Sodastream Spirit MĚSTO & TRÉNINK
 • Sodastream Spirit MĚSTO & TRÉNINK
 • Sodastream Spirit MĚSTO & TRÉNINK
 • Sodastream Spirit MĚSTO & TRÉNINK
 • Sodastream Spirit MĚSTO & TRÉNINK
Objednací kód: 9896916 Part No.: Spirit MĚSTO & TRÉNINK Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců Základní cena + RP: 1 814 Kč + 3 
 
 
 
 
 

Sodastream Spirit MĚSTO & TRÉNINK

 
 
 
 
SODASTREAM Spirit MĚSTO & TRÉNINK Výrobník domácí perlivé vody
Zjistit dostupnost na prodejnách
Cena nyní: 2 199,- Kč 

1 817 Kč bez DPH

Splátky již od 110 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Příslušenství

149 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

399 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

399 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

149 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

149 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

149 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Sodastream Spirit MĚSTO & TRÉNINK

 • Mechanický výrobník pro přípravu perlivé vody
 • Limitovaná edice pro příznivce letních střiků z perlivé vody
 • Přibalena rozšířená sada příslušenství s tematikou italského perlivého stříku Spritz
 • Moderní typ výrobníku perlivé vody, který se krátce po uvedení na trh stal vítězem testu časopisu dTest
 • Aby se vám výrobník obsluhoval pohodlněji, je vylepšen šikovným systémem pro uchycení lahve zacvaknutím namísto šroubování
 • Můžete použít jakékoliv velké plastové lahve SodaStream typu Jet i Fuse (1 l) i všechny SodaStream lahve malé (0,5 l)
 • Bombička s náplní potravinářského CO2 plynu vystačí až na 80 litrů perlivé vody
 • Náplň potravinářského CO2 plynu z plnící linky SodaStream je pod trojnásobným dohledem na nezávadnost
 • Spotřebovanou bombičku vyměníte za naplněnou v obchodech nablízku kolem vás, kam běžně chodíte nakupovat

Zatímco na obzoru pozvolna pohasínají poslední paprsky odcházejícího dusného letního dne, vy sledujete kostky ledu houpající se na typicky červeně zbarvené hladině střiku uvnitř sklenice, pokryté jen pomalu stékajícími kapkami rosy. V takový moment si uvědomíte, že propásnout ve vašem obchodě limitovanou edici výrobníku perlivé vody SodaStream pro milovníky a znalce letních střiků, dokud je k dostání, by vám velmi brzy začalo být líto.

Letní limitovaná edice výrobníku perlivé vody SodaStream Spirit přichází potěšit milovníky perlivých střiků všeho druhu z dobrého vína. A protože dobré víno je krásný nápoj, který si nechcete kazit společností obyčejné balené vody, unavené dlouhým skladováním v plastové lahvi na cestě k vám, velmi brzy objevíte, jak báječným vynálezem výrobník perlivé vody SodaStream je. Z ledově chladné a čerstvě natočené vody vám během několika vteřin připraví vodu perlivou, a to kdykoliv dostanete chuť na další sklenici perlivého střiku. Případně, přepadne-li vás úplně normální, obyčejná žízeň.

Charakteristicky červenou barvu štiplavě perlivého pití nazývaného někdy Spritz Veneziano či jednouše Spritz pravděpodobně znáte. A právě této italské verzi střiku, známého jako Spritz, je věnována naše limitovaná edice vyrobená v omezeném počtu kusů. Na rozdíl od "řadových" výrobníků SodaStream najdete v krabici přibalenu navíc jako "ochutnávku" rozšířenou sadu příslušenství, tematicky zaměřeného právě na italský střik Spritz.

S více lahvemi budete mít v horkých letních dnech vy i vaši blízcí stále při ruce dostatečnou zásobu čerstvé perlivé vody či z ní připraveného střiku. Nezapomněli jsme ani na dvě masivní sklenice SodaStream zdobené jemným vzorem z vlnek, ze kterých vás bude čerstvě natočenou perlivou vodu bavit nejen pít, ale i pozorovat.

Jako symbolickou třešničku navrch od nás máte přímo v balení koncentrovanou příchuť SodaStream Italian Spritz. Stačí naředit čerstvě natočenou perlivou vodou z výrobníku SodaStream a okamžitě na jazyku ucítíte typickou nahořklou citrusovou chuť.

Do receptury příchuti SodaStream Italian Spritz jsme použili skutečnou citronovou a pomerančovou šťávu z koncentrátů šťáv tohoto ovoce a špetku chininu, díky kterým má naše příchuť na jazyku charakteristikou a věrnou chuť italského střiku. Neobsahuje žádný alkohol a na rozdíl od klasických "barových" provedení vám tak dává na výběr. Zůstaňte u perlivé vody v nealko úpravě chutnající jako Spritz, nebo přidejte vaše oblíbené Prosecco víno a za pár okamžiků máte připraven skutečný střik se vším všudy.

Neexistuje jeden "správný" návod ani přesný poměr složek, jak si Spritz připravit, aby se o něm dalo říci, že je ten pravý. A tak, navštívíte-li v Itálii, domovině tohoto skvělého nápoje, různá místa, bude pokaždé malinko jinak chutnat i vypadat. Vždy ale bude mít charakteristickou červenou barvu a typicky nahořkle citrusovou perlivou chuť, která je výsledkem nepsaného pravidla, že základ tvoří mix dobrého Prosecco vína s perlivou vodou, doplněného přibližně z 1/3 některým z hořkých likérů.

Zkuste ochutnat náš recept na Italian Spritz v úpravě SodaStream:

Jedno plné víčko koncentrované příchuti SodaStream přidejte do velké SodaStream lahve s čerstvě připravenou perlivou vodou.

Takto připraveným základem naplňte přibližně do 1/2 až 2/3 podle chuti připravenou sklenici.

Doplňte oblíbeným Prosecco vínem.

Na vrch přidejte plátek čerstvě rozkrojeného pomeranče a led. Hotovo.

Pokud vám vlivem horkého letního počasí střik Italian Spritz dojdeve sklenici dříve, než jste čekali, nezapomeňte, že s limitovanou edicí výrobníku perlivé vody SodaStream Italian Spritz si můžete tu další připravit kdykoliv doslova pár kroků od vašeho gauče či zahradního lehátka.

Výrobník SodaStream Spirit v oblíbené sněhobílé barvě vás příjemně překvapí nápadně tichou a kultivovanou přípravou perlivé vody i příjemnější obsluhou s minimem nezbytných úkonů. V jeho prospěch mluví i skutečnost, že se díky svým vlastnostem stal krátce po uvedení na trh vítězem velkého testu výrobníků perlivé vody časopisu dTest.

SodaStream Sprit patří ke zlatému středu v naší produktové nabídce. Za cenový rozdíl několika stokorun oproti základním modelům Jet dostanete uvnitř nejmodernější technologii přípravy perlivé vody a navenek omlazený líbivý vzhled a příjemnější přípravu perlivé vody. Spočívající v šikovném uchycení lahve pouhým nasunutím a zacvaknutím, díky kterému a na rozdíl od dřívějška už lahev nemusíte nikam šroubovat.

Spirit pracuje na mechanickém principu. To znamená, že si perlivou vodu připravujete stlačením ovládacího tlačítka na horní straně výrobníku. Počtem stlačení zvolíte, zda-li má být vaše voda perlivá jemně či více, podle vaší vlastní chuti. Model výrobníku perlivé vody Spirit funguje se všemi typy opakovaně použitelných lahví SodaStream plastových a nelze jej kombinovat s lahvemi skleněnými. Doporučujeme používat lahve označené jako Fuse, s moderním protáhlým tvarem kapky, pro tento výrobník přímo určené.

Dvakrát měř, jednou řež. Na nezávadnost naší originální náplně potravinářského CO2 plynu z plnící linky SodaStream se nicméně můžete spolehnout hned trojnásobně! K přípravě čerstvé perlivé vody ve vašem výrobníku SodaStream slouží náplň potravinářského CO2 plynu, kterou výrobník čerpá z velké bombičky SodaStream ukryté pod příklopem ve své zadní části.

V případě náplní potravinářského CO2 plynu SodaStream z naší vlastní plnící linky se můžete spolehnout na hned trojnásobnou péči o nezávadnost:

Bombičku SodaStream před každým novým naplněním pečlivě vypláchneme pod vysokým tlakem. Bombičku naplníme CO2 plynem výhradně v čisté potravinářské kvalitě, pravidelně kontrolované laboratoří. Každou bombičku nakonec nakonec zapečetíme charakteristickým modrým převlečným rukávkem nasazeným na ventil bombičky. To abyste měli jistotu, že náplň pochází z naší plnící linky a na její čistotu a nezávadnost se můžete spolehnout.


 

Fotogalerie Sodastream Spirit MĚSTO & TRÉNINK

Stránky výrobce:

http://www.sodastream.cz/


 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Máte problém se zakoupeným výrobkem v záruční lhůtě? S reklamací se můžete obrátit přímo na autorizovaný servis. Vyřízení reklamace může být o několik dnů rychlejší, protože se zboží nemusí přepravovat mezi servisem a obchodem, jste v přímém kontaktu s reklamačním technikem a váš problém můžete konzultovat přímo s kompetentní osobou.

V žádném případě se nezříkáme odpovědnosti reklamovat zboží, pouze nabízíme možnost rychlejšího vyřízení.

Informace o autorizovaném servisu

 • Servis: FAST ČR, a.s.
 • WWW: http://https://www.fastcr.cz/servis/
 • E-mail: servis.brno@fastcr.cz
 • Tel.:+420 531 010 292-3
 • Adresa: FAST ČR, a.s.
 • Ulice: Cejl 31
 • Město: Brno
 • PSČ: 60200
 • Způsob uplatnění: Poštou nebo osobně na zmíněném kontaktu, nebo u servisních partnerů : http://www.sencor.cz/servisni-mista
 •  
   
   
   
   
   

  0
   
   
   
   
   
  ­

   
  Webové stránky používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
  Black Friday
  Black Friday
  Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

   Přihlaste se

    
   ­