Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 

Synology DS3615xs DiskStation

 
Synology DS3615xs DiskStation
 
 
-29%
 
 
Splátková kalkulačka již od 100 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
Synology DS3615xs DiskStation
Objednací kód6312314
Part No.

DS3615xs

Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena + RP 49 442 Kč + 3 
ověřit dostupnost
­ 84 578,- Kč 
Cena nyní: 59 829,- Kč 

49 446 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Ideální výkon

DS3615xs dosahuje propustnosti až 2 351.23 MB/s pro čtení a 236 353.92 IOPS pro čtení1. DS3615xs je osazen 4 GB RAM s možností rozšíření až na 32 GB ECC RAM, což umožňuje zajistit firmám přesnost dat a též nadprůměrný výkon.

Systém hardwarového šifrování zvyšuje přenosové rychlosti

Šifrování dat je pro správnou politiku zabezpečení nezbytné. DS3615xs je vybaven vyhrazeným systémem hardwarového šifrování, což z něj činí ideální digitální úschovnu citlivých dat; soubory a složky jsou šifrovány za chodu a přenášeny bez znatelného poklesu výkonu. DS3615xs dosahuje při přenosu šifrovaných dat rychlosti 2 282.38 MB/s.

Velké možnosti rozšíření až na 36 disků

Díky 12 přihrádkám HDD a možností přidání až dvou rozšiřujících jednotek Synology DX12152 tak DS3615xs nabízí možnost snadného rozšíření jednoho svazku až na 108 TB za chodu s hrubou úložnou kapacitou 216 TB3. Když se přiblížíte limitům úložní kapacity systému Synology DS3615xs, lze ji díky podpoře až 36 HDD nebo SSD snadno rozšířit. DS3615xs podnikům poskytuje flexibilní kapacitu a vyvážený výkon vyhovující potřebám různých aplikací a procesů.

Podpora 10GbE a SATA III 6 Gb/s

Kromě výchozích 4gigabitových portů obsahuje DS3615xs jeden slot PCI Express Gen3 x8 umožňující instalaci 10GbE karet síťového rozhraní pro maximalizaci šířky pásma systému. Díky standardní podpoře SATA III 6 Gb/s DS3615xs zajišťuje optimální zpracování dat při velkém vytížení systému.

Technologie SSD mezipaměti

DS3615xs umožňuje kombinací pevných disků a SSD mezipamětí účinně zvýšit propustnost s minimalizací nákladů na gigabyte. DS3615xs plně podporuje SSD mezipaměť pro čtení i zápis, což výrazně snižuje čekací doby I/O operací bez dopadu na váš rozpočet. I s malou počáteční investicí mohou podnikatelé výrazně zvýšit výkonnost svého serveru.

5letá záruka

Produkt Synology DS3615xs je kryt 5letou omezenou zárukou společnosti Synology. Díky plné technické podpoře a službě výměny hardwaru 5letá záruka vaší firmě maximalizuje návratnost investice. Po celou dobu záruky budete mít k dispozici úplnou technickou podporu přes e-mail nebo telefon.

Služba Synology Replacement Service (SRS)

Služba Synology Replacement Service (SRS)* nabízí zasílání náhradních jednotek zdarma již následující pracovní den. Služba SRS může urychlit proces výměny vadných produktů a minimalizovat výpadky služeb.
* Dostupné pouze v některých zemích.

Vítězný operační systém – DiskStation Manager

Synology DiskStation Manager (DSM) je elegantní prohlížečový operační systém používaný na všech zařízeních DiskStation a RackStation, což vám usnadní správu vašeho Synology NAS serveru. Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní je v DSM přístup k vašim datům a jejich sdílení lepší a jednodušší. Centrum balíčků Synology vám umožní stahovat a instalovat užitečné přídavné balíčky šité na míru jednotlivcům i firmám, což učiní váš život zábavnější a práci produktivnější.

Snadné začlenění do firemního prostředí

Podpora Windows AD, LDAP a důvěryhodných domén v DS3615xs umožňuje bezproblémovou integraci účtů. Pomocí funkce Složka uživatele lze pro každý uživatelský účet automaticky vytvořit složku „home“, která správcům snižuje čas a náklady vynaložené na opakované vytváření složky „home“ pro všechny účty. Podpora Windows ACL v DS3615xs poskytuje správcům systémů mnohem preciznější kontrolu přístupu a efektivní nastavení oprávnění k souborům a složkám na DS3615xs prostřednictvím známého uživatelského rozhraní Windows. Kompatibilita DS3615xs s nejdůležitějšími protokoly snižuje náročnost správy serveru a zvyšuje tak efektivitu správy systému.

Bezproblémový úložný systém pro prostředí virtualizace

DS3615xs znamená bezproblémový úložný systém pro prostředí virtualizace, včetně VMware, Citrix a Microsoft Hyper-V. Díky VMware vSphere® 5 a integraci VAAI napomáhá DS3615xs snížit rozsah úložných operací a optimalizuje výpočetní výkon v prostředích VMware. Podpora Windows ODX urychluje práci s daty díky menšímu rozsahu přenášených dat. iSCSI také umožňuje malým a středním podnikům konsolidovat úložiště do úložných polí v datovém centru, zatímco hostitelé je budou využívat tak, jako by šlo o místní disky.

Jednotný úložný systém

DS3615xs podnikům umožňuje nákladově efektivní řízení více protokolů dat, a to integrací úložiště na úrovni souborů (NAS) a na úrovni bloků (SAN) do jednotného úložného systému. Soubory lze bez problémů sdílet přes platformy Windows®, Mac® a Linux® díky komplexní podpoře síťových protokolů (CIFS/SMB, AFP a NFS). DS3615xs představuje cenově dostupný iSCSI systém, který velkým umožňuje konsolidaci úložiště do úložných polí v datovém centru. Díky thin provisioning dostupnému na úrovni souborů pro iSCSI LUN jednotky můžete maximalizovat využití úložiště pomocí nadměrné kapacity a úložného prostoru rostoucího podle potřeby.

Ochrana pomocí zálohování LUN, momentky a klonování

S DS3615xs je přesunování a kopírování dat ve virtuálním prostředí ještě snazší díky funkcím LUN Backup, LUN Snapshot a LUN Clone. DS3615xs nabízí zálohování iSCSI LUN na úrovni úložiště bez dodatečných nákladů. Synology LUN Clone a LUN Snapshot zabírají pouze 1 tisícinu původní velikosti, což značně optimalizuje využití úložiště. Funkce Synology LUN Snapshot navíc umožňuje vytvořit pro každý LUN až 256 momentek k určitému okamžiku v čase, aniž by to ovlivnilo výkonnost systému. Díky lepší podpoře serverů v prostředí VMware vSphere nebo Windows mají správci počítačů zaručenou integritu stavu VM a zachování úplnosti dat prostřednictvím konsistentních momentek aplikací.

Synology CMS (Systém centralizované správy)

Podnikům, které používají více než jeden Synology NAS server, a jejich počítačovým správcům systém CMS umožňuje flexibilně a pohodlně spravovat vše potřebné z jednoho místa. Pomocí jednoduchého rozhraní máte podrobný přehled o spotřebě zdrojů a záznamech, což vám umožní zjistit včas jakýkoli problém. S pomocí nastavení skupinových pravidel lze v CMS vaše denní úkoly dále zlepšit. Jakmile je NAS připojen do skupiny, přejímá automaticky její pravidla a bez zvláštního nastavení podle nich pracuje.

Zvyšte produktivitu firmy pomocí cloud systémů

Kompletní cloudový systém DS3615xs vám umožňuje vytvořit snadno svůj vlastní cloud. Cloud Station je ideální balíček pro synchronizaci souborů mezi vícero zařízeními, který navíc zajišťuje větší bezpečí důležitých dat. Soubory lze upravovat v režimu offline a později je synchronizovat s Cloud Station, kde se uchovává až 32 verzí zabraňujících přepsání souborů. Díky mobilní aplikaci DS cloud je jakákoli změna souboru automaticky synchronizována na vaše chytré telefony a tablety. Distribuované podniky mohou použít dvousměrnou synchronizaci Synology mezi různými zařízeními DiskStation a zajistit tak zaměstnancům na různých místech sdílení stejných informací v reálném čase. Správci systému mohou upravit pravidla synchronizace, např. vyjmout z synchronizace velké soubory a optimalizovat tak využití pásma připojení.

Zajištění provozu firem spolehlivě a bez výpadků

Důležitým cílem v podnikání je tak stálý provoz bez výpadků. DS3615xs nabízí technologii Synology High Availability (SHA), která spojuje aktivní a pasivní server do jednoho high-availability clusteru, v němž je jeden server neustále zrcadlen na druhý. Synchronizace sdílených složek umožňuje replikaci dat v reálném čase na jiný vzdálený Synology NAS server, což vaší firmě zajistí RTO (délka trvání obnovy dat) pro okamžité zotavení po havárii. Více LAN portů v DS3615xs také zajišťuje redundanci v případě neočekávaného výpadku sítě.

Chraňte svoje data

DS3615xs nabízí 256bitové šifrování AES na úrovni sdílení, které brání neoprávněným pokusům o přístup. Pokud vytvoříte a zašifrujete sdílenou složku, lidé bez šifrovacího klíče nemohou použít šifrovaná data, i když odeberou pevné disky z vašeho zařízení DS3615xs a zapojí je do vlastního zařízení. Dvoustupňové ověřování stupeň ochrany ještě zvýší, neboť pro přihlášení je vyžadován 6místný jednorázový kód zaslaný na vaše mobilní zařízení. DS3615xs dále nabízí další bezpečnostní doplňky, např. seznam blokovaných a povolených IP adres, balíčky Antivirus, firewall a prevenci útoku DoS. Tato rozšíření zajišťují bezpečné prostředí DSM.

 

Parametry a specifikace:

Disk

Obsahuje disk: 
ne
Typ disku: 
SSD, HDD
Formát disku: 
2,5, 3,5
Max. počet disků: 
12
Počet 3,5" pozic interních: 
12 (společné s 2.5")
Max. kapacita zařízení [TB]: 
1
Systém souborů (externí): 
NTFS, HFS+, FAT, EXT3, EXT4
Systém souborů (interní): 
EXT4

Disková pole

JBOD: 
ano
RAID 0: 
ano
RAID 1: 
ano
RAID 5: 
ano
RAID 6: 
ano
RAID 10: 
ano

Funkce

DLNA: 
ano
FTP server: 
ano
VPN: 
ano
Cloud Sync: 
ano
Databázový server: 
ano
eMule (sdílení souborů): 
ano
iSCSI: 
ano
iTunes: 
ano
Podpora IP kamer: 
ano
Print server: 
ano
Sdílení souborů (SMB, CIFS): 
ano
Torrent (Transmission): 
ano
Web server: 
ano

Fyzické charakteristiky

Barva: 
černá
Výška [mm]: 
270
Šířka [mm]: 
300
Hloubka [mm]: 
340
Hmotnost [g]: 
9800

Hlučnost

Hlučnost při zátěži [dB]: 
27,4

Napájení a spotřeba

Spotřeba v klidu [W]: 
44
Spotřeba při zátěži [W]: 
89

Operační paměť

Typ paměti: 
DDR3
Velikost paměti [MB]: 
4096

Procesor

Model procesoru: 
Intel Core i3-4130
Počet jader procesoru: 
2
Frekvence procesoru [GHz]: 
3,4

Rozhraní

USB 3.0: 
ano
Počet portů USB 3.0: 
2
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
4
Expansion Port: 
ano
Rozhraní: 
Ethernet 10/100/1000 Mbps

Rychlosti čtení a zápisu

Max. rychlost čtení [MB/s]: 
2215
Max. rychlost zápisu [MB/s]: 
1500
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
Splatky bez navyseni
XXL vyprodej
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše