Všechny prodejny a výdejny mají OTEVŘENO dle standardní provozní doby a opět nabízí všechny služby, na které jste byli zvyklí - prodej a výdej zboží, servis i reklamace. 
 
Siemens Gigaset C530 IP
 • Siemens Gigaset C530 IP
 • Siemens Gigaset C530 IP
 • Siemens Gigaset C530 IP
Objednací kód: 9510810 Part No.: C530 IP Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců Základní cena + RP: 1 566 Kč + 3 
 
 
Splátky bez navýšení (N)
-17%
 
 
 

Siemens Gigaset C530 IP

 
 
 
 
IP telefon, 1x RJ11 PSTN, 1x RJ45 Ethernet Port 10/100 Mbps, SIP, duální režim 1 analog. linka a 6 SIP účtů, LCD displej 128x160, napájecí adaptér, konfigurace přes webové rozhraní, dosah telefonu 50 - 300m
Zjistit dostupnost na prodejnách
­ 2 299,- Kč 
Cena nyní: 1 899,- Kč 

1 569 Kč bez DPH

Splátky již od 95 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Telefon pro VoIP a pevnou linku a pro chytrou komunikaci Gigaset C530 IP • Telefon pro VoIP a pevnou linku až se 3 hovory zároveň
 • Vynikající kvalita HDSP™ zvuku, i v režimu handsfree
 • Přesun kontaktů z chytrého telefonu na DECT mobilní části pomocí aplikace Contacts Push
 • Až 6 SIP účtů různých poskytovatelů
 • Přístup k sociálním sítím, například na Facebook
 • 1,8" (32 x 38 mm) barevný TFT displej se 2 barevnými schématy na výběr
 • Snadná personalizace vyzváněcích tónů, spořič displeje, zvukové profily
 • Jednoduché a stylové rozhraní; barevné ikony a textové menu
 • Velký adresář až na 200 záznamů s funkcí vyhledávání
 • Dlouhá doba hovorů a pohotovostní doba až 14/320 hodin 

  Chytrá komunikace
  Nejlepší efektivní komunikace díky funkci VoIP: až 3 hovory zároveň s vynikajícím HDSP™ zvukem a online informace, např. ze sociálních médií, s telefonem pro VoIP a pevnou linku špičkové kvality. S online aplikací Contacts Push si navíc můžete nahrát kontakty z vašeho chytrého telefonu přímo na sluchátko.

  Nová aplikace Contacts Push
  Nahrávání telefonních kontaktů nebylo nikdy jednodušší! Konečně rychlý a jednoduchý způsob nahrávání kontaktů na váš telefon pro VoIP a pevnou linku C530 IP: představujeme Contacts Push, bezplatnou online aplikaci Gigaset, která vám umožňuje nahrát kontakty přímo z vašeho chytrého telefonu. Několika kliknutími můžete nahrát kontakty z vašeho chytrého telefonu na vaše DECT sluchátka. Tomu se říká inovace!

  Rozšiřte svou síť
  Zůstaňte v kontaktu efektivně a po celém světě. Funkce VoIP vám umožní provést až 3 hovory zároveň - a tak nepotřebujete samostatné linky pro multitasking. Podle vašich potřeb můžete snadno přecházet z internetových hovorů na pevnou linku. Můžete také přidat až 6 SIP účtů různých poskytovatelů a přes Gigaset.net volat zdarma na VoIP telefony Gigaset po celém světě. Máte také přístup k online informacím ze sociálních médií.

  Ať už máte rádi cokoli
  Snadná personalizace dělá z telefonování větší zábavu. Upravte si Gigaset C530 IP podle vaší libosti. Personalizace vyzváněcího tónu, spořiče displeje a zvukových profilů podle vašeho vkusu je rychlá a jednoduchá. Snadno ovladatelné designérské uživatelské rozhraní obsahuje barevné ikony a textové menu, které z procházení menu dělají opravdové potěšení.

  Vždy něco navíc
  Užijte si uživatelsky přátelské extra funkce, které všechno změní. Pomocí 1,8" (32 x 38 mm) barevného TFT displeje se telefon mnohem pohodlněji ovládá. Vyberte si ze dvou barevných schémat podle vašeho osobního vkusu. Adresář s kapacitou až 200 záznamů představuje snadný přístup ke jménům a číslům. VIP kontaktům můžete přiřadit speciální vyzváněcí tón a připomínku narozenin. Doba hovorů/pohotovostní doba je až 14/320 hodin.

  Blízko s HDSP™ zvukem
  Vynikající kvalita zvuku jako byste hovořili tváří v tvář. Při VoIP hovorech uslyšíte každé slovo v čirém zvuku v HDSP™ kvalitě. Vynikající audio zajišťuje přirozeně posílený zvuk tak, abyste se cítili blízko a osobně i při hovorech handsfree. S HDSP™ zvukem ostatně můžete očekávat dvojnásobnou kvalitu normálního telefonního hovoru.

  ECO DECT: bez radiace
  Ušetřete energii a zbytečné náklady Energeticky účinné napájení znamená, že je Gigaset C530 IP šetrnější vůči životnímu prostředí. Jako všechny bezšňůrové telefony Gigaset také tento model variabilně snižuje vysílací  výkon mezi sluchátkem a základnou v závislosti na jejich  vzájemné vzdálenosti. Vysílací výkon základny Gigaset může také snížit o 80% - prostě zvolte režim ECO. Režim ECO Plus bez radiace navíc vypne vysílací výkon pokaždé, když je váš telefon  v pohotovosti.

  Více pohodlí kdekoli v domě
  Přidejte si další plně funkční sluchátka. Ušetřete si zbytečný stres spojený s dobíháním telefonu. Místo toho prostě k základně připojte další sluchátko. K modelu Gigaset C530 IP můžete přidat až šest sluchátek - a tak můžete rozšířit vaši zónu pohybu podle vašich potřeb. A co víc: mezi sluchátky jsou možné interní hovory.


   

  Fotogalerie Siemens Gigaset C530 IP

 • Parametry a specifikace:

  Baterie

  Doba hovoru [min.]: 
  840
  Pohotovostní doba [h]: 
  320

  Displej

  Displej: 
  TFT LCD
  Počet řádků displeje: 
  6

  Fyzické charakteristiky

  Barva: 
  černá
  Typ přístroje: 
  bezdrátový

  Ostatní

  Paměť na kontakty: 
  200
  Stránky výrobce:
  Stránky o produktu:
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Historie ceny

   
   
   
   
   
   
   

  Zákaznické dotazy & odpovědi

   
   
  Dobrý ale nedotažený telefon
  Jirka, 28.10.2015 12:45:00

  Největší vada především chybějící český manuál. Manuál popisující jen instalaci je nedostatečný. Aplikaci Contacts Push radši nepoužívat. Data jsou asi nekompatibilní, některé posléze editované kontakty způsobí restart telefonu a ani nejdou vymazat. Odzkoušeno na dvou telefonech. Nedotažená čeština. Něco nepočeštěno, něco bez diakritiky, ě a ž ve slovech Zpět a Ulož zdeformované a velké Š nelze v adresáři zadat vůbec.

  Dobrý ale nedotažený telefon
  Jirka, 28.10.2015 12:44:00

  Největší vada především chybějící český manuál. Manuál popisující jen instalaci je nedostatečný. Aplikaci Contacts Push radši nepoužívat. Data jsou asi nekompatibilní, některé posléze editované kontakty způsobí restart telefonu a ani nejdou vymazat. Odzkoušeno na dvou telefonech. Nedotažená čeština. Něco nepočeštěno, něco bez diakritiky, ě a ž ve slovech Zpět a Ulož zdeformované a velké Š nelze v adresáři zadat vůbec.

   

  Přidat nové téma

   Jiný obrázek..

  povinná položka

   
   
   
   

  Zaslat info

   
   
   
   
   
   
   
   

  Záruka

   
   
   

   
   
   
   
   
   

  0
   
   
   
   
   
  ­

   
  Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
  Vyprodej
  Vyprodej
  Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

   Přihlaste se

    
   ­