbaví složitého nastavení routeru a přesměrování portů, takže vaše soubory pro práci i zábavu budou okamžitě dostupné z kteréhokoli počítače, notebooku nebo mobilního zařízení bez dodatečných poplatků.


Vaše nejlepší centrum souborů

File Station je rychlý a bezpečný nástroj pro sdílení a správu vašich souborů uložených na DS416slim. Svoje data nahrajete ze svého Mac nebo PC pouhým přetáhnutím. Rozšířené filtry umožňují snadné vyhledávání dokumentů, fotografií nebo videí. Vestavěný FTP nebo e-mailový klient v DS416slim vám umožní snadno třídit a sdílet soubory pomocí pokročilé webové aplikace. Soubory a složky můžete s ostatními sdílet i pouhým odesláním odkazu. Soubory jsou dostupné na mobilních zařízeních pomocí doprovodné mobilní aplikace DS file. HTTPS, SSL/TLS šifrování a datum vypršení platnosti odkazu pak zajišťují, že sdílení souborů přes internet je zcela bezpečné.


Nejkompatibilnější sdílení

Využijte snadného sdílení souborů napříč platformami Windows®, Mac® a Linux®, pro něž DS416slim nabízí komplexní podporu síťových protokolů včetně FTP, SMB2, AFP, NFS a WebDAV. Díky integraci Windows AD a LDAP lze DS416slim bez problémů začlenit do jakéhokoli existujícího síťového prostředí – správci systémů tak nemusejí udržovat dvě sady přihlašovacích údajů. Díky funkci Odpadkového koše podporovaného v AFP, CIFS, File Station a WebDAV se rovněž nemusíte obávat o chybějící soubory. Soubory odstraněné ve sdílené složce se automaticky přesunou do Odpadkového koše.


Zálohování dat různými způsoby

Synology DS416slim lze využít jako centralizované umístění pro zálohy. Vše na svém počítači můžete zálohovat přímo na Synology NAS pomocí Cloud Station Backup, ať používáte Windows nebo Mac. Kdykoli nějaký soubor změníte, zazálohují se tyto změny automaticky na DS416slim. Uživatelé Mac mohou využít také podpory původní aplikace Apple® Time Machine. Svoje data na DS416slim můžete zálohovat také na jiné zařízení DiskStation, rsync servery, externí disky nebo cloud služby Amazon® S3, Glacier, Microsoft Azure, SFR nebo hicloud. Synology Hyper Backup vám umožňuje úkoly zálohování naplánovat, obnovit server do určitého časového okamžiku a zároveň minimalizovat potřebu úložného prostoru a času na zpracování tím, že ukládá pouze konkrétní blok dat, který byl mezi verzemi změněn.


Kdykoli dostupné soubory díky službě cloud

DS416slim vám přináší kompletní cloud službu. Cloud Station vám umožní synchronizovat soubory mezi zařízeními DiskStation a vícero zařízeními včetně Windows PC, Mac, Linux, iOS, Android a dále též mobilními zařízeními Windows, přičemž obousměrná synchronizace umožňuje synchronizaci mezi různými zařízeními DiskStation. Díky Cloud Sync můžete svoje zařízení DiskStation synchronizovat i s Amazon Cloud Drive, Google Drive, Microsoft OneDrive, Dropbox, Box, Baidu Cloud a dalšími – vytvoříte si vlastní hybridní cloud pro flexibilnější ukládání a prevenci ztráty dat.


Využijte multimediální knihovnu

DS416slim můžete využít jako ústřední platformu pro organizaci, zálohování a sdílení sbírek fotografií, hudby a videa. Díky jednoduchému a elegantnímu rozhraní a balíčkům Synology – Photo Station, Audio Station a Video Station – si můžete snadno a bez problémů vytvořit centrum zábavy. Jelikož vše je uloženo na DS416slim, můžete si uspořádat obsah podle svého a nemusíte se obávat dodatečných měsíčních poplatků za úložnou kapacitu. Svoje digitální sbírky můžete navíc s ostatními sdílet pomocí jednoduchého odkazu.

Photo Station

Video Station

Audio Station


Přehrávání obsahu na vaši televizi

DS416slim je velmi kompatibilní s ostatními zařízeními, umožňuje vám spravovat a využívat digitální obsah s zařízeními, která již vlastníte: počítače, mobilní zařízení, televize, DLNA zařízení a stereozařízení. Synology nabízí nejnovější podporu pro televizní přehrávání včetně Samsung TV, Roku přehrávače, Apple TV a Google Chromecast, takže digitální obsah uložený na DS416slim můžete snadno přehrávat na své širokoúhlé televizi.

Samsung TV

Apple TV

Chromecast

Roku


Buďte mobilní díky našim aplikacím

Synology vyvíjí všestranné mobilní aplikace – MailPlus, DS note, DS audio, DS video, DS photo+, DS cloud, DS file, DS download a DS cam – které vám umožní spravovat obsah svého DS416slim na chytrých telefonech a tabletech. QuickConnect znamená zjednodušení práce v síti, neboť odstraňuje konfigurování routeru nebo přesměrování portů. Díky mobilním aplikacím Synology jsou vaše multimediální sbírka i pracovní soubory stále na cestách.


Ekologicky šetrný NAS server

Všechny Synology NAS servery jsou navrženy s ohledem na úsporu energie. DS416slim spotřebová pouze 11.63W při hibernaci HDD a 17.17W při přístupu*. Speciální ventilátor a systém chytrého proudění vzduchu v DS416slim udržují nepřetržité chlazení systému, zatímco vzhled pohlcující hluk jej dělá tišším než PC. Společnost Synology si uvědomuje svoji globální zodpovědnost a všechny její produkty jsou vyrobeny z RoHS kompatibilních částí a jsou zabaleny do recyklovatelných obalů.

* Hodnoty spotřeby energie se mohou lišit v závislosti na prostředí.


 

Fotogalerie Synology DS416slim DiskStation (pouze 2.5 HDD )

Parametry a specifikace:

Disk

Obsahuje disk: 
ne
Max. počet disků: 
4
Max. kapacita zařízení [TB]: 
8

Disková pole

JBOD: 
ano
RAID 0: 
ano
RAID 1: 
ano
RAID 5: 
ano
RAID 6: 
ano
RAID 10: 
ano

Funkce

DLNA: 
ano
FTP server: 
ano
Cloud Sync: 
ano
iSCSI: 
ano
iTunes: 
ano
Podpora IP kamer: 
ano

Fyzické charakteristiky

Barva: 
černá
Výška [mm]: 
120
Šířka [mm]: 
105
Hloubka [mm]: 
142
Hmotnost [g]: 
660
Hmotnost [kg]: 
0,66

Napájení a spotřeba

Spotřeba při zátěži [W]: 
17,2

Procesor

Model procesoru: 
Marvell Armada-385
Frekvence procesoru [GHz]: 
1

Rozhraní

USB 3.0: 
ano
Počet portů USB 3.0: 
3
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
2
Připojení: 
LAN, RJ45, USB 3.0
Rozhraní: 
LAN, RJ45, USB 3.0

Rychlosti čtení a zápisu

Max. rychlost čtení [MB/s]: 
194
Max. rychlost zápisu [MB/s]: 
77

Řadiče

RAID: 
10, 0, 1, 5, 6, JBOD
Stránky výrobce:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
Elektrodotace
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše