Siemens Gigaset C530 IP

Objednací kód: 9510810 Part No.: C530 IP Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
Siemens Gigaset C530 IP
 • Siemens Gigaset C530 IP
 • Siemens Gigaset C530 IP
 • Siemens Gigaset C530 IP
 
 
Sleva -17 %
 
 
 
 
 
 
 
IP telefon, 1x RJ11 PSTN, 1x RJ45 Ethernet Port 10/100 Mbps, SIP, duální režim 1 analog. linka a 6 SIP účtů, LCD displej 128x160, napájecí adaptér, konfigurace přes webové rozhraní, dosah telefonu 50 - 300m
Zobrazit na prodejnách
­ 2 299,- Kč 
Cena nyní: 1 899,- Kč 

1 569 Kč bez DPH

Koupit na splátkyjiž od 95 Kč měsíčně
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

Siemens Gigaset C530 IP

Telefon pro VoIP a pevnou linku a pro chytrou komunikaci Gigaset C530 IP.

 • Telefon pro VoIP a pevnou linku až se 3 hovory zároveň
 • Vynikající kvalita HDSP™ zvuku, i v režimu handsfree
 • Přesun kontaktů z chytrého telefonu na DECT mobilní části pomocí aplikace Contacts Push
 • Až 6 SIP účtů různých poskytovatelů
 • Přístup k sociálním sítím, například na Facebook
 • 1,8" (32 x 38 mm) barevný TFT displej se 2 barevnými schématy na výběr
 • Snadná personalizace vyzváněcích tónů, spořič displeje, zvukové profily
 • Jednoduché a stylové rozhraní; barevné ikony a textové menu
 • Velký adresář až na 200 záznamů s funkcí vyhledávání
 • Dlouhá doba hovorů a pohotovostní doba až 14/320 hodin 

Chytrá komunikace

Nejlepší efektivní komunikace díky funkci VoIP: až 3 hovory zároveň s vynikajícím HDSP™ zvukem a online informace, např. ze sociálních médií, s telefonem pro VoIP a pevnou linku špičkové kvality. S online aplikací Contacts Push si navíc můžete nahrát kontakty z vašeho chytrého telefonu přímo na sluchátko.

Nová aplikace Contacts Push

Nahrávání telefonních kontaktů nebylo nikdy jednodušší! Konečně rychlý a jednoduchý způsob nahrávání kontaktů na váš telefon pro VoIP a pevnou linku C530 IP: představujeme Contacts Push, bezplatnou online aplikaci Gigaset, která vám umožňuje nahrát kontakty přímo z vašeho chytrého telefonu. Několika kliknutími můžete nahrát kontakty z vašeho chytrého telefonu na vaše DECT sluchátka. Tomu se říká inovace!

Rozšiřte svou síť

Zůstaňte v kontaktu efektivně a po celém světě. Funkce VoIP vám umožní provést až 3 hovory zároveň - a tak nepotřebujete samostatné linky pro multitasking. Podle vašich potřeb můžete snadno přecházet z internetových hovorů na pevnou linku. Můžete také přidat až 6 SIP účtů různých poskytovatelů a přes Gigaset.net volat zdarma na VoIP telefony Gigaset po celém světě. Máte také přístup k online informacím ze sociálních médií.

Ať už máte rádi cokoli

Snadná personalizace dělá z telefonování větší zábavu. Upravte si Gigaset C530 IP podle vaší libosti. Personalizace vyzváněcího tónu, spořiče displeje a zvukových profilů podle vašeho vkusu je rychlá a jednoduchá. Snadno ovladatelné designérské uživatelské rozhraní obsahuje barevné ikony a textové menu, které z procházení menu dělají opravdové potěšení.

Vždy něco navíc

Užijte si uživatelsky přátelské extra funkce, které všechno změní. Pomocí 1,8" (32 x 38 mm) barevného TFT displeje se telefon mnohem pohodlněji ovládá. Vyberte si ze dvou barevných schémat podle vašeho osobního vkusu. Adresář s kapacitou až 200 záznamů představuje snadný přístup ke jménům a číslům. VIP kontaktům můžete přiřadit speciální vyzváněcí tón a připomínku narozenin. Doba hovorů/pohotovostní doba je až 14/320 hodin.

Blízko s HDSP™ zvukem

Vynikající kvalita zvuku jako byste hovořili tváří v tvář. Při VoIP hovorech uslyšíte každé slovo v čirém zvuku v HDSP™ kvalitě. Vynikající audio zajišťuje přirozeně posílený zvuk tak, abyste se cítili blízko a osobně i při hovorech handsfree. S HDSP™ zvukem ostatně můžete očekávat dvojnásobnou kvalitu normálního telefonního hovoru.

Ušetřete energii a zbytečné náklady

Energeticky účinné napájení znamená, že je Gigaset C530 IP šetrnější vůči životnímu prostředí. Jako všechny bezšňůrové telefony Gigaset také tento model variabilně snižuje vysílací výkon mezi sluchátkem a základnou v závislosti na jejich vzájemné vzdálenosti. Vysílací výkon základny Gigaset může také snížit o 80% - prostě zvolte režim ECO. Režim ECO Plus bez radiace navíc vypne vysílací výkon pokaždé, když je váš telefon v pohotovosti.

Více pohodlí kdekoli v domě

Přidejte si další plně funkční sluchátka. Ušetřete si zbytečný stres spojený s dobíháním telefonu. Místo toho prostě k základně připojte další sluchátko. K modelu Gigaset C530 IP můžete přidat až šest sluchátek - a tak můžete rozšířit vaši zónu pohybu podle vašich potřeb. A co víc: mezi sluchátky jsou možné interní hovory.


Více informací

Stránky výrobce:http://www.gigaset.com/

Stránky o produktu:http://www.gigaset.com/cs_CZ/shop/gigaset-c530-ip.html

Parametry

Baterie

Doba hovoru [min.]: 
840
Pohotovostní doba [h]: 
320

Displej

Displej: 
TFT LCD
Počet řádků displeje: 
6

Fyzické charakteristiky

Barva: 
černá
Typ přístroje: 
bezdrátový

Ostatní

Paměť na kontakty: 
200
 
 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Martin (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny
digitální
jM, 21.12.2020 8:15:00

Dobrý den. Chci se zeptat, jestli lze tento telefon připojit na digitální ústřednu? Děkuji za informaci. Mazánek

Dobrý ale nedotažený telefon
Jirka, 28.10.2015 12:45:00

Největší vada především chybějící český manuál. Manuál popisující jen instalaci je nedostatečný. Aplikaci Contacts Push radši nepoužívat. Data jsou asi nekompatibilní, některé posléze editované kontakty způsobí restart telefonu a ani nejdou vymazat. Odzkoušeno na dvou telefonech. Nedotažená čeština. Něco nepočeštěno, něco bez diakritiky, ě a ž ve slovech Zpět a Ulož zdeformované a velké Š nelze v adresáři zadat vůbec.

Dobrý ale nedotažený telefon
Jirka, 28.10.2015 12:44:00

Největší vada především chybějící český manuál. Manuál popisující jen instalaci je nedostatečný. Aplikaci Contacts Push radši nepoužívat. Data jsou asi nekompatibilní, některé posléze editované kontakty způsobí restart telefonu a ani nejdou vymazat. Odzkoušeno na dvou telefonech. Nedotažená čeština. Něco nepočeštěno, něco bez diakritiky, ě a ž ve slovech Zpět a Ulož zdeformované a velké Š nelze v adresáři zadat vůbec.

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 

0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­
  Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?