SIGMA sporttester Activo černá

 
 
 
 
Fitness náramek, zaznamenává kroky, povzbuzuje k dosahování vyšších cílů, monitoruje spánek a vypadá báječně.
Objednací kód88902642
Part No.

22913

Cena PL 702 Kč ;  DPH 21%
Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena 702 Kč
ověřit dostupnost
1 490,- Kč 
Cena nyní: 849,- Kč 

702 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Příslušenství

59 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Věnovali jste se dnes fyzické aktivitě? ACTIVO vám odpoví!
Náramek ACTIVO s elegantním, tenkým, dvoubarevným páskem na zápěstí má snadno čitelný displej, který zobrazuje přesné informace. Udává kolik jste ušli kroků, jakou vzdálenost jste urazili a kolik kalorií jste spálili. Navíc zobrazuje úroveň aktivity pro daný den a používá Bluetooth Smart k přenosu všech statistických údajů do smartphonu a bezplatné aplikace SIGMA ACTIV.

Funkce fitness náramku
Kroky
Vzdálenost
Kalorie
Doba aktivity
Hodiny
Tepová frekvence
Indikátor stavu baterie

Kroky
ACTIVO zobrazuje počet udělaných kroků pomocí senzoru 3-osého zrychlení. Tento senzor zachycuje i ty nejmenší pohyby. Nosíte-li náramek ACTIVO na zápěstí, dokáže rozlišit pohyby, které jsou spojené s chůzí a během a převést je na kroky.

Vzdálenost
ACTIVO zobrazuje vzdálenost, kterou urazíte, v kilometrech nebo mílích. Vzdálenost se vypočítává pomocí počtu zaznamenaných kroků a osobních údajů, které jste zadali v menu nastavení v aplikaci ACTIV (výška a délka kroku). Snímač pohybu dokáže rozlišit chůzi a běh a zohlednit rozdíl při výpočtu. Přesnost náramku ACTIVO můžete zlepšit změřením délky svého kroku.

Kalorie
ACTIVO zobrazuje počet spálených kalorií. Spálené kalorie se vypočítávají podle vašich osobních údajů (pohlaví, hmotnosti) zadaných v aplikaci ACTIV a vaší úrovni aktivity během dne.

Doba aktivity
ACTIVO dokáže zjistit úroveň intenzity vaší aktivity během dne. Rozlišuje tři kategorie vaší aktivity „HIGH“(vysoká), „MID“(střední) a „LOW“(nízká) a zaznamenává, kolik času jste strávili v jednotlivých těchto úrovních.
Úroveň intenzity „HIGH“ znamená plynulý pohyb s alespoň 20 kroky a tempem vyšším než 140 kroků za minutu (např. jogging, běh). Úroveň intenzity „MID“ znamená plynulý pohyb s alespoň 20 kroky a tempem nižším než 140 kroků za minutu (např. běžná chůze). Úroveň intenzity „LOW“ zahrnuje veškerý ostatní pohyb během dne.
Hodiny
Praktická funkce zobrazení času může nahradit i běžné hodinky.

3 alarmy
Můžete nastavit 3 různé alarmy, nebo připomenutí. Alarmy jsou nastavitelné v aplikaci Sigma ACTIV.

Indikátor stavu baterie
Stav baterie náramku ACTIVO se zobrazuje jak v náramku ACTIVO, tak i v aplikaci SIGMA ACTIV. Na náramku ACTIVO stiskněte a přidržte tlačítko po dobu 2 sekund a vstupte do režimu menu. Dále stiskněte tlačítko a procházejte možnostmi, dokud se nezobrazí „BATTERY“.

Aplikace Sigma ACTIV
Aplikace vám poskytuje přehled vašeho postupu k dosažení průběžných a denních cílů prostřednictvím vnějšího kroužku, který se zobrazuje ve třech barvách: bronzové, stříbrné a zlaté, a prostřednictvím poháru uprostřed obrázku. Barvy ve vnitřním kruhu mají také svůj význam. Zobrazují intenzitu denních aktivit (nízká, střední, vysoká) a dobu, po jakou byly vykonávány. Aplikace ACTIV navíc zobrazuje množství spálených kalorií a uraženou vzdálenost. Statistické údaje můžete prohlížet po dnech, týdnech, měsících nebo rocích.
Statistické údaje z náramku ACTIVO se analyzují v aplikaci ACTIV ve vašem smartphonu nebo iPhonu.

Analýza s grafy a ukazateli
Aplikace Activ zobrazuje statistické údaje pro kroky, kalorie, vzdálenost a dobu aktivity v číselném formátu a v přehledném grafu.

Motivujte se prostřednictvím průběžných cílů
Každý by chtěl vyhrát zlato.  Ale dosažení stříbra nebo bronzu je také velký úspěch. Předem nastavený denní cíl 10000 kroků je oceněn „zlatým“ pohárem. Také ale můžete získat bronz při 5000 krocích a stříbro při 7500 krocích, což je motivací k dalším aktivitám. Denní a průběžné cíle si můžete individuálně nastavit prostřednictvím aplikace ACTIV.

Nastavení fitness náramku
Všechny vaše důležité informace se ukládají ve vašem profilu „Profile“ v menu nastavení aplikace. Kromě pohlaví, hmotnosti, výšky a věku, což jsou údaje používané k výpočtu množství spálených kalorií, můžete zadat také svou vlastní délku kroku. Můžete také vybírat, které statistické údaje „kroky“, „kalorie“,„vzdálenost“, „aktivita“ a „hodiny“ se na náramku zobrazí.
Je možno také naprogramovat automatickou dobu spánku, nebo manuálně aktivovat a deaktivovat režim spánku na náramku ACTIVO.

Analýza spánku
Je-li aktivovaný režim spánku, náramek citlivěji reaguje na pohyb. Díky zaznamenávání aktivity během noci dokáže vyhodnotit kvalitu vašeho spánku.
Analýza fází spánku (hluboký, lehký, bdělost) se jasně zobrazuje prostřednictvím aplikace ACTIV.

Ochrana soukromí
SIGMA ACTIV aplikace lze stáhnout zdarma z Google Play (s Android 4.3 a vyšší, Bluetooth Smart) a AppStore (s iPhone 4s a vyšší, iOS8 a vyšší). Nemusíte se registrovat, uvádět či sdílet své osobní údaje. ACTIVO k zaznamenávání aktivity přímo komunikuje s aplikací ACTIV ve vašem smartphonu, nikoliv prostřednictvím webové stránky nebo externího serveru.

Displej
Kontrast mezi červenými LED diodami na černém pozadí umožňuje výbornou čitelnost i na přímém slunečním světle. Text na displeji lze také otáčet o 180°, takže ACTIVO lze čitelně a pohodlně zobrazovat na obou zápěstích (pro praváky i leváky).

Bluetooth SMART
Data se přenášejí mezi náramkem ACTIVO a vaším chytrým telefonem prostřednictvím technologie Bluetooth SMART (BLE). BLE najdete ve smartphonu se softwarem Android 4.3 a novějším nebo v iPhonech od verze 4s a iOS8 a novějších.

Doba provozu baterie 8 dní
USB nabíjecí baterie v náramku ACTIVO vydrží přibližně 8 dní a zcela se nabije během pouhých cca 2 hodin. Během nabíjení je náramek deaktivovaný a zobrazuje blikající LED. Při úplném nabití svítí světlo trvale a udává, že je náramek připravený k použití.

Voděodolnost
ACTIVO fitness náramek je voděodolný podle normy IPX7. To znamená, že zařízení je chráněno proti dočasnému (30 minut) ponoření. Můžete jej nosit při jakémkoli počasí a nemusíte jej sundávat ani při sprchování.

Ovládání jedním tlačítkem
ACTIVO má pouze jedno tlačítko. Krátký stisk aktivuje smart náramek. Delším stisknutím zobrazíte: STEP(kroky), KCAL(kalorie), DIST(vzdálenost), ACTIV(aktivita) a TIME(čas).

Jednoduchá synchronizace
Jakmile poprvé propojíte váš náramek ACTIVO s aplikací ACTIV (provedete synchronizaci), automaticky spolu budou komunikovat. Přejděte do režimu synchronizace z menu aplikace a zároveň z menu v náramku vyberte nabídku PAIR (spárování) a náramek s aplikací se synchronizují.

Sdílení
Aplikace ACTIV může být propojena s Facebookem a Twitterem a můžete přímo publikovat a sdílet všechny výsledky s přáteli.

Připojení prostřednictvím Sigma Cloud
Údaje z náramku k zaznamenávání aktivity je možné přenášet také do softwaru Sigma Data Center prostřednictvím aplikace Sigma Activ a cloudu Sigma Cloud. Registrace do cloudu Sigma Cloud je bezplatná a umožňuje vám sdílet a přenášet vaše údaje o aktivitě a statistiky ze softwaru Data Center do počítače PC/MAC nebo tabletu.

Sigma Data Center
Software Sigma Data Center vám umožňuje synchronizovat a analyzovat všechny statistické údaje z aplikace Activ prostřednictvím cloudu Sigma Cloud na počítači PC/MAC nebo v tabl


 

Fotogalerie SIGMA sporttester Activo černá

Stránky výrobce:

www.sigmasport.com


Stránky o produktu:

https://www.sigmasport.com/en/produkte/wearables/


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 • Home Credit
 • Body/ks
  - bodová hodnota produktu v promoakci;
  sestava
  - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 

Online letak Rozbaleno zlevněno hledame partnera Prodlouzena zaruka Homecredit - elektronicky podpis
 

Naposledy navštívené

 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 Zákaznické centrum

Informace a objednávky:

585 157 488

obchod@tsbohemia.cz

Technická podpora:

585 157 405

podpora@tsbohemia.cz

Provozní doba

Po–So, 9.00–19.00
Partneři:
 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER8

54.166.130.157

Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Onadnes
Splatky bez navyseni