Sony Alpha 7 C (A7C) tělo, černá

Objednací kód: 9312979 Part No.: ILCE7CB.CEC Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
Sony Alpha 7 C (A7C) tělo, černá
 
 
CASHBACK
 
 
 
Kompakt Full-Frame
 
 
 
 
Sony Alpha 7 C | Full-frame Mirrorless fotoaparát s výměnnými objektivy (Kompaktní a lehký, Real-time Autofocus Systém, 24.2 megapixelů, 4K video, 5-osý Stabilizační systém, velká kapacita baterie) - černá
Ověřit dostupnost

na prodejnách

56 990 Kč

47 099 Kč bez DPH

 
 

Varianty produktu

v prodeji další 1 varianta
 

Ekvivalent produktu

56 990 Kč  
 
 
 
 
 
Porovnat varianty produktu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Příslušenství

991 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

1 559 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

11 590 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

2 289 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

989 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

2 990 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

Popis produktu:

Kompaktní fotoaparát A7C typu Full-Frame
Menší a lehčí bez jakýchkoli kompromisů ohledně výkonu snímače Full-Frame


PROFESIONÁLNÍ KVALITA BEZ KOMPROMISŮ: Získejte sílu profesionálního Full-Frame CMOS snímače se zadním osvitem v lehkém a kompaktním těle s kterým ,můžete jít kamkoliv budete chtít.


ZACHYŤTE ŽIVOT TAK JAK HO VIDÍTE: s cca. 24MP, 4K nahráváním videa, rozsahem ISO 100-51200, Alpha 7C dokáže zachytit detailní fotografie i videa ve všech světelných podmínkách.


ULTRA RYCHLÝ A SPOLEHLIVÝ AUTOFOKUS: Udrží objekt vždy ostrý díky uznávanému Sony systému Real-Time Autofocus, který dokáže sledovat a ostřit na oči (lidé a zvířata) při fotografii, ale také v režimu nahrávání videa (lidé).


INTUITIVNÍ OVLÁDÁNÍ: Obrazová Stabilizace v těle až do 5 Stop, displej s variabilním naklápěním a dotykovými funkcemi, Digital Audio Interface s vstupem na mikrofon a výstupem na sluchátka spolu se zlepšenou odolností proti prachu a vlhkosti


JEDNODUŠE PŘENESETE SVOJI TVORBU: stáhněte si zdarma pro vaše smart zařízení Sony Imaging Edge aplikaci která vám poskytne možnost stahovat fotky a videa z vašeho fotoaparátu.


Více informací

Posláním Sony je inspirovat a podněcovat zvědavost.

Vášeň pro technologie, obsah a služby a neustálé hledání inovací nás žene kupředu, abychom vám mohli poskytnout převratnou a vzrušující zábavu, jakou získáte pouze od Sony.
Vytváříme jedinečné zážitky.
Vše, co děláme, probudí vaše emoce.

Stránky výrobce:www.sony.cz

Stránky o produktu:https://www.sony.cz/electronics/fotoaparaty-s-vymennymi-objektivy-2/ilce-7c

Parametry

Baterie

Typ baterie: 
Li-Ion

Displej

Velikost displeje [palců]: 
Velikost displeje se vyjadřuje jako úhlopříčka a uvádí se v palcích (1 palec=2,54 centimetrů). S velikostí displeje tedy roste velikost celého zařízení.
3

Funkce

Formát RAW: 
RAW je soubor obsahující maximální množství nezpracovaných dat ze snímače fotoaparátu. Tento formát je digitální obdobou negativů. Formát RAW nám umožňuje bezeztrátovou úpravu fotografií, především se jedná o korekce expozice, vyvážení bílé barvy, doostřování, úprava tonality aj. Tento formát používájí profesionální fotografové, ale ocení jej i normální uživatel, kterému záleží na kvalitě výsledné fotografie.
ano
Podpora Wi-Fi: 
Zajišťuje vzájemné bezdrátové propojení přenosných zařízení a dále jejich připojování na lokální (např. firemní) sítě LAN.
ano
Stabilizátor obrazu: 
Stabilizace obrazu je řada technik zaměřených na zvýšení stability obrazu. Rozlišujeme stabilizaci mechanickou a elektronickou. Mechanická stabilizace funguje např. na prinicpu plovoucího čočkové členu v objektivu nebo senzoru, který se pohybuje protichodně vůči pohybu fotoaparátu. Elektronická (digitální) stabilizace posouvá elektronický obraz a využívá pixely za okrajem viditelného rámu jako "nárazník" pro pohyb.
ano

Fyzické charakteristiky

Barva: 
černá
Výška [mm]: 
71,1
Šířka [mm]: 
124
Hloubka [mm]: 
59,7
Hmotnost [g]: 
424

Paměť

Typy paměťových karet: 
SD, SDHC, SDXC

Podpora formátů

Podpora formátů: 
JPEG, RAW

Rozhraní

Wi-Fi: 
Zajišťuje vzájemné bezdrátové propojení přenosných zařízení a dále jejich připojování na lokální (např. firemní) sítě LAN.
ano

Snímač

Max. citlivost [ISO]: 
Tento parametr nám udává maximální citlivost snímače. Při zdvojnásobení citlivosti snímače stačí pro stejnou úroveň expozice pouze polovina dopadajícího světla, tzn. že můžeme zkrátit expoziční čas na polovinu, a/nebo zvýšit clonu o jedno clonové číslo. Při zvyšování citlivosti snímače nám také roste množství šumu na fotografii.
51200
Rozlišení snímače [Mpx]: 
Rozlišení snímače udávané v megapixelech je číslo, které nám říká, jak velkou výslednou fotografii je snímač schopen zachytit. Čím větší rozlišení snímače, tím větší je výsledná fotografie, a tím více budeme mít ve fotografii zachyceno detailů.
24,2
Formát snímače: 
Snímač je součást fotoaparátu, která zajištujě přenos obrazové informace z objektivu do procesoru k dalšímu zpracování. Důležité parametry u snímače jsou např. velikost snímače, kdy čím větší snímáč ve fotoaparátu máme, tím kvalitnější je výsledná fotografie. Další parametr je rozlišení snímače, které určuje z kolika obrazových bodů (pixelů) je snímač tvořen. Podle technologie výroby rozlišujeme snímače typu CCD a CMOS.
CMOS Exmor R, CMOS - Full Frame

Ostatní

Rozměry snímače [mm]: 
35,8 x 23,9
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Petr (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Máte problém se zakoupeným výrobkem v záruční lhůtě? S reklamací se můžete obrátit přímo na autorizovaný servis. Vyřízení reklamace může být o několik dnů rychlejší, protože se zboží nemusí přepravovat mezi servisem a obchodem, jste v přímém kontaktu s reklamačním technikem a váš problém můžete konzultovat přímo s kompetentní osobou.

V žádném případě se nezříkáme odpovědnosti reklamovat zboží, pouze nabízíme možnost rychlejšího vyřízení.

Informace o autorizovaném servisu

 • Servis: Servisní centrum s.r.o.
 • WWW: https://www.sony-servis.cz/
 • E-mail: [email protected]
 • Tel.: +420 272 650 240
 • Adresa: Servisní centrum s.r.o.
 • Ulice: Drahobejlova 2391/13
 • Město: Praha 9 – Libeň
 • PSČ: 19000
 • Způsob uplatnění: Poštou nebo osobně na zmíněném kontaktu.
 •  
   
   
   
   
     0

  Nákupní košík

   
   
   
   
   
  ­

   
  Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

   Přihlaste se

    
   ­
   Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?