Synology DS118 DiskStation
  • Synology DS118 DiskStation
  • Synology DS118 DiskStation
  • Synology DS118 DiskStation
Objednací kód: 4321426 Part No.: DS118 Základní cena + RP: 3 847 Kč + 3 
 
 
 
 
 

Synology DS118 DiskStation

 
 
 
 
Datové úložiště - externí box pro 1x 2.5/3.5" SATA HDD, CPU Realtek RTD1296 1.4GHz Quad-core, 1 GB RAM, 1x GLAN, 2x USB 3.0
Zjistit dostupnost na prodejnách
­ 4 990,- Kč 
Cena nyní: 4 659,- Kč 

3 850 Kč bez DPH

Splátky již od 233 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

DiskStation DS118

Vysoce výkonné 1šachtové zařízení NAS pro malé kanceláře a domácnosti


Univerzální, výkonný a kompaktní server úložiště

Zařízení Synology DS118 obsahuje nový 64bitový čtyřjádrový procesor, zajišťuje vynikající rychlost přenosu dat a průběžné překódování videa o rozlišení 4K s 10bitovým kodekem H.265.

CPU Paměť Výkon Přívětivé k životnímu prostředí
Čtyřjádrový 1,4GHz 1 GB DDR4 Rychlost přes 113 MB/s a 112 MB/s při sekvenčním čtení a zápisu Spotřeba energie 9,4 W při přístupu / 4,22 W v režimu spánku

Dokonalá správa a sdílení souborů

Služba File Station je rychlý a bezpečný nástroj pro správu na bázi webu, umožňující snadnou práci pomocí přetahování, aniž by bylo nutné provádět složité nastavení na počítači Mac nebo PC. Nástroje pro rozšířené hledání a filtrování umožňují snadnou organizaci a sdílení souborů. Kvůli úplné kompatibilitě podporuje zařízení DS118 následující protokoly: AFP, FTP, iSCSI, NFS, SMB a WebDAV.


Synchronizace souborů na různých zařízeních

Sada Cloud Station Suite zajišťuje synchronizaci dat v reálném čase na všech vašich zařízeních a dalších zařízeních Synology NAS. Funkce „Intelliversioning“ zachovává ty nejdůležitější verze souborů a zajišťuje tak lepší využití prostoru úložiště.


Snadný přístup k souborům pomocí funkce QuickConnect

Snadný přístup k souborům na serveru Synology NAS přes internet, aniž by vás obtěžovalo nastavování pravidel pro předávání portů, DDNS nebo jiná komplikovaná síťová nastavení. Funkce QuickConnect umožňuje připojení prostřednictvím bezpečné přizpůsobitelné adresy, takže na libovolném zařízení připojeném k internetu můžete bez dalších nákladů okamžitě získat přístup k multimediálním či pracovním souborům.


Multimediální server 4K

Přístup k vašemu oblíbenému obsahu o rozlišení 4K kdykoli a odkudkoli a přenos jeho datového proudu. Zařízení DS118 podporuje překódování videa o rozlišení 4K pomocí 10bitového kodeku H.265. Pomocí služeb Video Station a DS video můžete převádět a přehrávat videa o rozlišení 4K na libovolném počítači, mobilním zařízení nebo v jiných přehrávačích médií nepodporujících formáty Ultra HD.


 

Fotogalerie Synology DS118 DiskStation

Stránky výrobce:

http://www.synology.com


Stránky o produktu:

https://www.synology.com/cs-cz/products/DS118


 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­