Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 
 

Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Michal Vlachopulos
mvlachopulos@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

Synology DS416j DiskStation

 
Synology DS416j DiskStation
 
 
-19%
 
 
Splátková kalkulačka již od 13 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
Výkonný 4šachtový NAS za přijatelnou cenu. Ideální pro domácnosti a osobní uživatele pro sdílení dat a práci s multiméd
 
Objednací kód7312513
Part No.

DS416j

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

DiskStation DS416j


Výkonný 4šachtový NAS za přijatelnou cenu. Ideální pro domácnosti a osobní uživatele pro sdílení dat a práci s multimédii.

Díky vysoké výkonnosti a mnoha přídavným aplikacím je model DS416j cenově příznivý a nabízí domácnostem i osobním uživatelům optimální možnost, jak vybudovat ideální domácí centrum ukládání a zábavy.


Dvoujádrová CPU jednotka se systémem hardwarového šifrování

DS416j je vybaven dvoujádrovou CPU jednotkou a dosahuje průměrné rychlosti přes 112,82 MB/s pro čtení a 101,2 MB/s pro zápis při konfiguraci RAID 5 v prostředí Windows®, což je zvýšení rychlosti zápisu ve srovnání se svým předchůdcem o 37,33 %.1 Kromě toho se DS416j se šifrovacím systémem ve srovnání s pouze softwarovým šifrováním vyznačuje vyšší výkonností.


Vestavěný koprocesor zlepšuje zpracování multimédií

DS416j je vybaven vestavěným koprocesorem, což domácnostem i osobním uživatelům přinese možnost optimálního využití multimédií. Vestavěný koprocesor zvyšuje celkovou výkonnost hlavní CPU jednotky a obzvláště je prospěšný pro rychlejší vytváření miniatur při nahrávání velkého množství fotografií nebo videí.


USB 3.0 zvyšuje přenosové rychlosti

DS416j je vybaven portem USB 3.0, který umožňuje připojení k různým druhům externích úložných zařízení a zajišťuje rychlý a efektivní přenos souborů. Podpora USB 3.0 nabízí rychlost přenosu dat až 5 Gb/s (cca 10x více než USB 2.0), což znamená, že je rychlejší v oblasti přenosu dat na externí pevní disky a spotřebovává méně energie.


Důmyslné čtyřúrovňové ovládání jasu předních LED

DS416j je vybaven flexibilními LED indikátory, takže přední LED zajišťují díky čtyřstupňovému ovládání a nastavení příjemný jas, což vám umožňuje flexibilně nastavit jejich intenzitu podle potřeb okolního prostředí.


Vítězný operační systém – DiskStation Manager

Synology DiskStation Manager (DSM) je elegantní prohlížečový operační systém používaný na všech zařízeních DiskStation a RackStation, což vám usnadní správu vašeho Synology NAS serveru. Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní je v DSM přístup k vašim datům a jejich sdílení lepší a jednodušší. Centrum balíčků Synology vám umožní stahovat a instalovat užitečné přídavné balíčky šité na míru jednotlivcům i firmám, což učiní váš život zábavnější a práci produktivnější.


Nejkompatibilnější sdílení

Využijte snadného sdílení souborů napříč platformami Windows®, Mac® a Linux®, pro něž DS416j nabízí komplexní podporu síťových protokolů včetně FTP, SMB2, AFP, NFS a WebDAV. Díky integraci Windows AD a LDAP lze DS416j bez problémů začlenit do jakéhokoli existujícího síťového prostředí – správci systémů tak nemusejí udržovat dvě sady přihlašovacích údajů. Díky funkci Odpadkového koše podporovaného v AFP, CIFS, File Station a WebDAV se rovněž nemusíte obávat o chybějící soubory. Soubory odstraněné ve sdílené složce se automaticky přesunou do Odpadkového koše.


Efektivní možnosti zálohování

Synology DS416j lze využít jako centralizované umístění pro zálohy. Vše na svém počítači můžete zálohovat přímo na Synology NAS pomocí Cloud Station Backup, ať používáte Windows nebo Mac. Kdykoli nějaký soubor změníte, zazálohují se tyto změny automaticky na DS416j. Uživatelé Mac mohou využít také podpory původní aplikace Apple® Time Machine. Svoje data na DS416j můžete zálohovat také na jiné zařízení DiskStation, rsync servery, externí disky nebo cloud služby Amazon® S3, Glacier, Microsoft Azure, SFR nebo hicloud. Synology Hyper Backup vám umožňuje úkoly zálohování naplánovat, obnovit server do určitého časového okamžiku a zároveň minimalizovat potřebu úložného prostoru a času na zpracování tím, že ukládá pouze konkrétní blok dat, který byl mezi verzemi změněn.


Certifikovaný mediální server DLNA

Jako plně DLNA certifikovaný digitální mediální server DMS může DS416j sloužit jako váš primární mediální server se schopností hostovat digitální multimediální obsah pro místní nebo vzdálené přehrávání. Po připojení k routeru DS416j přenáší hudbu, fotografie a videa na DLNA kompatibilní zařízení, jako např. DLNA televize nebo herní konzole bez nutnosti nastavení předem. Můžete též procházet a vybírat obsah DS416j s využitím DS audio a určit DLNA přehrávač v rámci stejné místní sítě pro jeho přehrávání.


Přehrávání obsahu na vaši televizi

DS416j je velmi kompatibilní s ostatními zařízeními, umožňuje vám spravovat a využívat digitální obsah s zařízeními, která již vlastníte: počítače, mobilní zařízení, televize, DLNA zařízení a stereozařízení. Synology nabízí nejnovější podporu pro televizní přehrávání včetně Samsung TV, Roku přehrávače, Apple TV a Google Chromecast, takže digitální obsah uložený na DS416j můžete snadno přehrávat na své širokoúhlé televizi.

Samsung TV

Apple TV

Chromecast

Roku


Kdykoli dostupné soubory díky službě cloud

DS416j vám přináší kompletní cloud službu. Cloud Station vám umožní synchronizovat soubory mezi zařízeními DiskStation a vícero zařízeními včetně Windows PC, Mac, Linux, iOS, Android a dále též mobilními zařízeními Windows, přičemž obousměrná synchronizace umožňuje synchronizaci mezi různými zařízeními DiskStation. Díky Cloud Sync můžete svoje zařízení DiskStation synchronizovat i s Amazon Cloud Drive, Google Drive, Microsoft OneDrive, Dropbox, Box, Baidu Cloud a dalšími – vytvoříte si vlastní hybridní cloud pro flexibilnější ukládání a prevenci ztráty dat.


Připojení k vašim datům snadno a rychle

Cílem Synology je umožnit vám co nejpraktičtější využití všech služeb na DS416j. Díky Synology QuickConnect nemusíte řešit složité nastavení DDNS. QuickConnect vás zbaví složitého nastavení routeru a přesměrování portů, takže vaše soubory pro práci i zábavu budou okamžitě dostupné z kteréhokoli počítače, notebooku nebo mobilního zařízení bez dodatečných poplatků.


Buďte mobilní díky našim aplikacím

Synology vyvíjí všestranné mobilní aplikace – MailPlus, DS note, DS audio, DS video, DS photo+, DS cloud, DS file, DS download a DS cam – které vám umožní spravovat obsah svého DS416j na chytrých telefonech a tabletech. QuickConnect znamená zjednodušení práce v síti, neboť odstraňuje konfigurování routeru nebo přesměrování portů. Díky mobilním aplikacím Synology jsou vaše multimediální sbírka i pracovní soubory stále na cestách.


Ekologicky šetrný NAS server

Všechny Synology NAS servery jsou navrženy s ohledem na úsporu energie. DS416j spotřebová pouze 12.75W při hibernaci HDD a 21.6W při přístupu*. Speciální ventilátor a systém chytrého proudění vzduchu v DS416j udržují nepřetržité chlazení systému, zatímco vzhled pohlcující hluk jej dělá tišším než PC. Společnost Synology si uvědomuje svoji globální zodpovědnost a všechny její produkty jsou vyrobeny z RoHS kompatibilních částí a jsou zabaleny do recyklovatelných obalů.

* Hodnoty spotřeby energie se mohou lišit v závislosti na prostředí.


 

Fotogalerie Synology DS416j DiskStation

Parametry a specifikace:

Disk

Obsahuje disk: 
ne
Typ disku: 
SSD, HDD
Formát disku: 
2,5, 3,5
Max. počet disků: 
4
Max. kapacita zařízení [TB]: 
32
Systém souborů (externí): 
EXT4, FAT, EXT3, NTFS, HFS+
Systém souborů (interní): 
EXT4

Disková pole

JBOD: 
ano
RAID 0: 
ano
RAID 5: 
ano
RAID 6: 
ano
RAID 10: 
ano
RAID 5 + Hot Spare: 
ano
RAID 6 + Hot Spare: 
ano

Funkce

DLNA: 
ano
iTunes: 
ano

Fyzické charakteristiky

Barva: 
černá

Procesor

Model procesoru: 
Marvell
Počet jader procesoru: 
2
Frekvence procesoru [GHz]: 
1,3

Rozhraní

USB 2.0: 
ano
Počet portů USB 2.0: 
1
USB 3.0: 
ano
Počet portů USB 3.0: 
1
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
1
Připojení: 
RJ45
Stránky výrobce:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 
DS 416j maximální kapacita
El, 31.10.2018 9:27:00

Je možné v tomhle NAS použít disky WD RED 10 TB ?

Michal Vlachopulos - T.S.Bohemia a.s. (produktový manažer), 31.10.2018 10:24:00

bohužel tento produkt již výrobce nenabízí

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
Splatky bez navyseni
Elektrodotace
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše