25 poboček má OTEVŘENO pro výdej zboží objednaného přes internet. Více informací.
I nadále můžete využívat objednávek zboží přes e-shop s doručením přepravní službou až k vám domů, k tomu nově již u objednávek od 300 Kč neplatíte dopravné a také jsme prodloužili dobu,
po kterou můžete vrátit zboží bez udání důvodu na 30 dní. 
 
SIGMA ROX 12.0 SPORT BASIC šedý
Objednací kód: 88903744 Part No.: 01020 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 12 měsíců Základní cena + RP: 5 992 Kč + 8 
 
 
Měřící pixel
Populární produkt
-27%
 
 
 

SIGMA ROX 12.0 SPORT BASIC šedý

 
 
 
 
ROX 12.0 SPORT s GPS představuje kombinaci inovativní mapové navigace a profesionálního tréninkového systému s jasně strukturovaným konceptem ovládání a mimořádně výkonným hardwarem
Zjistit dostupnost na prodejnách
­ 9 990,- Kč 
Cena po slevě: 7 260,- Kč 

6 000 Kč bez DPH

Splátky již od 363 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Příslušenství

272 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

272 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

272 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

ROX 12.0 SPORT s GPS představuje kombinaci inovativní mapové navigace a profesionálního tréninkového systému s jasně strukturovaným konceptem ovládání a mimořádně výkonným hardwarem. Ovládání počítače pomocí velkých tlačítek a symbolů na dotykovém displeji je velmi intuitivní. Podobně jako u smartphonu se uživatel dostane stisknutím tlačítka Home kdykoliv zpátky do výchozího menu. Další tlačítka umístěná pod displejem a po jeho stranách umožňují snadné ovládání počítače i v rukavicích. Rozhraní WiFi, podrobná mapa s rychlým trasováním a početnými tréninkovými funkcemi, dělají z ROX 12.0 ideálního průvodce na trénink i vyjížďku.

Parametry
Různé možnosti trasování
Detailní OSM mapy
Nainstalované mapy Evropy
Další mapy z celého světa ke stažení zdarma
30 tréninkových náhledů
Strava Live segmenty
Nastavení tréninkových jednotek na zařízení
Rozšířené výkonnostní funkce (TSS®, NP®, IF®)
Kompatibilní s Di2 & eTap
Kompatibilní s Rotor 2INpower (OCA, OCP)
WiFi rozhraní pro rychlý přenos dat
Synchronizace tréninkových údajů do DATA CENTER a SIGMA LINK aplikací přes SIGMA CLOUD
Přímé propojení s portály Strava, Komoot, GPSies & TrainingPeaks
Transflektivní 3" displej
GPS & GLONASS
Rychlé uživatelské rozhraní
8 GB interní paměť
Možnost rozšíření paměťovou kartou až 128 GB (MicroSD)
Až 16 hodin provozu na baterii
Rozměry: 59 x 115 x 17 mm
Hmotnost: 125 g
Další výměnná barevná pouzdra se 3-mi sadami barevných tlačítek jako příslušenství

Inovativní mapová navigace
Nezáleží na tom, zda vyhledáváte cíl podle adresy, zadáváte souřadnice, hledáte „bod zájmu“ nebo si jednoduše vyberete nějaký bod na mapě. Možnosti trasování jsou pestré a flexibilní. Můžete například do stávající trasy vkládat průjezdné body a stávající body na trase můžete během jízdy přeskakovat. Jedinečnou navigační funkci s efektem překvapení nabízí funkce „Draw my Route“. Z čáry namalované prstem na displeji počítače ROX 12.0 vytvoří na mapě optimální trasu. Tu je možné uložit jako trasu nebo ji rovnou spustit. Při vytváření trasy jsou nabízeny vždy tři možnosti. Uživatel si může zvolit mezi nejlehčí, doporučenou a nejkratší trasou. Možnosti týkající se typu cesty (cyklostezky, silnice, nezpevněné cesty) se definují předem ve sportovním profilu. Na počítači ROX 12.0 jsou nainstalovány mapy 20 zemí Evropy. Další mapy z celého světa je možné do zařízení stáhnout zdarma.

Profesionální tréninkový systém
Tréninkové náhledy počítače ROX 12.0 nabízejí maximální flexibilitu. Na displeji je možné nakonfigurovat až šest zobrazení. Podle toho, kolik parametrů má být na jedné obrazovce zobrazeno (1-10), se uživateli nabízí různé typy uspořádání displeje. K dispozici je až 30 různých tréninkových náhledů.  Počítač lze rychle přizpůsobit přáním uživatele. Hlavní roli přitom hraje sportovní profil, pomocí kterého lze pro každé jízdní kolo individuálně nastavit nejen tréninkové náhledy, ale také senzory a různé možnosti trasování. Kromě specifických výkonnostních ukazatelů jako TSS®, NP® a IF®, nabízí ROX 12.0 také hodnoty OCA a OCP u Rotor 2INpower. K dispozici je kromě numerického zobrazení i grafický výstup. ROX 12.0 SPORT se díky ANT+ a BLUETOOTH připojí ke všem známým senzorům a nabídne tak celou řadu funkcí a informací.

WiFi konektivita
Přes WiFi rozhraní je možné nahrávat do ROX 12.0 trasy a segmenty přímo z portálů Strava, Komoot, GPSies. Vlastní trasy z DATA CENTER nebo z aplikace SIGMA LINK lze nahrávat přes SIGMA CLOUD také prostřednictvím WiFi. Jakmile se uživatel přihlásí do tréninkových portálů, proběhne přenos dat přes WiFi automaticky. Tréninková data jsou k dispozici také přímo v SIGMA CLOUD a mohou být synchronizována s aplikací SIGMA LINK a DATA CENTER. Není-li v dosahu žádná síť, může jako hotspot posloužit mobilní telefon.

Výkonný hardware
Světlý displej ROX 12.0 je skvěle vyladěn pro venkovní použití. Ať už na přímém slunečním světle nebo naopak při nedostatku světla, data jsou na displeji vždy dobře čitelná, a to i bez podsvícení. Dotykový displej lze spolehlivě ovládat ve všech situacích. Displej dokáže rozpoznat déšť, zablokovat tlačítka proti použití a zabránit tak vniknutí vody do počítače. Ovládání pak probíhá pomocí dotykového displeje.

Individuální design
Ke standartní barvě je možné si jako příslušenství objednat a dokoupit i další barevná pouzdra v barvách modré, zelené a oranžové. Ke každému barevnému pouzdru jsou přiloženy sady tlačítek ve třech barvách.

Obsah balení
ROX 12.0 SPORT
Držák počítače
Držák Butler – předsunutí před řídítka
MicroUSB kabel
Materiál k instalaci


 

Fotogalerie SIGMA ROX 12.0 SPORT BASIC šedý

Parametry a specifikace:

Kategorie

Kategorie: 
Příslušenství pro jízdní kola
Stránky výrobce:
 
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
online platby
podekovani
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­